دکتر آموزش و پرورش (ed.d.)

William Howard Taft University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکتر آموزش و پرورش (ed.d.)

William Howard Taft University

دکتر آموزش و پرورش (ed.d.)

بررسی اجمالی

دکتر آنلاین برنامه آموزش و پرورش درجه بر کار البته در رهبری و مدیریت در انواع مختلف از تنظیمات خدمات آموزشی و عمومی است. این نیاز به هیچ کلاس درس و یا سمینار حضور و غیاب. برنامه علاقه خاصی به افراد با تجربه تدریس در مدرسه دولتی یا خصوصی که به دنبال موقعیت های اداری و یا مدیران سطح متوسط ​​که علاقه مند به حرکت به سطح بالاتری از دولت است.

اهداف برنامه عبارتند از:

 1. به ارائه برنامه از تمرینات درسی و عملی در رهبری آموزشی، مدیریت و آموزش که زندگی حرفه ای و شخصی از دانش آموزان خود افزایش خواهد داد.
 2. برای آماده سازی مربیان حرفه ای برای خدمت به نیازهای هر دو نهادهای دولتی و خصوصی از ابتدایی تا سطح دانشگاهی در جامعه خود و فراتر از آن.

فارغ التحصیلان موفق این برنامه قادر خواهید بود به:

 • درخواست بهترین شیوه، مفاهیم فعلی، نظریهها، و تحقیق در مورد آموزش اثربخش، آموزش، و مدیریت به منظور بهبود عملکرد حرفه ای یک فرد به عنوان یک معلم و یا مدیر.
 • تکنیکهای رهبری موثر و مناسب است که حمایت از اهداف آموزشی و اداری.
 • استفاده از استراتژی های متعدد در تلاش برای کمک به دانش آموزان در سطوح مختلف و پس زمینه به یادگیری موضوع.
 • بحث و گفتگو با یک سطح از اقتدار در بودجه و بودجه بندی شیوه ها و اصول حقوقی سیستم مدارس دولتی آمریکا.
 • استفاده از فناوری اطلاعات و برنامه ریزی استراتژی های آموزشی و اداری و بهبود یادگیری، بهره وری و عملکرد حرفه ای.
 • توسعه، سازماندهی و انجام مطالعات تحقیقاتی صدا در تنظیمات نهادی.
 • برقراری ارتباط موثر با زبان آموزان، خانواده های آنها، و حرفه ای دیگر در راه های مناسب برای هدف و محتوا.
 • نویسنده یک پایان نامه درستی فرمت شده و ارائه شده است که نشان دهنده یک موضوع تحقیقاتی اساسی از کار اصلی.

دانشجویان موفق باید ارتباط با کیفیت بالا و مهارت های نوشتن نشان می دهد، بیشتر از وضع موجود تبدیل به بحرانی، و به خوبی آماده برای شروع مدرسه و بهبود فرایند بر اساس استدلال جامد با حمایت تحقیقات معتبر است. دانش آموختگان از برنامه خواهد با درجه رسمیت شناخته شده و مجموعه ای از مهارت های گوناگون و مرتبط است که قابل اجرا در دستیابی به دولت هستند، و موقعیت سطح پیشرفته در زمینه های آموزش و پرورش، پدیدار شود.

دانشگاه عمل می کند به انجام اهداف دکتر آموزش و پرورش برنامه را از طریق دوره های مناسب، به همراه جهت، ارزیابی پیشرفت دانش آموز، و ارزیابی مداوم از نتایج یادگیری دانش آموزان، تحت نظارت و اداره دانشکده واجد شرایط است.

دکتر از برنامه آموزش و پرورش درجه طراحی شده است را به سرویس یک بازار ملی و ادعا را ندارد که ارائه مجوز و یا صدور گواهینامه اعتبار در هر حالت خاص و / یا مدرسه. متقاضیان علاقه مند در اخذ مجوز، صدور گواهینامه اعتبار، و / یا پیشرفت حقوق و دستمزد را تشویق به تماس بدن مربوطه صدور مجوز می نماید و مربوطه بخش منابع انسانی خود را قبل از ثبت نام.

ترم در این برنامه در راه کسانی که در مدارس بشود. متقاضیان تشویق به تماس با دفتر پذیرش در صورتی که سوال در مورد برنامه درسی و پس زمینه حرفه ای فردی خود را.

معرفی

روش کارگردان مطالعه مستقل دانشگاه به رسمیت می شناسد که آموزش و پرورش یک فرایند فردی که در آن افراد با نیازهای مختلف یادگیری و برنامه مطالعه را می توان جایگزین است. آن را بر یادگیری است که معنی دار است، که در آن افراد از فرایند یادگیری و کسب دانش به درک بهتر و مدیریت حرفه خود را دارند.

اعضای هیات علمی این برنامه نقش یادگیری مستقل مطالعه دانش آموز از طریق هدایت و تحریک کننده فرایند یادگیری در تعامل یک در یک پشتیبانی می کنند. مربیان دانشکده ما سبک های یادگیری فردی تشخیص و تاکید بر ارتباط از مواد به وضعیت فرد.

هر دوره در این برنامه شامل یک سری از تکالیف درس به طور کلی متشکل از الزامات خواندن و پروژه های تحقیقاتی. دانش آموزان از طریق امتحانات و / یا تکالیف تحقیقات که برای ارزیابی دانشکده ارسال بررسی قرار گرفت.

همه تکالیف به صورت الکترونیکی ارائه می شود. همانگونه که در دانشگاه تنظیم کاتالوگ عمومی، دسترسی به اینترنت و حداقل ملزومات کامپیوتر و مهارت ها به عنوان شرط پذیرش مورد نیاز است.

سه درس اول در برنامه درسی به عنوان دوره مقدماتی شناخته شده است. یک دانش آموز باید و تصویب یک بررسی مقدماتی قبل از یک دانشجو می تواند واحد دانشگاهی برای یک دوره هسته به دست آورند. مقدماتی آزمون یک آزمون سه ساعت proctored که مطالبی که در دوره های مقدماتی را پوشش می دهد است. این ترکیبی از سوالات عینی و ذهنی تشکیل شده است.

سیاست های پذیرش و مورد نیاز

به به برنامه پذیرفته، متقاضیان باید مدرک کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش و یا مدرک کارشناسی ارشد در رشته دیگر و تدریس و یا اعتبارنامه اداری را داشته باشد. در هر دو مورد درجه باید از نهادهای مناسب معتبر باشد و متقاضی باید حداقل دو سال تدریس و یا تجربه مدیریتی در محیط های آموزشی از ابتدایی تا آموزش عالی است. دیگر عوامل موثر بر پذیرش شامل مقاومت بیانیه شخصی متقاضی (اهمیت نشان دادن مهارت های نوشتن در سطح کارشناسی ارشد نمی تواند بیش از تاکید کرد)، منابع، رکورد مشارکت در سازمان های حرفه ای و انجمن ها، استعداد برای رهبری بر اشتغال و پس زمینه های آموزشی در بخش .

متقاضی ممکن است مشروط به این برنامه بر اساس یک برنامه کامل برای پذیرش، دریافت $ 75.00 هزینه برنامه، نسخه دانش آموز از متن منعکس بالاترین درجه مربوطه متقاضی، اسناد و مدارک از تجربه کار حرفه ای متقاضی، و دریافت دو تکمیل دکترا پذیرفته فرم مرجع متقاضی. نسخه رسمی از همه اعتبارات در سطح کالج مربوطه به طور مستقیم از موسسه منشاء دریافت خواهد شد ظرف 60 روز از ثبت نام مورد نیاز است.

اکثریت قریب به اتفاق متقاضیان موسسه بزرگسالان بالغ مشغول به کار در انواع مختلف از تنظیمات حرفه ای هستند. بسیاری از کالج برای چندین سال حضور ندارد. در نتیجه، رتبه کلاس قبل و معدل فاکتورهای قابل توجهی در فرایند پذیرش نیست.

