دکتر فلسفه (PhD) در حقوق بین الملل

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

مهارتهای یادگیری در فاصله ای از دانشکده هنر

حقوق بین الملل از طریق آموزش از راه دور

 • قانون بین المللی
 • حمایت از حقوق بشر
 • رویه های حقوقی بین المللی
 • علائم تجاری و حقوق معنوی
 • سازمانهای جهانی غیرانتفاعی - سازمانهای مردم نهاد
 • تجارت بین المللی
 • قانون بین المللی محیط زیست
 • قانون و پیشگیری از جرم
 • حقوق بین الملل عمومی
 • قانون تجارت بین الملل
 • جرم و امنیت بین المللی
 • قوانین فضای مجازی
 • امور مالی و مالیاتی بین المللی
 • مدیریت چند ملیتی

126141_54e3dd4b4f52ac14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c722b7ad59f4fcd5f_1280.jpgjessica45 / Pixabay

دکتر فلسفه (Ph.D.) توسط پژوهش از طریق یادگیری از راه دور

معتبر توسط موسسه صدور گواهینامه جهانی (WCI)

دکتری توسط Research از طریق آموزش از راه دور ایده آل برای افرادی که در دنیای کار مشغول به کار هستند و نمی توانند در یک دانشگاه سنتی شرکت کنند. دانشگاه سلینوس یک موسسه بین المللی خصوصی و معتبر است: بدیلی که به دانشجویان بزرگسال در سراسر جهان کمک می کند تا به اهداف علمی خود برسند.

نظرسنجی های انجام شده در طول سال ها نشان داده است که یک دکترا با تحقیقات انجام شده از طریق آموزش از راه دور ، در یک موسسه معتبر مانند دانشگاه سلینوس می تواند به اندازه یک مدرسه سنتی مفید باشد. در واقع ، آنچه مهم است مهارت ها و حرفه ای بودن است.

در عصر اطلاعات دیجیتالی و در دهکده جهانی که ما در آن زندگی می کنیم ، دانشگاه سلینوس جایگزین مهمی برای مطالعات سنتی است. سیستم مطالعه ما کارآمد ، متناسب با نیاز افراد مشغول است و از هر ترمینال رایانه ای در هر نقطه از جهان قابل انتقال است.

دکتر فلسفه (دکتری) ، در رشته فلسفی لاتین یا دکتر فلسفی ، بالاترین عنوان علمی است که دانشگاه ها در اکثر کشورها اعطا می کنند. دکتری معمولاً کلیه برنامه های کل حوزه دانشگاهی را در بر می گیرد. به عنوان یک محقق فارغ التحصیل ، معمولاً دانشجویانی که برای این صلاحیت تحصیل می کنند ، می توانند صلاحیت و تسلط بر موضوع را برای امتحان نشان دهند ، بلکه از طریق تحقیقات اصلی ، می توانند کمک های جدید علمی را در یک حوزه خاص از دانش انسانی انجام دهند.

دکتری آنلاین از طریق تحقیق از طریق آموزش از راه دور شامل تحقیقات اصلی علمی است که توسط داوطلب بطور مستقل انجام می شود ، در یک شاخه خاص از دانش انسانی که در دوره دکتری نهایی به اوج خود می رسد. پایان نامه.

دکتری برخلاف سایر دکترا های سنتی مستقر در پردیس ، دکتری تحقیقات توسط ترم به ترمها تقسیم نمی شوند ، بلکه شامل توسعه ، مستقل و مستقل از تحقیقات نظری در مورد یک رشته علمی خاص برای ارزیابی دانشگاه سلینوس است. این تحقیق در یک پایان نامه نهایی انجام شده است ، برای آن دانش آموز حداکثر 6 تا 24 ماه زمان لازم برای تکمیل آن است.

برنامه مطالعه و تحقیق باید به طور مستقل توسط دانشجو انجام شود. سرپرست یک معلم واقعی نخواهد بود بلکه یک مشاور تخصصی است که دانش آموز می تواند برای هرگونه کمک به وی مراجعه کند. دانش آموز می تواند برای تحقیق خود از کتاب های درسی و اینترنت و همچنین دسترسی به کتابخانه آنلاین استفاده کند. دانشجویان از طریق تحقیق رایگان و مستقل ، دانش بسیار تخصصی و تسلط کامل بر مهارتهای خاصی را کسب می کنند که در کار اوج خود ایجاد می کنند ، استدلال می کنند و دفاع می کنند: پایان نامه دکتری.

جزئیات دوره

دکتر فلسفه (Ph.D.) بصورت آنلاین و از طریق تحقیق از راه دور در این رشته اصلی ، پس از تکمیل موفقیت آمیز و دفاع از پایان نامه نهایی بدست می آید این تحقیق در قالب پایان نامه دکتری ارائه شده است.

