توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مطالعه انعطاف پذیری ONLINE، هزینه دوره را از 61.88 £ در هر ماه با تامین بودجه یارانه.

آیا پرده برای خانه خود، خانواده و دوستان خود را به شما را؟ آیا آنها شما را تشویق به شروع کسب و کار خود ساخت پرده خود را؟ آیا شما را دوست تغییر شغل اما فاقد صلاحیت؟ دوست دارید استفاده از این دوره به عنوان ورود بر روی یک مدرک؟

... پس از این دوره برای شما است!

یک دوره - دو راه برای مطالعه؛ از مطالعه در خانه آموزش از راه دور و یا در استودیو در آکادمی را انتخاب کنید (از وب سایت ما برای تاریخ را ببینید).

بدون مدارک تحصیلی قبلی برای این دوره مورد نیاز؛ شما مهارت های دوخت اساسی نیاز دارند و می دانم که چگونه برای ایجاد یک پایه، پرده بدون پوشش.

این دوره دیپلم سطح 3 به طور کامل توسط جوایز AIM معتبر. این انعطاف پذیر است و می توان از طریق آموزش از راه دور پاره وقت مورد مطالعه، اجازه می دهد شما را به ادامه با تعهدات کاری و خانوادگی موجود، و یا شما ممکن است دوره های در استودیوی ما برای یک سریع به صلاحیت شرکت کنند.

این دیپلم عملی در ساخت پرده حرفه ای و مبلمان نرم شامل روش ساخت و ساز برای طیف وسیعی از پرده دست مبله لوکس و مبلمان قرار دادی نرم. این است ایده آل برای کسانی که مایلند برای مقابله با پروژه های فردی و یا معادل آن برای دانش آموزان به دنبال تغییر شغل و یا شروع به خود مبلمان نرم اتاق کار خود است. دیپلم را پوشش می دهد طیف گسترده ای از مهارت های عملی و دانش کسب و کار مورد نیاز برای شروع کسب و کار خود را. این خدمات عبارتند از: - طراحی پارچه، انتخاب و به تئوری رنگ اندازه گیری حرفه ای و بر روی لباس قدیسین برآورد، دوخت دست و الگوی تطبیق دست عملی به پایان رسید ساخت و ساز پرده ساخت سرفصل پارچه چلوار دست دوخته شده لوله کشی کراوات پشت و مخده ساخت یک کور کور و لندن روم ساخت یک pelmet خالی راه اندازی یک کسب و کار مبلمان نرم سوجس و دم این دوره طراحی شده است را به دانش آموزان اعتماد به نفس برای پیشرفت در پروژه های بزرگ به و پیشرفته تر، شروع اتاق کار حرفه ای خود و یا معادل آن، به دنبال مسیر پیشرفت تضمین ما بر روی درجه در طراحی.

دیپلم به طور کامل توسط جوایز AIM و پس از اتمام موفقیت آمیز دوره معتبر، دانش آموزان خواهد شد هر دو سطح 3 دیپلم حرفه ای طراحی داخلی و طراحی آکادمی دیپلم ملی حرفه ای در طراحی داخلی تعلق می گیرد. این البته یک مدرک در سراسر کشور تایید شده است.

همانطور که ما ارائه دهنده دوره های آنلاین هیچ تاریخ شروع ثابت وجود دارد، شما انتخاب کنید که چه روز است مناسب برای شما.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 7 برنامه دیگر ارائه شده توسط National Design Academy »

این دوره Online
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
10 - 12 
پاره وقت
Price
395 GBP
پرداخت را می توان در اقساط ساخته شده
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019