دیپلم در استراتژی دیجیتال

عمومی

شرح برنامه

تخصص برای زمانی است که شما دیگر نمی خواهید بازی دیجیتال مارکتینگ را انجام دهید ، می خواهید آن را هدایت کنید. برای تغییرش این دوره بازاریابی جستجوی آنلاین پویا مهارت ، دانش ، راهبرد و تکنیک هایی را برای تغییر ایجاد می کند. عضو شوید و به صنعت و فرصتهای سفید داغ متصل شوید. در اینجا قدرت تصویر بزرگ است. قدرت تفکر ، رهبری ، خلق.

تحت هدایت قهرمانان مشورتی جهانی صنعت شامل: 125988_Skjermbilde2019-11-15kl.20.29.38.png

شما فقط یک دوره را انجام نمی دهید. شما به یک گفتگو ملحق می شوید.

ما شما را در بازی می گیریم و شما را در آنجا نگه می داریم

دوره های ما فکر و تمرین برجسته را به ارمغان می آورد - و درست از لحظه ثبت نام در یک دوره ، شما همچنین عضو DMI می شوید و این بدان معنی است که برای کار خود به یک ابزار بی نظیر از منابع دسترسی پیدا خواهید کرد.

سال اول رایگان با کلیه دوره ها 150 € تمدید هر سال.

محتوای دوره داغ سفید

از طریق پلت فرم تجربه یادگیری ما جدیدترین دوره های درسی را دریافت کنید.

مجوز شناخته شده جهانی

یک گواهینامه جهانی شناخته شده برای انتقال شما

وضعیت و مهارت های خود را سال به سال حفظ کنید

توسعه مداوم حرفه ای تضمین شده است ، شما را همیشه در بازی نگه دارید.

ابزارهای ابزار

آخرین مطالب و ابزارهای ابزار برای همیشه نگه داشتن شما در بازی.

جامعه متصل و پر جنب و جوش

بیش از 47k عضو در سراسر جهان در شبکه DMI وصل و پیوستن.

مهارت های تشخیصی خود را آزمایش کنید

مهارت های خود را در مقابل رقابت حرفه ای خود محک بزنید و در صدر بازی خود باشید.

چه چیزی یاد می گیرم

ما به شما این فکر و ابزار را می دهیم تا در مرحله دیجیتالی بازیگر پیشرو شوید. یک استراتژی دیجیتال قدرتمند و پویا ایجاد کنید. مشاهده کنید که این اقدام در دنیای واقعی و عملی در حال تغییر در تجارت است. ماژول ها بلوک های ساختمان - دانش ، از دید شما ، از متخصص برجسته بازاریابی دیجیتال معتبر - استراتژی دیجیتال است

ماژول ها
 • ارتباطات سنتی
 • ارتباطات دیجیتال
 • کانال های دیجیتال
 • اتوماسیون
 • بودجه
 • اطلاعات بزرگ
 • رهبری دیجیتال
 • تدوین استراتژی
معرفی

اطلاعات ماژول

ما علم را به فکر می اندازیم. ما فریم ورک 3i را ایجاد کرده ایم که به شما کمک می کند بهترین استراتژی دیجیتال را برای سازمان خود انتخاب کنید و آن را عملی کنید. 3i هوشمند و دقیق است. تحول پذیر است و تحت تأثیر قرار خواهید گرفت. این ماژول معرفی این قطعه عالی از کار مغز است. ماژول های بعدی روی آن گسترش می یابند.

 • مفاهیم اساسی که زیربنای روش DMI 3i است
 • مؤلفه های کلیدی در یک استراتژی موثر دیجیتال
 • نحوه توسعه استراتژی تجارت
 • مدیریت استراتژیک ، نگاهی بلند بینانه به موفقیت پایدار و رو به رشد
ارتباطات سنتی

اطلاعات ماژول

بگذارید لحظه ای مکث کنیم تا از سنت بزرگ و در حال تغییر جهان نظم خود قدردانی کنیم. کلاسیک ها هرگز از سبک خارج نمی شوند. گزاره ارزشی ارزش خود را طی دههها حفظ کرده است. بدانید که مخاطبان (تحقیق) شما هنوز هم چالش طول عمر یک نشانگر است. ترکیب کلاسیک بازاریابی ، مسافرت مشتری ، ارتباطات و برنامه ریزی خلاقانه ، استراتژی رسانه ای و تقویت عملکرد برند در اینجا برای ماندن نیز هست. با این حال ، همراه آمد دیجیتال. و همه چیز را تغییر داد. نحوه خواندن ، خرید ، تماشای فیلم ، تاریخ ، آشپزی. رفتار و شیوه زندگی ما در اطراف امکانات شگفت انگیز اعطا شده توسط فناوری پیچیده شده است. تصمیم گیری یکسان نیست. این همان چیزی است که وقتی در مورد اختلال صحبت می کنیم درباره آن صحبت می کنیم. و هیجان انگیز است در این مدل ، ما بررسی می كنیم كه چگونه کلاسیک های بازاریابی هنوز هرگونه فعالیت را لنگر انداخته اند - با این حال مبارزات انتخاباتی دیجیتال معاصر یك کشتی بسیار تخیل تر است. ما عمیقاً نگاه می کنیم که چگونه فناوری ما باعث تغییر تجربه مصرف کننده می شود و چگونه باید پاسخ دهیم.

ارتباطات دیجیتال

اطلاعات ماژول

ما در دوران فوق العاده ای زندگی می کنیم. فرصت ها به اندازه شبکه جهانی گسترده ، گسترده ، متنوع و متنوع هستند. این چالش نیز بزرگتر است. بازارها پیچیده و پراکنده هستند. اکنون ، بیش از هر زمان دیگری ، بیشترین مصرف کننده شما (و کانال های دیجیتال شما) را می شناسند. در اینجا ما نگاه می کنیم: اصول ارتباطات دیجیتال برنامه ریزی برای بهبود ROI در درک مخاطبان شما. از کجا می توان آنها را یافت؟ چگونه آنها را درگیر کنیم؟ بودجه برای استراتژی دیجیتالی و منابع مؤثر در مرور ، اندازه گیری و تحلیل استراتژی دیجیتال خود.

کانال های دیجیتال

اطلاعات ماژول

فیس بوک ، لینکدین ، اینستاگرام ، توییتر ، اسنپ چت و غیره. آنها تکثیر می شوند و تکثیر می یابند. با این حال ، در این حواس پرتی بزرگ و تکه تکه شدن ، یک فرصت عالی نیز وجود دارد. این ماژول شامل استراتژی های ورودی و خروجی ، برنامه ریزی متقابل رسانه ها ، ترکیب کانال های دیجیتال و بازاریابی موبایل رسانه های بازاریابی است. بازاریابی محتوا که مرتبط است ، به موقع و پرچم دار آنچه را که ، چگونه و به همین دلیل بازاریابی ایمیل موتور جستجو ، بازاریابی وابسته ، و نمایش خودکار تبلیغات و تبلیغات ویدیویی نشان می دهد. از آنجا که ما چشم برای دیدن داریم.

اتوماسیون

اطلاعات ماژول

اتوماسیون الهام بخش نیست اما مطمئناً زندگی یک نشانگر را آسان تر و هیجان انگیز تر می کند. در اینجا یک ابرقدرت وجود دارد که ساکت و کاملا مطابق دستورات شما ، شب و روز کار می کند. ببینید چگونه مشاغل هوشمند برای داشتن امکان فروش بهتر ، پرورش سرب و روش های بیشتر ، لبه های خود را با نرم افزار CRM تیز می کنند. مفاهیم اصلی در اتوماسیون بازاریابی اتوماسیون برای تولید ، مدیریت و پرورش منجر به ارتباطات می شود - داده های اتوماسیون خودکار ، در عین حال هنوز هم صحیح و مناسب برای تجزیه و تحلیل و گزارش در مورد سرب.

بودجه

اطلاعات ماژول

پول باعث می شود بازاریابی به گردش درآید. اما ارزش جایی است که در آن است. این مدل در مورد چگونگی ضربه زدن به حداکثر ROI برای هر بودجه مشخص عمق دارد. سپس برخی در نظر گرفتن آن منبع ارزشمند دیگر ، استعداد انسانی. کاوش: عوامل کلیدی که باید در هنگام برنامه ریزی بودجه بازاریابی در نظر بگیرید تنظیم این بودجه بازاریابی نحوه نظارت و بهینه سازی بودجه هنگام اجرای مبارزات انتخاباتی عنصر انسانی. افراد برتر را استخدام ، آموزش و نگهداری کنید.

اطلاعات بزرگ

اطلاعات ماژول

هر چیزی با عنوان بزرگ جذاب است ، درست است؟ اگر سایه شر؟ اینطور نیست بیایید شر را به اثربخشی تغییر دهیم زیرا آنچه که ما در اینجا داریم طاق رفتار اجباری انسان است. تمام بشریت در داده ها است. آنچه عمیق و تاریک ، بی پروا ، بی روح ، پیش پا افتاده و خارق العاده است. اسرار قلب و هستی انسان. و این عالی است اما چالش این است که این طاق بشریت به معنای تجاری تبدیل شود. اما از ترسیدن ، ما در مورد آن ایده و کارهایی داریم و آنها مؤثر خواهند بود. داده های بزرگ

رهبری دیجیتال

اطلاعات ماژول

همانطور که گفته شد ، ما در زمانهای خارق العاده ای زندگی می کنیم که خواستار رهبران خارق العاده هستند. این یعنی تو شما باید انتقال از بقایای بازاریابی سنتی و به دنیای شجاع ، بازاریابی دیجیتال را که به اختراع خود کمک می کنید ، هدایت کنید. و شما باید با فکر و استراتژی تیز رهبری کنید. شما باید نام تجاری و سازمان خود را به مکان هایی که هنوز از آنها بی توجه نیستید ببرید.

تدوین استراتژی

اطلاعات ماژول

تا الان مسیری طولانی را طی کرده اید. شما (تقریبا) آماده بیرون رفتن ، حکاکی Pathways عصبی جدید و ناشناخته و بازارهای دیجیتال هستید. شما در لبه های پیشرو ایستاده اید ، و فقط در حال آماده سازی برای گسترش آن سوپر بالهای دیجیتال جدید هستید. اما اول ، ماژول استراتژی نهایی؛ نهایی در استراتژی.

این برنامه با هدف:

 • بازیکنان واضح و مجرب بازی فروش و بازاریابی دیجیتال که دیگر راضی نیستند که دیگر بازیکن باشند. شما می خواهید بازی را هدایت کنید. شما می خواهید آن را تغییر دهید
 • متخصصین فروش مدیران بازاریابی. رهبران تیم مشاوران تجاری و توسعه دهندگان. متخصصانی که دیدگاه خود را تا آنجا که می توانند بدون مهارت های تخصصی طی کنند - و برای حل آن برنامه ریزی کرده اند
 • کارآفرینانی که می خواهند کارآفرین تر باشند
 • کسانی که تخصص را می یابند ، یک واقعیت رقابتی واقعی ، تیز و ملموس به شما می دهند - با این که می توانند از طریق رقابت برش بخورند
 • الهام بخش تغییرات شغلی
 • افراد با استعدادی که می دانند صدور گواهینامه باعث می شود درها باز شود

بیش از 47K عضو در سطح جهان به پیشرفت D حرفه ای خود اعتماد دارند.

 • 92٪ اعضای ما گفته اند كه دوره ما تأثیر مثبتی در حرفه آنها داشته است.
 • 81٪ از اعضای ما پس از گذراندن یکی از دوره های ما ارتقا یافته اند.
 • 88٪ اعضای ما در سطح ارشد یا مدیریتی مشغول به کار هستند.

اکنون این همان چیزی است که شما از آن پشتیبانی می نامید

ما به همه چیز فکر می کنیم ما حتی برای شما بسته بندی کردیم. ما در انجمن ها ، پایگاه دانش و یک تیم پشتیبانی آماده و مشتاق پرتاب کردیم تا سفر شما آسان شود.

مربیان کلاس

متخصص و درگیر ، مربیان ما از پیش زمینه های دیجیتال واقعی تهیه شده اند. آنها این بازی را می دانند.

انجمن متصل

عضویت بدان معنی است که شما به یک شبکه DMI پویا از دستگاه های پخش دیجیتال پیوسته اید. به بینش و فرصت های واقعی متصل شوید.

تیم پشتیبانی

هرچه باشد ، ما آن را پوشانده ایم. این پشتیبانی 360 درجه است. تیم در زمانی که به آنها احتیاج دارید در آنجا مستقر است.

سوالات شما پاسخ داده شده است و سپس برخی

همه چیز شما باید در مورد دستیابی به ابرقدرت های دیجیتال ، ارتباط با ذهن کندوی استعدادهای دیجیتال از طریق درگاه عضویت ، ایجاد حرفه ای تیتانیوم با اعتباربخشی ماندگار ، نحوه تصاحب جهان و موارد دیگر بدانید.

آیا من نیاز به پیش زمینه بازاریابی دارم؟

هر کس می تواند برای متخصص مارکتینگ دیجیتال مجاز - استراتژی دیجیتال درخواست کند

هزینه دوره چقدر خواهد بود؟

متخصص خبره بازاریابی دیجیتال - استراتژی دیجیتال

صلاحیت من از کجا شناخته می شود؟

مدارک تحصیلی ما در سطح جهانی است. این امر به شما امکان می دهد صلاحیت Digital Marketing Institute خود را با خود داشته باشید ، فارغ از اینکه حرفه هیجان انگیز شما ممکن است شما را به کجا برساند.

کی این درس را برمیدارد؟

این برنامه با هدف هرکسی درگیر برنامه ریزی یک استراتژی دیجیتالی برای سازمان خود است یا افرادی که احتمالاً در آینده در این زمینه شرکت خواهند کرد و می خواهند درک کاملی از این زمینه داشته باشند. این گواهینامه برای هر سطح مهارت و تجربه مناسب است و به گونه ای طراحی شده است که شما را برای ارتباط ویژه با استراتژی و برنامه ریزی در یک حوزه کلی بازاریابی دیجیتال آماده کند.

برنامه چگونه ارزیابی می شود؟

متخصص خبره بازاریابی دیجیتال - استراتژی دیجیتال

آخرین به روز رسانی نوامبر 2019

درباره این دانشگاه

The Digital Marketing Institute is the global certification standard in digital marketing and digital selling education. To date, over 47k people in 135 countries have studied with the Digital Marketi ... اطلاعات بیشتر

The Digital Marketing Institute is the global certification standard in digital marketing and digital selling education. To date, over 47k people in 135 countries have studied with the Digital Marketing Institute, making ours the most widely taught digital certification standard in the world. At the Digital Marketing Institute, we have made it our mission to transform the skills and knowledge of digital professionals on a global scale. There are three core reasons for this. The first is to advance the careers of marketers and sellers, the second is to address the digital skills shortage to ensure businesses have a capable and agile workforce. The final reason is to provide educators with professional certifications that can nurture future generations. We’re as passionate as we are ambitious, and the journey has only just begun. اطلاعات محدود