دین مرگ MA و فرهنگ

عمومی

شرح برنامه

MA مرگ، دین و فرهنگ به بررسی روشی که در آن مرگ را تنها اجتناب ناپذیری از زندگی است. این واقعیت جهانی متفاوت توسط فرهنگ ها و سنت های مذهبی مختلف قابل درک، و کسانی که درک هستند که در مراسم مرگ، مردن و سوگ ایفا کرده است.

شرایط ورود: به طور معمول درجه اول و یا طبقه دوم افتخارات و یا تجربه حرفه ای در مناطق مورد مطالعه،

اگر زبان انگلیسی زبان اول شما نیست: IELTS 6.5 (از جمله 6.5 در نگارش دانشگاهی) یا معادل آن

تاریخ شروع: سپتامبر و ژانویه

روند درخواست: UKPASS (متقاضیان تمام وقت) و یا ورود مستقیم فرم درخواست (فقط متقاضیان پاره وقت)

محتوا برنامه

این برنامه جذب طیف متنوعی از دانش آموزان از مدیران مراسم تشییع جنازه، روحانیون از انواع سنت ها، معلمان و کسانی که آماده شدن برای یک درجه تحقیقات، و همچنین به عنوان یک طیف وسیعی از مردم که به سادگی شیفته ی این موضوع.

مطالعه فراهم می کند از رویکردهای تاریخی و در حال حاضر به مرگ و مردن، دفع و آیین سوگ، قادر می سازد یک جلسه از گروه های حرفه ای و دانش آموزان با منافع خاص در این زمینه از تخصص.

یادگیری و تدریس

دانش آموزان بحث ساختار انجام و بحث از طریق انجمن های الکترونیکی و با قرائت البته هدایت و دسترسی به منابع الکترونیکی در کتابخانه برگزار به منظور تکمیل ارزیابی ارائه شده است. مراجعه به یک کوره های جسدسوزی محلی، قبرستان، سردخانه و / یا خانه مراسم تشییع جنازه از جنبه های ضروری از این برنامه است.

این برنامه توسط یک تیم از کارکنان مجرب و مشتاق که شامل دانشمندان مشهور بین المللی تدریس می شود.

آخرین به روز رسانی دسامبر 2016

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The University of Winchester was established in 1840, and it combines this heritage with innovative learning and teaching.

The University of Winchester was established in 1840, and it combines this heritage with innovative learning and teaching. اطلاعات محدود