دیپلم تحصیلات تکمیلی در کسب و کار (آنلاین)

Southern Cross University (Online)

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دیپلم تحصیلات تکمیلی در کسب و کار (آنلاین)

Southern Cross University (Online)

OnlineGDBusiness

مدت زمان: 16 ماه پاره وقت

ایستاده پیشرفته: با ما تماس بگیرید تا ببینید که آیا شما واجد شرایط

دوره مطالعه: فوریه، آوریل، ژوئیه، سپتامبر، اکتبر، دسامبر

هزینه: 2450 $ در هر واحد، هزینه، کمک در دسترس

واحد ها: 8

حرکت به بالا یا پرش در سراسر

چگونه به شما اقامت پیش از منحنی در یک دنیای جهانی از کسب و کار که فن آوری، ارتباطات، سیستم عامل و مردم به طور مداوم در حال تغییر؟

به خصوص با توجه 92.2٪ از فارغ التحصیلان در حال حاضر در تمام وقت اشتغال (فرصتهای شغلی فارغ التحصیل استرالیا مقصد کارشناسی ارشد گزارش، 2013) - دیپلم SCU آنلاین در کسب و کار یک راه عالی برای آماده سازی خود را برای رسیدن به موفقیت در مواجهه با آینده نامشخص است. مطالعات انجام شده در کسب و کار جهانی، کارآفرینی، بازاریابی، حاکمیت شرکتی، مدیریت پروژه، امور مالی، مدیریت افراد، سیستم های اطلاعات، تجزیه و تحلیل استراتژی و مورد طراحی را به شما راه اندازی به مطالعه کسب و کار، قدم بعدی در زندگی حرفه ای خود را، گذار از شغل فعلی خود را به مدیریت کسب و کار و یا شروع کسب و کار خود را.

آنلاین دیپلم در کسب و کار است همچنین مسیر به استاد SCU آنلاین از مدیریت بازرگانی (MBA). اگر شما انتخاب می کنید به ادامه تحصیل کسب و کار خود را به شما ایستاده پیشرفته به سمت کارشناسی ارشد خود را دریافت خواهید کرد - صرفه جویی در زمان شما، بنابراین شما می توانید بر روی حرکت حرفه ای بزرگ بعدی خود تمرکز کنید.

فرصت های شغلی

با دیپلم تحصیلات تکمیلی در کسب و کار زیر کمربند خود را، شما می توانید به طیف گسترده ای از نقش ها در دولت، سازمان های غیر دولتی، شرکت ها و کسب و کارهای کوچک و یا صاحب حرکت کند. پیامدهای استخدام واقعا منحصر به فرد به عنوان کسب و کار استخدام می باشد. از کجا می خواهد مدرک کارشناسی ارشد خود را آنلاین در کسب و کار شما را؟ در اینجا چند احتمال وجود دارد:

اجرایی مدیر کل

به عنوان یک EGM شما استراتژی ها و سیاست توسعه برای رسیدن به اهداف کسب و کار، در حال حاضر و در آینده است.

مدیر استراتژیک

اغلب گزارش به طور مستقیم به مدیر عامل شرکت خود را، شما یک رویکرد استراتژیک و بینش به کسب و کار عملیات، سیاست ها و فرآیندهای فراهم می کند.

صاحب کسب و کار

برنامه ریزی کسب و کار، عملیات، نیروی انسانی، تصمیم گیری و، البته، سود - جفتک انداختن با شما متوقف می شود.

مدیر عملیات

شما فرآیندها و روش های عملیاتی توسعه، و ممکن است در دارایی ها و سایت های خرید، پیاده سازی تکنولوژی درگیر، رهبری افراد و موثر بر تغییر است.

آنچه شما مطالعه ^

برای دریافت یک دیپلم در کسب و کار آنلاین، شما نیاز به کامل از تمام زیر هشت واحد (آنها از بخش های A و C از MBA SCU اینترنتی هستید):

 • حسابداری
 • مدیریت ارتباطات
 • رفتار سازمانی
 • اقتصاد و تجزیه و تحلیل کمی
 • کسب و کار جهانی
 • اصول مدیریت پروژه
 • پیشرو و مدیریت مردم
 • بازار یابی

مسیر به MBA

پس از پایان دیپلم خود را در کسب و کار، اگر شما می خواهید را به مطالعه خود را حتی بیشتر و به دست آوردن صنعت به رسمیت شناخته مدرک کارشناسی ارشد، شما می توانید برای استاد SCU آنلاین از مدیریت بازرگانی (MBA) اعمال می شود و دریافت ایستاده پیشرفته برای واحد شما را به اتمام.

اگر شما فکر می کنید ممکن با MBA ادامه، بحث را به مشاور ثبت نام خود را در مورد آن در حال حاضر. ما می توانیم کمک به برنامه ریزی واحد های خود را از مطالعه به مطمئن شوید که شما مورد نیاز مدرک تحصیلی در هر مرحله از راه را تامین کند.

ایستاده و جوی پیشرفته

هنگامی که استفاده از دیپلم کارشناسی ارشد آنلاین در کسب و کار، ما محاسبه ایستاده پیشرفته با نگاه آموزش و پرورش خاص خود و تجربه مرتبط. شما نمیتوانید ایستاده پیشرفته اگر شما دریافت خواهید کرد:

 • نشان دیگر ایستاده دانشگاهی یا حرفه ای تایید شده توسط هیئت مدیره مدرسه ما، و یا
 • واحد تکمیل از طریق برنامه مدیریت اجرایی ما، و یا
 • تجربه کاری پنج سال مربوطه و یا مدارک حرفه ای از مطالعات رسمی و یا غیر رسمی.

معیارهای ورود

 • نشان ایستاده حرفه ای - یا مدرک کارشناسی (یا یک مدرک مشابه) از یک دانشگاه و یا تجربه های دیگر که ما به عنوان معادل توجه به یک درجه است.
 • مهارت در زبان انگلیسی باشد.

یادگیری با SCU آنلاین

دیپلم SCU آنلاین در کسب و کار در اطراف کار خود را و شیوه زندگی خود را متناسب با. واحد توسط دانشگاهیان تکنولوژی زرنگ و دانا از طریق یک رابط تازه، هوشمند، همکاری و تعاملی ارائه می شود.

 • 100٪ آنلاین و انعطاف پذیر - کامل شش واحد از یک سال، یا جست و خیز یک دوره مطالعه اگر زندگی و یا کار به توجه کامل خود را.
 • پشتیبانی موفقیت دانش آموز - از پرس و جو به فارغ التحصیلی، ما وجود دارد برای شما.
 • شبکه برای رسیدن به موفقیت - دیدار با همکاران و همکاران آینده خود را.
^ SCU ارائه هر دو نسخه آنلاین و در محوطه دانشگاه از این واحدها. این اطلاعات مربوط به نسخه آنلاین. لطفا لیست واحد در scu.edu.au بررسی کنید و یا بخواهید ثبت نام مشاور دانشجویی خود را برای اطلاعات بیشتر.

این اطلاعات درست در زمان انتشار و موضوع بدون اطلاع قبلی تغییر است. دانشگاه کپی رایت صلیب جنوبی نوامبر 2015.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
جولای 2019
Duration
مدت زمان
16 
پاره وقت
Price
قیمت
2,450 AUD
در هر واحد.
Locations
استرالیا - Australia Online
تاریخ شروع : جولای 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
جولای 2019
استرالیا - Australia Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات