دکتر آموزش و پرورش در تحصیلات عالی

Texas Tech University Worldwide eLearning

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکتر آموزش و پرورش در تحصیلات عالی

Texas Tech University Worldwide eLearning

دکتر آموزش و پرورش در تحصیلات عالی

Ed.D. در آموزش عالی با تمرکز در اداره کل کالج یا اداره آموزش عالی تنها برنامه عمدتا آنلاین در دسترس در دانشگاه های عمومی تگزاس در منطقه برنامه آموزش عالی است. تگزاس فن آوری امکان ادامه تحصیل شما را فراهم می کند، جایی که "اینجا" است.

بررسی اجمالی برنامه

 • 60 اعتبار ساعت بالاتر از مدرک کارشناسی ارشد
 • پیش نیازها: مدرک لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد و حداقل سه سال تجربه حرفه ای تمام وقت در هر دو موسسه آموزش عالی دولتی یا دو ساله یا چهار ساله یا اداره آموزشی دولتی یا فدرال که در زمینه تحصیلات عالی تحصیل می کنند. متقاضیان باید ارتباط واضحی با آموزش عالی نشان دهند. تجربه حرفه ای به عنوان برگزاری یک موقعیت مدیر متوسط ​​در سطح (حداقل سطح هماهنگ کننده یا متخصص) یا بالاتر در موسسه یا سازمان آموزش عالی تعریف می شود. تدریس تکمیلی و کار در حین تحصیل به عنوان یک دانش آموز حرفه ای و تمام وقت نیست. موقعیت های کارشناسی تمام وقت شامل تجربه حرفه ای می شود.

روش های تحویل

این برنامه نیاز به یک فرمت تحویل مخلوط دارد. اکثر دوره های آنلاین کامل شده است، اما دانشجویان مجبورند در جلسه فشرده سالانه در فستیوال سالانه در اولین هفته کامل (دوشنبه تا جمعه) جلسه تابستان 1 برای هر یک از سه سال اول برنامه شرکت کنند.

فرآیند برنامه

مهلت ارسال مدارک تحصیلی به 1 مارس است. متقاضیان باید چند ماه قبل از این مهلت درخواست پروسه را آغاز کنند تا زمان لازم برای جمع آوری مواد مورد نیاز و ارسال آنها به دانشکده عالی و کالج آموزش و پرورش باشد.

1. به دانشکدۀ فارغ التحصیل دانشگاه فنی تگزاس به عنوان دانشجوی دکترا اعتراض کنید. هنگام انتخاب یک بزرگ، آگاه باشید که چندین ورودی برای هر یک وجود دارد، و مهم است که شما انتخاب کنید که ورودی را نشان می دهد که یک روش تحویل آنلاین است.

 • درخواست پذیرش تحصیلات تکمیلی را کامل کنید
  • 60 دلار برای هر برنامه بعدی (از جمله تغییر تاریخ ورود، درخواست اضافه / تغییر برنامه، یا درخواست مجدد).
  • پس از سپتامبر 1، 2013، نمرات آزمون GRE ثبت نام داده می شود. دانشجویان بین المللی باید آزمون زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL) را ارائه دهند.

2. کالج آموزش و پرورش مورد نیاز - برنامه آموزش عالی نیاز به رزومه، سه نامه توصیه، بیانیه متقاضی، و پاسخ به چهار نوشتن طرح.

3. پس از پذیرش به دانشکده فارغ التحصیل و کالج آموزش و پرورش، شما با یک مشاور علمی برای توسعه برنامه تحصیلی کار می کنید.

معیارهای پذیرش

زیر معیار پذیرش برای Ed.D. آنلاین در نظر گرفته شده است. برنامه و به طور خودکار ضمانت پذیری در برنامه دکترا در کالج آموزش و پرورش را تضمین نمی کند.

 • مدرک کارشناسی ارشد در هر رشته ای از دانشگاه دولتی یا خصوصی معتبر با GPA تجمعی 3.0 و یا بالاتر.
 • حداقل سه (3) سال تجربه حرفه ای تمام وقت در هر دو موسسه آموزش عالی دولتی یا دولتی دو ساله یا چهار ساله یا اداره آموزش و پرورش دولتی یا فدرال که به تحصیلات عالی و یا سایر سازمان هایی که دارای ارتباط مستقیم با آموزش عالی هستند، . تجربه حرفه ای به عنوان برگزاری یک موقعیت مدیر متوسط ​​در سطح (حداقل سطح هماهنگ کننده یا متخصص) یا بالاتر در موسسه یا سازمان آموزش عالی تعریف می شود. تدریس تکمیلی و کار در حین تحصیل به عنوان یک دانش آموز حرفه ای و تمام وقت نیست. موقعیت های کارشناسی تمام وقت شامل تجربه حرفه ای می شود.
 • تعهد واضح برای ورود به رشته های اداری موسسات عالی آموزش عالی 2 یا 4 ساله یا استادان دانشگاه در اداره آموزش عالی.
 • مدارک بالقوه کمک به تحقیق، آموزش و یا رهبری در آموزش عالی به عنوان مستند شده توسط سه حرف از مربیان دانشکده و یا مدیران در موسسات عالی 2 یا 4 ساله.
 • اولویت دادن به متقاضیانی است که برنامه ریزی برای خدمت در ایالت تگزاس دارند.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
Texas Tech University Worldwide eLearning

آخرین به روز رسانی April 24, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
آمریکا - USA Online
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - USA Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات