توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یاد بگیرید چگونه به موفقیت رانندگی فعالیت های بازاریابی دیجیتال سازمان خود را با دیپلم حرفه ای ما در استراتژی دیجیتال و برنامه ریزی. شما می توانید به ملاحظات کلیدی زیر بنای استراتژی و برنامه ریزی، و تکامل بازاریابی سنتی را به یک عمل است که شامل ابزار دیجیتال و فن آوری معرفی شده است. شما قادر به پیاده سازی این ابزار و فن آوری برای اجرای برنامه های استراتژیک و دستیابی به اهداف سطح بالا خواهد بود. ماژول نیز معرفی و بافت تخصص دیجیتال کلیدی از جمله SEO، PPC، دیجیتال نمایش تبلیغات، بازاریابی پست الکترونیک، بازاریابی تلفن همراه، و بازاریابی رسانه های اجتماعی، و همچنین آنالیز اگر شما می خواهید برای تقویت مهارت و پیشرفت خود را در طول یک مسیر شغلی بازاریابی دیجیتال، دیپلم حرفه ای در بازاریابی دیجیتال گواهینامه سنگ بنای ما است و می تواند شما را با مقدمه ای تخصص دیجیتال کلید، از تلفن همراه و بازاریابی رسانه های اجتماعی به ایمیل، PPC و جستجوگرها فراهم می کند.

موسسه بازاریابی دیجیتال با همکاری کارشناسان دیجیتال جهانی به تعریف و توسعه مهارت ها و شرایط مورد نیاز از حرفه ای دیجیتال امروز. دوره های ما توسط شورای مشورتی برنامه درسی است که از شرکت دیجیتال پیشرو از جمله گوگل، فیس بوک، توییتر و LinkedIn تشکیل شده بررسی شده است.

لذت بردن از دسترسی 24 ساعته به سخنرانی های ویدئویی، ارائه اسلاید، تمرین های عملی، آزمونها تعاملی و یک دانشجو شبکه حمایتی. هرگز ترس از دست رفته یک کلاس است.

پس از اتمام دوره خود را، شما یک، صلاحیت معتبر در سراسر دنیا صنعت به رسمیت شناخته دریافت خواهید کرد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط Digital Marketing Institute »

این دوره Online
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
24 
پاره وقت
Price
1,750 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است