• مدت دوره: 20 ماه به صورت پاره وقت
 • هزینه دوره: 2950 دلار برای هر موضوع. FEE-HELP در دسترس است.
 • دوره های مطالعه دوره: ژانویه ، مارس ، مه ، ژوئیه ، سپتامبر ، اکتبر
 • موضوعات درسی: 10

در زمینه گسترش روانشناسی متخصص شوید

دنیایی که به سرعت در حال تغییر است و نیاز روزافزون به درک مغز انسان فرصت های بسیاری را در زمینه روانشناسی ایجاد کرده است. افراد حرفه ای با نقش های محور انسانی و روان شناسان مشتاق این فرصت را دارند که با 100٪ فارغ التحصیل آنلاین روانشناسی فارغ التحصیلی روانشناسی (پل سازی) مهارت های خود را توسعه داده و به اهداف شغلی خود برسند.

این تغییرات تأثیر مثبتی بر رشد صنعت دارد زیرا انتظار می رود تعداد افرادی که به عنوان روانشناس در استرالیا مشغول به کار هستند از 30 هزار و 3700 نفر در سال 2018 به 48800 تا سال 2023 رشد کند. *

صلاحیت عملی و همه کاره

این درجه می تواند اولین قدم در مسیر تبدیل شدن به یک روانشناس عملی ^ باشد. از طرف دیگر ، دانشجویان ممکن است از این درجه برای تکمیل نقشهای فعلی خود در طیف وسیعی از صنایع از جمله بازاریابی ، منابع انسانی ، آموزش ، کار اجتماعی و مشاوره استفاده کنند.

دیپلم تحصیلات تکمیلی روانشناسی (Bridging) دانش بنیادی تاریخ روانشناسی را ارائه می دهد و مهارت های حرفه ای شما را برای استفاده از روانشناسی معاصر برای حل چالش های مبتنی بر جامعه توسعه می دهد. این برنامه برای کمک به فارغ التحصیلان در موفقیت در دنیای پیچیده و ارائه خدمات بهتر به مشتری طراحی شده است.

* منبع: joboutlook.com.au
^ تقاضا برای اعتباربخشی با APAC در حال انجام است

چرا مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی JCU آنلاین را انتخاب می کنید؟

مدرک دیپلم روانشناسی JCU آنلاین مدرک تحصیلی مدرن و دستی است که برای آینده طراحی شده است. شما مهارت های حرفه ای را توسعه می دهید ، در مورد روندهای نوظهور روانشناسی یاد خواهید گرفت و طیف وسیعی از موضوعات معاصر را مطالعه خواهید کرد.

پله ای برای تبدیل شدن به یک روانشناس ثبت شده

این صلاحیت است Pathway برای کسانی که می خواهند به تغییر زندگی حرفه ای خود را به تبدیل شدن به یک روانشناس مطالعه بیشتر است. این ممکن است شامل Pathways شغلی مانند روانشناسی عمومی یا بالینی ، روانشناسی بالینی ، روانشناسی پزشکی قانونی و روانشناسی سازمانی باشد.

راهی پیش رو در حرفه های انسان محور

این همچنین برای افراد حرفه ای در مشاغل انسان محور است که روی رشد شغلی متمرکز هستند و می خواهند مهارت هایی را برای کمک به آنها در دستیابی بیشتر به نقش های فعلی و آینده کسب کنند. این ممکن است شامل تدریس ، منابع انسانی ، بازاریابی ، مشاوره ، کار اجتماعی و مشاوره باشد.

شرایط ورود

برای واجد شرایط بودن برای ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی (پل) ، متقاضیان باید دارای موارد زیر باشند:

 • مدرک لیسانس کارشناسی را در هر رشته به اتمام رساند.
 • متقاضیان پیشینه زبان انگلیسی که باید زبان انگلیسی را در مورد گروه 1 - برنامه دوم سیاست پذیرش JCU ملاقات کنند.

اگر در مورد شرایط ورود فوق برای دیپلم آنلاین فارغ التحصیل روانشناسی (Bridging) سؤالی دارید ، با یکی از مشاوران ثبت نام ما تماس بگیرید.

رشته های روانشناسی معاصر را درک کنید

درک کاملی از دیدگاههای نظری معاصر روانشناسی ، تحولات فلسفی و تاریخی آنها و به هم پیوستگی آنها ایجاد کنید.

با استفاده از داده و فن آوری اعتماد به نفس داشته باشید

مهارت های خود را در استفاده از فناوری و روش های آماری برای تسهیل تحقیقات ، مراقبت از مشتری و نتایج اجتماع و ارتقاء شغلی در زمینه ای بطور روزافزون دیجیتال و مبتنی بر داده توسعه دهید.

چشم انداز جهانی را بدست آورید

این دوره طراحی شده است تا با اهداف توسعه پایدار سازمان ملل متحد مطابقت داشته باشد ، این مجموعه ابزار ارتباطی را برای شما فراهم می کند تا مشکلات مربوط به چالش های جمعیت های متنوع را در جوامع مختلف حل کنید.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

شما در JCU آنلاین دامنه گسترده ای از موضوعات منحصر به فرد را دریافت خواهید کرد که شامل مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی (Bridging) می شوند ، از جمله روانشناسی محیط و سلامت ، بهزیستی

10 مورد آنلاین را بیش از 20 ماه مطالعه کنید ، که می توانید در هر یک از شش دوره مطالعه در طول سال شروع کنید.

افراد دیپلم فارغ التحصیل

 • روانشناسی اجتماعی
 • تفاوت های فردی در شخصیت
 • روانشناسی سلامت ، رفاه و تاب آوری
 • توسعه انسانی در سراسر طول عمر
 • اختلالات روانی و مداخلات
 • یادگیری ، شناخت حافظه و زبان
 • علوم اعصاب و مبانی بیولوژیکی رفتار
 • روانشناسی محیط و آینده های پایدار
 • اصول مشاوره
 • تحقیق و آمار روانشناسی

پشتیبانی شخصی برای موفقیت شما

دیپلم تحصیلات تکمیلی روانشناسی JCU آنلاین (Bridging) به منظور ارائه بهترین تجربه یادگیری ممکن برای دانشجویان طراحی شده است. شما می توانید به یک و یک پشتیبانی از یک مشاور موفقیت آمیز موفقیت دسترسی پیدا کنید. آنها در تمام مدت تحصیلات از ابتدای کار در آنجا حضور خواهند داشت و شما را برای رسیدن به اهداف خود انگیزه و پیگیری می کنند.

برای کمک به شما در یادگیری مؤثرتر و مؤثرتر ، به مربیان و همکلاسی های خود - هر کجا که هستید - می توانید به جلسات تعاملی زندگی کنید.

محیط یادگیری نوآورانه و تعاملی JCU ، همراه با فیلم ، صدا ، تابلوهای گفتگو ، تالار گفتگو و ارزیابی ، روشی هوشمندانه و مؤثر برای یادگیری آنلاین است.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 6 برنامه دیگر ارائه شده توسط James Cook University Online »

آخرین به روز رسانی سپتامبر 11, 2019
این دوره آنلاین
Start Date
ژانویه 2020
مارس 2020
Duration
20 
پاره وقت
Price
29,500 AUD
2950 دلار برای هر موضوع. FEE-HELP در دسترس است.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
مارس 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
می 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
جولای 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا

ژانویه 2020

مارس 2020

می 2020

جولای 2020

سپتامبر 2020