"دکتر فلسفه" تنها دکتری است که می توان از راه دور دریافت کرد. کاملاً واضح است که هر کار آزمایشگاهی یا کار حرفه ای را نمی توان بصورت آنلاین یا از طریق هر روش دیگر آموزش از راه دور انجام داد. نیاز اصلی دکتری آنلاین. از طریق آموزش از راه دور توسط پژوهش ، ارسال و بحث در مورد پایان نامه نهایی ، متشکل از حداقل 90/100 صفحه برای بررسی و ارزیابی توسط کمیته دانشگاهی دانشگاه سلینوس است. در بعضی موارد ، مطالبی که قبلاً توسط داوطلبان منتشر شده ممکن است برای دکتری حساب شود. اهداف برای تکمیل اعتبارات دکتری مورد نیاز ، اگر پایان نامه کافی نباشد ، ممکن است گزارشهای عمیق دیگری از 15-20 صفحه بر اساس کتابهای درسی نیز درخواست شود.

آموزش دوره و ارزیابی تدریس

دکتری تحقیق از راه دور این برنامه به طور خاص برای مخاطبان آنلاین طراحی شده است. این برای دانشجویان بزرگسال با حداقل 5 سال سابقه در شعبه حرفه ای از منتخب برگزیده محفوظ است. پایان نامه (پایان نامه نهایی) باید توسط دانشجو به طور مستقل و با حمایت یک مشاور انجام شود. توانایی انجام کار به طور مستقل برای نمره نهایی ارزیابی می شود. علاوه بر انتصاب مشاور ویژه ، دانشجویان به کتابخانه آنلاین و نسخه علمی دائرالمعارف بریتانیکا نیز دسترسی خواهند داشت.

اتمام برنامه دکترای فلسفه ، در بسیاری از زمینه های دانش ، اغلب مورد نیاز کار و حرفه در این زمینه است. در سالهای اخیر ، در واقع ، به ویژه در کشورهای در حال توسعه ، که در آن آموزش های پایه وجود ندارد ، دکترا برای حرفه های دارای مهارت بالا نیز لازم است ، بلکه همچنین برای کار در چند ملیتی ، سازمان های غیر دولتی و در بسیاری از شرکت های خصوصی که به آنها احتیاج دارند "گواهینامه" دانشگاهی را بالاتر از مدرک لیسانس یا کارشناسی ارشد استخدام می کند.

چشم انداز شغلی

برنامه های مطالعاتی ما دارای شغل گرا بوده و کاملاً با سیستم های آموزش بین المللی سازگار است. دسترسی به برنامه مطالعه از طریق فرآیند ارزیابی و وابستگی آموزشی صورت می گیرد که تجربه حرفه ای نامزد ، مطالعات قبلی ، گواهینامه ها و CV را به اعتبارات دانشگاهی تبدیل می کند.

برنامه های مطالعاتی ما به طور دقیق از الگوهای آموزشی کشورهای خاص پیروی نمی کند و بنابراین دانشگاه های ما توسط وزارت آموزش و پرورش محلی صالح معتبر نیستند. برنامه های مطالعاتی ما به عنوان یک آموزش عالی بدون نظارت در قانون اساسی برای سازماندهی آموزش در نظر گرفته می شود. بنابراین گواهینامه ها و مدارک خصوصی اعطا شده توسط دانشگاه سلینوس ممکن است اجازه دسترسی به مشاغل دولتی ، حرفه های تنظیم شده یا تحصیلات بیشتر در سایر مؤسسات دولتی را نداشته باشد. در حالی که می تواند به عنوان یک شناخت حرفه ای در شرکت های چند ملیتی ، شرکت های خصوصی ، سازمان های مردم نهاد ، انجمن های بین المللی یا کار به عنوان مشاور بسیار مفید باشد.

پذیرش

دکتری بالاترین مدرک تحصیلی است. فقط افراد متخصص و دارای مجوز دارای مدرک دکتری هستند. درجه کارشناسی ارشد معمولاً برای بیشتر حرفه ها کافی است. دکتری نیاز به تکمیل مدرک کارشناسی ارشد یا معادل آن و دستیابی به حداقل 65 اعتبار علمی ، حدود 1000 ساعت تحصیل ، به علاوه پایان نامه دکتری دارد. تهیه یک پایان نامه فرصتی مناسب برای انجام تحقیقات در مورد موضوعات خاص یا تهیه زمینه برای انتشار خوب است.

شرایط لازم برای قبولی در دوره کارشناسی ارشد رشته دانشگاه از دانشگاه سلینوس ، علاوه بر در اختیار داشتن مدرک کارشناسی ارشد ، بسته به دانشکده و عمده تحصیل نیز متفاوت است. همیشه ارسال CV ضروری است. هیچ تبعیضی از نژاد ، رنگ ، جنس ، عقاید و / یا دین وجود ندارد. ارزیابی نهایی این پایان نامه همچنین می تواند اعتبار اعتبار حرفه ای توسط APEL (اعتباربخشی قبلی یادگیری تجربی) اضافه شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Our university is an institution free and private. It is legally registered as ibc in the state of the Commonwealth of Dominica and in Italy as a permanent establishment. It is an independent internat ... اطلاعات بیشتر

Our university is an institution free and private. It is legally registered as ibc in the state of the Commonwealth of Dominica and in Italy as a permanent establishment. It is an independent international university exclusively involved in Online and Distance Learning education: in other words an open university for adults who carries out his institutional work seriously. اطلاعات محدود
لندن , سوسیس دودی + 1 بیشتر کمتر