دیپلم آموزش عالی در مطالعات زبان

The Open University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دیپلم آموزش عالی در مطالعات زبان

The Open University

دیپلم آموزش عالی در مطالعات زبان

دیپلم آموزش عالی در مطالعات زبان هدف شما تجهیز با صلاحیت های مورد نیاز برای برقراری ارتباط و تعامل در طیف وسیعی از زبان ها و فرهنگ. این با ارائه یک پایه گسترده در مطالعه زبان در مقطع کارشناسی آغاز می شود، پس از آن شما را قادر به تخصص در دو زبان (از زبان فرانسه، آلمانی و اسپانیایی)، و یا یک زبان و انگلیسی - با گزینه های اضافی در مبتدیان 'چینی (ماندارین) و ویلز (فقط در 2014)، و مبتدیان و یا متوسط ​​ایتالیایی.

از ویژگی های کلیدی این دوره

 • اطلاعات در مورد فرهنگ های زبان انتخاب شده و توسعه شایستگی فرهنگی خود را
 • طول می کشد شما به سطح B2 از چارچوب مشترک اروپا از مرجع در حداقل یک زبان مدرن
 • کاوش در مورد چگونگی ساختار زبان است و چگونه استفاده از آن در زمینه های مختلف متفاوت است
 • ایجاد یک پایه محکم برای مطالعه بیشتر است.

اهداف آموزشی

این دیپلم شما اجازه می دهد به ترکیب مطالعه از دو زبان مدرن (از زبان فرانسه، آلمانی و اسپانیایی) مطالعات زبان و یا انگلیسی با یک زبان مدرن است. اگر شما دیپلم کامل شما را توسعه داده اند درک درستی از ساختار زبان، چگونه زبان متفاوت است و تغییرات و چگونه آن را در زمینه های مختلف استفاده می شود. هر یک از رشته های زبان مدرن شما فراهم می کند با فرصت برای یادگیری نحوه ی برقراری ارتباط موثر در یک زبان غیر از انگلیسی، هر دو در گفتار و در نوشتن، و به دست آوردن دانش از جوامع و فرهنگ که در آن است که زبان استفاده می شود. هدف از این رشته زبان انگلیسی به شما با درک درستی از تاریخ انگلیسی، توسعه آن به عنوان یک زبان جهانی و استفاده از آن معاصر در طیف وسیعی از زمینه های اجتماعی ارائه می کنند. شما از رویکردهای نظری مختلف به مطالعه یادگیری زبان و فرصت های به تجزیه و تحلیل انگلیسی مورد استفاده در انواع رسانه ها.هنگامی که شما دیپلم تکمیل شما همچنین می خواهد فرصت را به کاوش و توسعه مهارت های شناختی خود را، برای تبدیل شدن به آموزشگر مستقل، و به منظور توسعه مهارت های دیگر و ویژگی های انتقال داشته اند. تجربه مطالعه شما معادل دو سال اول مطالعه سطح مدرک افتخاری خواهد بود. این یک دیپلم مسیر به BA مطالعات درجهی زبان (Q30) فراهم می کند.

روش تدریس، یادگیری و ارزیابی

در طول مطالعه شما، آموزش و یادگیری را از طریق مطالعه مواد (از جمله راهنماهای مطالعه، کتابهای، کتاب مجموعه، مواد صوتی و تصویری، و CD / DVD-ROM ها) باشد. همچنین شما می خواهد بازخورد معلم فردی در کار شفاهی و کتبی دریافت خواهید کرد، و این فرصت را به شرکت در آموزش اختیاری داشته باشد. در رشته آموزش زبان است حداقل یک مدرسه هفته ای اجباری مسکونی و یا جایگزین تایید وجود دارد. بررسی زبان را از طریق تکالیف کتبی تا 750 کلمه و تکالیف زبان تا 5 دقیقه باشد.همچنین یک بررسی پایان سال شامل آزمون کتبی وجود دارد. بررسی رشته زبان انگلیسی است از طریق تکالیف نوشته شده است، از جمله مقالات، تجزیه و تحلیل متن. همچنین یک پایان ارزیابی ماژول وجود دارد.

هزینه

ما اعتقاد داریم که هزینه باید یک مانع برای دستیابی به بالقوه خود را ندارد. به همین دلیل ما کار سخت را به نگه داشتن هزینه مطالعه به عنوان کم که ممکن است و طیف وسیعی از روش های انعطاف پذیر به پرداخت برای کمک به گسترش، و یا حتی کاهش، هزینه. شهریه سال تحصیلی شروع در 2014/2015 عبارتند از:
 • هزینه ها بر اساس ماژول های ماژول پرداخت - شما برنده تی 'باید برای کل مدرک تحصیلی خود را در صف مقابل پرداخت.
 • اگر مثل اکثر دانش آموزان OU مطالعه پاره وقت، شما مطالعه به طور متوسط ​​60 واحد از یک سال - شما به مدت شش سال مطالعه برای تکمیل مدرک. هزینه های معمولی ما برای 60 واحد £ 2632 است.
 • هزینه فعلی ما £ 5264 است - بر اساس 120 واحد از مطالعه - می باشد که معادل یک سال 'ثانیه مطالعه تمام وقت
 • کل هزینه مدرک تحصیلی خود را انتخاب در حال حاضر از £ 10،528 شروع می شود بر اساس هزینه های فعلی ما.
NB: قیمت ها در معرض تغییر.

چقدر طول می کشد؟

 • زمان قسمت - 4 سال
 • زمان کامل - 2 سال
 • زمان محدود - 12 سال < / LI>

ارتباط حرفه ای

زبان مرکزی به برخی از حرفه ها، مانند ترجمه، تفسیر و تدریس می باشد. آنها همچنین یک دارایی کلیدی در خدمات دیپلماتیک، گردشگری و کسب و کار بین المللی و دولت می باشد. این دیپلم مهارت زبان خود را به سطح پیشرفته را.

شرایط ورود

هیچ شرایط ورود رسمی به مطالعه این صلاحیت وجود دارد. با این حال شما باید مهارت در زبان انگلیسی، به یک استاندارد IELTS 6.0. اگر شما مطمئن نیستید شما قادر به گرفتن یک امتحان زبان انگلیسی رایگان به عنوان بخشی از روند ثبت نام خواهد بود.خالص / DDM / CLK / 284664001. 111676754؛ ه "هدف = " _ خالی "> اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه در وب سایت دانشگاه آزاد اینجا
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
The Open University
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
2 - 12 
پاره وقت
تمام وقت
Locations
بریتانیا - Milton Keynes, England
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
بریتانیا - Milton Keynes, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات