توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دیپلم حرفه ای در فروش دیجیتال کمک خواهد کرد شما را در درک مفهوم فروش دیجیتال، چگونه آن را روند فروش تبدیل شده است، و چگونه می توانید از ابزارهای پیشرفته و تکنیک های نفوذ به یک فروشنده دیجیتال پرکار است.

شما را به اختلاف بین دو روش فروش سنتی و دیجیتال و مزایای که می تواند از اتخاذ یک رویکرد فروش دیجیتال به فعالیت های فروش فعلی خود را به دست آورد را درک کنید.

شما را به مفاهیم کلیدی که در هر ماژول، چگونه آنها را به هر مرحله از روند فروش و مهمتر از همه، چگونه آموخته از هر مرحله بعدی به اطلاع خواهد مربوط تحت پوشش اکتشاف.

اصول پایه و اساس روش DMI برای فروش دیجیتال، کمک خواهد کرد که به توسعه یک استراتژی منسجم فروش دیجیتال - آموزان نیز به DMI اصول 3I معرفی می شود.

موسسه بازاریابی دیجیتال با همکاری کارشناسان دیجیتال جهانی به تعریف و توسعه مهارت ها و شرایط مورد نیاز از حرفه ای دیجیتال امروز. دوره های ما توسط شورای مشورتی برنامه درسی است که از شرکت دیجیتال پیشرو از جمله گوگل، فیس بوک، توییتر و LinkedIn تشکیل شده بررسی شده است.

لذت بردن از دسترسی 24 ساعته به سخنرانی های ویدئویی، ارائه اسلاید، تمرین های عملی، آزمونها تعاملی و یک دانشجو شبکه حمایتی. هرگز ترس از دست رفته یک کلاس است.

پس از اتمام دوره خود را، شما یک، صلاحیت معتبر در سراسر دنیا صنعت به رسمیت شناخته دریافت خواهید کرد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط Digital Marketing Institute »

این دوره Online
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
24 
پاره وقت
Price
1,450 EUR
قیمت: € 1450
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است