دکتر فلسفه در آموزش عالی

Texas Tech University Worldwide eLearning

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکتر فلسفه در آموزش عالی

Texas Tech University Worldwide eLearning

دکتر فلسفه در آموزش عالی

دکتر تگزاس تکنولوژی آنلاین فلسفه در آموزش ویژه توسط کالج آموزش و پرورش ارائه شده است. هدف از برنامه دکترا در آموزش ویژه، آماده سازی پرسنل رهبری برای کمک به شکل دادن آینده آموزش ویژه است. برنامه بر روی نتایج متمرکز است که فارغ التحصیلان را در زمینه های تحقیق، آموزش معلمان، توسعه برنامه ها و ارزیابی آماده می کند.

بررسی اجمالی برنامه

برنامه آموزش ویژه فراهم می کند که در زمینه های صدور گواهینامه عمومی ویژه، تشخیص پزشکی، اختلال بینایی و آموزش ناشنوایان در زمینه های آموزشی مورد استفاده قرار گیرد. دانش آموزان برنامه آموزش ویژه فارغ التحصیل آماده هستند تا با افراد دارای معلولیت در تنظیمات مختلف از جمله مدارس دولتی، آموزش عالی و بخش خصوصی کار کنند.

فرآیند برنامه

گرچه هیچ مهلت مقدماتی وجود ندارد، دانش آموزان بالقوه تشویق می شوند که حداقل سه ماه قبل از ثبت نام اولیه پیش بینی شده، تمام مواد درخواست را ارسال کنند.

1. با ایجاد حساب کاربری خود و ارسال اولین درخواست خود از طریق ApplyTexas شروع کنید. هزینه 60 دلار در ارتباط با این برنامه وجود دارد. لطفا مطمئن شوید که تمام موسسات را که در آن هر مقدار اعتبار در این برنامه کسب کرده اید، لیست کنید. ناتواني در فهرست همه نهادها منجر به درخواست ناقص خواهد شد. اگر سوالی در مورد انتخاب درجه یا ترم مناسب دارید، لطفا با یکی از هماهنگ کننده های خدمات دانشجویی ما تماس بگیرید. تمام تغییرات ایجاد شده پس از ارسال یک درخواست، هزینه 50 دلار نیاز دارد.

 • اطلاعات فعال سازی eRaider شما به آدرس شما در ApplyTexas ارائه می شود. به طور معمول چند روز پس از ارسال درخواست ApplyTexas شما را برای دریافت eRaider خود می گیرید. اگر در عرض 10 روز کاری پس از ارسال درخواست ApplyTexas آن را دریافت نکنید، لطفا با مرکز فنی Tech Tech Tech تماس بگیرید.
 • ارسال کپی از تمام رونوشت ها به دانشکدۀ تحصیلات تکمیلی تگزاس. رونوشت باید در قالب PDF باشد و حداکثر تا 2 مگابایت باشد. پیوست های چندگانه در هر پست الکترونیکی پذیرفته خواهند شد. گزارش های درجه ای یا رونوشت های غیر رسمی از پورتال وب سایت دانشگاه پذیرفته نخواهد شد. لطفا شماره سوسیال سکیوریتی را در هر کجا که در متن نوشته شده است، ویرایش کنید. اگر اسناد در یک زبان به غیر از انگلیسی نوشته شده باشد، یک کپی از یک ترجمه کامل و رسمی انگلیسی باید با سوابق اصلی زبان ارائه شود.

2. پس از تنظیم حساب eRaider خود، می توانید وارد برنامه کالج آموزش و پرورش شوید. این جایی است که مواد مکمل خود را آپلود کنید. مواد تکمیلی مورد نیاز در درجه بندی متفاوت خواهد بود. اطلاعات مربوط به شرایط خاص توسط درجه و برنامه در هر صفحه برنامه فردی ارائه می شود. به طور معمول برنامه ها نیازمند رزومه، توصیه، بیانیه متقاضی و نوشتن دستورالعمل هستند. تمام مواد را می توان به صورت آنلاین آپلود کرد. برای ارسال فرم های آنلاین به لینک های خود به آنها مراجعه کنید.

 • همه برنامه ها نیاز به GRE ندارند. لطفا مواد مورد نیاز برنامه مورد نظر برنامه مورد نظر خود را در صفحه برنامه برای اطلاعات در مورد شرایط GRE بررسی کنید. نمرات رسمی GRE باید از خدمات تست های آموزشی (ETS) به مدرسه فارغ التحصیل فنی تگزاس ارسال شود. ETS نمراتی را که بیش از پنج سال سن دارند، حفظ نمیکنند. برای ثبت نام برای آزمون لطفا از GRE تست مراجعه کنید. کد دانشگاه دانشگاه تگزاس 6827 است.

3. هنگامی که تمام الزامات برنامه با دانشکده تحصیلات تکمیلی TTU و کالج آموزش و پرورش تکمیل شده است، درخواست شما برای بررسی و تصمیم گیری به برنامه ارسال می شود. جدول زمانی این فرایند براساس درجه و برنامه متفاوت است. برنامه های کاربردی با استفاده از یک رویکرد جامع با در نظر گرفتن تمام عناصر مورد نیاز نرم افزار مورد بررسی قرار می گیرند.

الزامات برنامه

پیش نیاز: مدرک کارشناسی ارشد

 • باید 90 اعتبار ساعت از دوره های آموزشی را کامل کند. 90 ساعت شامل:
  • 21 ساعت دوره ابزار
  • 6 ساعت دوره پایه کالج
  • 21 ساعت در دوره آموزش تخصصی
  • 24 ساعت کارهای اضافی در آموزش عالی
  • 12 (حداقل) برای پایان نامه

فرصت های شغلی با این درجه

فارغ التحصیلان برای نقش بعنوان معلمان و محققان در برنامه های دانشگاه و متخصصان و مشاوران در سازمان های خدمات مستقیم آماده می شوند. برنامه دکترا در آموزش های ویژه با هدف ایجاد کارکنان برای انجام این نقش ها، با تهیه متخصصان بازتابنده و فرهنگ گرای حساس و رهبران حرفه ای آموزش دیده که طبق قانون اخلاق پذیرفته شده توسط شورای کودکان استثنایی عمل می کنند.

نیم سال است که برنامه را می توان شروع کرد

بهار، پاییز، یا تابستان I یا II

ساعت تخمینی برای تکمیل

90 ساعت اعتبار برای Ph.D.

ساعت انتقال مجاز

حداکثر 30 ساعت اعتبار

کمک مالی

مدرسه فارغ التحصیلی TTU و بورس تحصیلی COE، کمک های پژوهشی، وام های دانشجویی (وام برای دانشجویان تنها برای دانشجویان)

آخرین مهلت

بدون مهلت سخت

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
Texas Tech University Worldwide eLearning

آخرین به روز رسانی April 24, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
90 
تمام وقت
Locations
آمریکا - USA Online
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - USA Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات