دیپلم حرفه ای در استراتژی های دیجیتال و برنامه ریزی

Digital Marketing Institute

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دیپلم حرفه ای در استراتژی های دیجیتال و برنامه ریزی

Digital Marketing Institute

یاد بگیرید چگونه به موفقیت رانندگی فعالیت های بازاریابی دیجیتال سازمان خود را با دیپلم حرفه ای ما در استراتژی دیجیتال و برنامه ریزی. شما می توانید به ملاحظات کلیدی زیر بنای استراتژی و برنامه ریزی، و تکامل بازاریابی سنتی را به یک عمل است که شامل ابزار دیجیتال و فن آوری معرفی شده است. شما قادر به پیاده سازی این ابزار و فن آوری برای اجرای برنامه های استراتژیک و دستیابی به اهداف سطح بالا خواهد بود. ماژول نیز معرفی و بافت تخصص دیجیتال کلیدی از جمله SEO، PPC، دیجیتال نمایش تبلیغات، بازاریابی پست الکترونیک، بازاریابی تلفن همراه، و بازاریابی رسانه های اجتماعی، و همچنین آنالیز اگر شما می خواهید برای تقویت مهارت و پیشرفت خود را در طول یک مسیر شغلی بازاریابی دیجیتال، دیپلم حرفه ای در بازاریابی دیجیتال گواهینامه سنگ بنای ما است و می تواند شما را با مقدمه ای تخصص دیجیتال کلید، از تلفن همراه و بازاریابی رسانه های اجتماعی به ایمیل، PPC و جستجوگرها فراهم می کند.

موسسه بازاریابی دیجیتال با همکاری کارشناسان دیجیتال جهانی به تعریف و توسعه مهارت ها و شرایط مورد نیاز از حرفه ای دیجیتال امروز. دوره های ما توسط شورای مشورتی برنامه درسی است که از شرکت دیجیتال پیشرو از جمله گوگل، فیس بوک، توییتر و LinkedIn تشکیل شده بررسی شده است.

لذت بردن از دسترسی 24 ساعته به سخنرانی های ویدئویی، ارائه اسلاید، تمرین های عملی، آزمونها تعاملی و یک دانشجو شبکه حمایتی. هرگز ترس از دست رفته یک کلاس است.

پس از اتمام دوره خود را، شما یک، صلاحیت معتبر در سراسر دنیا صنعت به رسمیت شناخته دریافت خواهید کرد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
24 
پاره وقت
Price
قیمت
1,750 EUR
Locations
ایرلند - Dublin, County Dublin
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
ایرلند - Dublin, County Dublin
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات