دیپلماسی جهانی MA: جنوب آسیا (یادگیری آنلاین)

SOAS University of London

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دیپلماسی جهانی MA: جنوب آسیا (یادگیری آنلاین)

SOAS University of London

بررسی اجمالی

مدت زمان: 2 سال

شروع برنامه: آوریل / اکتبر

حالت حضور: آنلاین

درک خود را از امور بین الملل و عمل دیپلماتیک معاصر با تمرکز منطقه ای بر آسیای جنوبی تقویت کنید

تحقیق جزء کلیدی این برنامه پس از تکمیل دانش آموزان مهارت ها را برای:

  • به طور انتقادی با اشاره به محتوای نظری و تجربی (تاریخی و یا معاصر) در مورد مطالعات بین المللی، دیپلماسی و اقتصاد سیاسی در آسیای جنوبی
  • توسعه و تمرین توانایی دیدن - و اظهار نظر در مورد - نقاط قوت و ضعف ایده ها و استدلال های دیگران.

این برنامه توسط مرکز مطالعات بین المللی و دیپلماسی (CISD) و موسسه SOAS آسیای جنوب آسیا (SSAI)، با همکاری آکادمی دیپلماتیک FCO، با استفاده از ترکیبی از آموزش چندرسانهای، تحقیقات پیشرفته و بحث عمومی دیپلماسی و سیاست بین المللی در یک دنیای جهانی.

این برنامه به عنوان یک مدرک کارشناسی ارشد، دیپلم کارشناسی ارشد و گواهینامه تحصیلات تکمیلی در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر زبانه ساختار را ببینید

برای این دوره چه کسی است؟

این دوره برای افرادی است که در حرفه های خود در زمینه های دیپلماتیک یا مرتبط در آسیای جنوبی فعالیت می کنند و نیازمند تخصص بین المللی در زمینه های دولتی، غیر انتفاعی، شرکت ها یا دانشگاهی هستند.

ساختار

ماژول های دو هسته ای و تعدادی از ماژول های انتخابی در هر جلسه وجود دارد. چهار مؤسسه تحقیقاتی نیز وجود دارد

  • ماژول های 2 هسته ای (30 اعتبار هر کدام)
  • 2 ماژول انتخابی (30 اعتبار هر کدام)
  • 4 مگا پیکسل تحقیقاتی
  • 1 پایان نامه در موضوع مربوط به آسیای جنوبی (60 اعتبار)

از ماژول های تدریجی، یک ماژول هسته ای و یک ماژول انتخابی باید از لیست آسیای جنوبی باشد، در حالی که یک ماژول هسته ای و یک ماژول انتخابی باید از لیست دیپلماسی باشد.

درس دادن

محیط یادگیری مجازی (VLE)

این برنامه 100٪ آنلاین در VLE ما تدریس می شود. در VLE شما در هر زمان به منابع آموزشی و منابع دوره ای دسترسی خواهید داشت تا بتوانید مطالعات خود را درمورد تعهدات موجود خود مطابقت دهید. برای هر یک از ماژول، دانش آموزان از طریق کتابخانه SOAS و کتابخانه آنلاین دانشگاه لندن، به تمام مواد لازم از طیف وسیعی از منابع مناسب دسترسی خواهند داشت. یکی از مولفه های اصلی تجربه دانش آموزان، یادگیری همیشگی خواهد بود، که دانش آموزان در انجمن های گفتگو ثبت نام می کنند.

جدول زمانی مطالعه

علاوه بر یک مدرس وابسته اختصاصی، یک جدول زمانی برای هر ماژول و برنامه کلی برای کمک به شما در سازماندهی زمان خود فراهم شده است. این برنامه به دو جلسه مطالعه در هر سال تقسیم می شود. هر ماژول موضوع طول می کشد 16 هفته، و پس از آن یک مینی مؤثر پژوهشی طول می کشد 8 هفته.

آموزش تحقیقاتی

آموزش تحقیقاتی یکی از ویژگی های کلیدی این برنامه است و تمام دانش آموزان باید از یک ماژول اجباری مینی تحقیقاتی که از هر یک از ماژول ها پیروی می کنند، تکمیل شود. ماژول های تحقیق 1 و 3 تنها مدول های تشکیل دهنده هستند و ارزیابی نمی شوند.

علاوه بر مؤسسات تحقیقاتی، افرادی که در حال انجام PGDip یا MA میباشند، باید یک پیشنهاد تحقیقاتی ارائه دهند و دانشآموزان کارشناسی ارشد باید در انتهای تحقیق چهارم

ارزیابی

هر کدام از ماژول ها با پنج ارزشیابی آنلاین ('entivities [1]'] محاسبه می شوند که شامل 30٪ و یک مقاله 5000 کلمه است که شامل 70٪ از عالمت ماژول می باشد. فعالیت ها بازخورد های شکل گیری و خلاصه ای را برای دانش آموزان به عنوان وسیله ای برای نظارت بر پیشرفت آنها و تشویق مناطق که می توانند آنها را بهبود بخشند، فراهم می کنند.

پایان نامه

این رشته با ارائه یک نوشته تخصصی نوشته شده با بیش از 15،000 کلمه، بدون توجه به کتابشناسی و ضمائم، که 85 درصد از علامت اعطا شده برای این ماژول را تشکیل می دهد، ارزیابی می شود. 15٪ باقی مانده از علامت ماژول بر اساس علامت به دست آمده برای یک پیشنهاد تحقیقاتی 1500 کلمه است.

هزینه ها

  • کارشناسی ارشد: 12،000 پوند

پرداخت کنید، یاد بگیرید

ما می توانیم برنامه های یادگیری از راه دور را در زمان ثبت نام و یا پرداخت به عنوان اساس یاد بگیریم. پرداختی که یاد میگیرید بدین معناست که فقط برای ماژول ثبت نام میکنید.

2017 الزامات ورود

حداقل درجه بالاتری از کلاس فوق العاده (یا معادل آن) است. ما از برنامه های کاربردی از افراد متشکل از افراد متشکل از انواع مختلف زمینه ها و زمینه ها استقبال می کنیم. کاندیدانی که دارای مدرک تحصیلی پایین تر هستند، اما با تجربه کاری مرتبط با درجه می توانند در نظر گرفته شوند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی May 10, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
آپریل 2019
اکتبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
12,000 GBP
Information
Deadline
مارس 31, 2019
Locations
بریتانیا - London, England
تاریخ شروع : آپریل 2019
آخرین مهلت تقاضا مارس 31, 2019
تاریخ پایان آپریل 1, 2021
تاریخ شروع : اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان اکتبر 1, 2020
Dates
آپریل 2019
بریتانیا - London, England
آخرین مهلت تقاضا مارس 31, 2019
تاریخ پایان آپریل 1, 2021
اکتبر 2019
بریتانیا - London, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان اکتبر 1, 2020