باید اطلاعات اضافی مورد نیاز باشد متقاضی تماس گرفته خواهد شد.

همه ی پرداخت باید قابل پرداخت به دلار آمریکا باشد. پرداخت ممکن است توسط مسترکارت، Visa®، امریکن اکسپرس و یا شخصی چک / کسب و کار ساخته شده است. متقاضیان و متقاضیان با مدارک بین المللی خارجی این ممکن است برای متقاضیانی که دارای کالج حضور و یا دانشگاههای خارج از ایالات متحده برای به دست آوردن یک ارزیابی از آموزش و پرورش خود را از یک سرویس ارزیابی اعتبارنامه تایید شده توسط دانشگاه لازم باشد. در صورت درخواست، دفتر پذیرش یک لیست از ارزیابی تایید شده. علاوه بر این، متقاضیانی که مدرک از یک نهاد دانشگاهی ندارند که در آن انگلیسی زبان اصلی آموزش باید حداقل نمره 550 در آزمون های مبتنی بر کاغذ از زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL PBT) و یا 80 در اینترنت دریافت است آزمون (IBT) و یا 6.5 در آزمون زبان انگلیسی بین المللی (IELTS).

انتقال اعتبار

پذیرش اعتبار انتقال بین موسسات دانشگاهی در اختیار کالج دریافت یا دانشگاه است. اعتبار به دست آمده در دانشگاه ویلیام هوارد تافت ممکن است یا ممکن توسط یکی دیگر از موسسه بسته به برنامه های خود را، سیاست ها و مقررات پذیرفته نمی شود.

دانشگاه کند انتقال اعتبار یا اعتبار برای یادگیری تجربی (نمونه کارها اعتباری) در برنامه های دکتر آموزش و پرورش قبول نمی کند.

اطلاعات مالی

شهریه در نرخ 420.00 $ در هر ماه در طول مدت ثبت نام صورتحساب. A: تعهد به دانش آموزان به پرداخت شهریه باید تا زمانی که اولین از رویدادهای زیر ادامه خواهد داد. رضایت از تمام نیازهای درجه؛
ب. 48 ماه صورت حساب (چهار سال).
ج. خروج از برنامه.
د. اخراج دانشگاهی از برنامه.

هزینه کتاب ها و مواد، به غیر از هر برنامه درسی است، در کمک درسی گنجانده نشده است. دانشگاه کند کتاب و یا مواد به فروش برسانند. ترین کتاب ها و مواد ممکن است در کالج های محلی، کتاب فروشی خرده فروشی خریداری شده، به طور مستقیم از ناشران و یا بر روی اینترنت. هزینه برآورد شده است به طور متوسط ​​حدود $ 150.00 در هر دوره. دانشجویان همیشه با یک ایمیل و یا اینترنت منبع برای دستیابی به تمام مواد مورد نیاز ارائه شده است.

چگونه ثبت نام

اگر متقاضی برای ورود به برنامه پذیرفته، یک شرایط ثبت نام رسمی خواهد شد آماده و به متقاضی را برای بررسی و امضای ارسال می شود. دانش آموزان ممکن است انتخاب برای شروع برنامه در روز 1 هر ماه. همه ی پرداخت ارائه شده برای شهریه و هزینه باید پرداخت ها به دلار آمریکا باشد. پرداخت ممکن است توسط مسترکارت / Visa® / امریکن اکسپرس و یا شخصی چک / کسب و کار ساخته شده است.

متقاضیان را تشویق به پاسخ دفتر پذیرش صورتی که هر گونه سوال در مورد روش های ثبت نام وجود دارد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
27 
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
420 USD
هر ماه
Locations
آمریکا - Denver, Colorado
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
آمریکا - USA Online
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - Denver, Colorado
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
آمریکا - USA Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات