توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در مورد دوره

انگلیسی شماره یک زبان در جهان است و به زبان بین المللی کسب و کار است. داشتن یک درک خوب از این زبان خواهد بود از یک چشم انداز پیشرفت شغلی بسیار مفید است. دیپلم دستور زبان انگلیسی پایه به شما معرفی به جنبه های اساسی از دستور زبان انگلیسی و توضیح می دهد چگونه آنها باید مورد استفاده در نوشتن و صحبت کردن به زبان انگلیسی. البته نقش دستور زبان در انگلیسی از جمله اهمیت نقطه گذاری بررسی می کند. این دوره همچنین بخش های مختلف بیان و نقش آنها در انگلیسی ساخت و ساز جمله توضیح می دهد. همچنین شما می خواهد همه از زمانها در زبان انگلیسی از طریق فیلم خوبی تولید استفاده را کشف کنید.

نتایج یادگیری

پس از اتمام این دوره، شما یک درک روشنی از زیر را داشته باشد: نقش دستور زبان در زبان انگلیسی هدف از علائم نقطه گذاری و نحوه استفاده از آن به درستی در از Recognise زبان انگلیسی و به طور موثر استفاده از بخش هایی از سخنرانی در زبان انگلیسی چگونه به شکل جملات با استفاده از زمانها مختلف در زبان انگلیسی چگونه به ساخت جملات مناسب انگلیسی، بهبود نوشته و سخن گفته خود را به طور چشمگیری انگلیسی.

فرمت دوره

رایگان، خود گام، آنلاین البته با ارزیابی

طول دوره

10 - 12 ساعت

ارزیابی / صدور گواهینامه

برای واجد شرایط برای رسمی خود را آلیسون مدرک، گواهینامه و یا PDF شما باید مطالعه را کامل و تمام ماژول ها و نمره 80٪ یا بیشتر در هر یک از ارزیابی دوره

اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه در وب سایت آلیسون در اینجا

برنامه آموزش در:
انگلیسی
ALISON

مشاهده 7 برنامه دیگر ارائه شده توسط ALISON »

این دوره Online
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
10 - 12 
پاره وقت
Price
Free
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است