توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دیپلم ما در طراحی گرافیک دانش آموزان را به مفاهیم پایه طراحی گرافیک و جهان ارتباطات بصری معرفی می کند. دانش آموزان مفهوم تفکر بصری، عناصر را بررسی خواهند کرد/>

جزئیات دوره

WEEK 1 - مقدمه ای بر طراحی گرافیک

ما با "چه چیزی" طراحی گرافیک شروع می کنیم و چگونه طراحی گرافیک در مورد ارتباط تصویری یک ایده، هر چند، پیام یا معنای با ترکیب نمادها، تصاویر و / یا کلمات است. ما همچنین یک مرور کلی از "تثلیث مقدس" برنامه های کاربردی گرافیک - Adobe Photoshop، Illustrator را ارائه می دهیم

WEEK 2 - عناصر

در این درس، با درک بلوک های ساخت گرافیک طراحی خواهید آموخت که "چشم انداز طراح" را توسعه دهید. شما می توانید نحوه استفاده از خط، شکل، رنگ، بافت، توده و فضا را برای برقراری پیام خود و استفاده از اصول به منظور نظم و ساختار به طرح های خود را درک کنید.

WEEK 3 - نظریه رنگ

یکی از مهمترین عوامل طراحی هر رنگ، رنگ است. تئوری رنگ یک ساختار منطقی ایجاد می کند و به عنوان بخشی از آموزش طراحی شما حیاتی است. رنگ می تواند خلق و خوی را جلب کند، توجه را جلب کند یا بیانیه ای ایجاد کند. این می تواند عنصر طراحی قدرتمند شما باشد و در اینجا شما خواهید آموخت که چگونه به طور موثر آن را درک کنید و از آن استفاده کنید.

WEEK 4 - فتوشاپ برای طراحان

Adobe Photoshop نرم افزار صنعت استاندارد برای دستکاری تصویر دیجیتال است. در این درس، شما یاد خواهید گرفت چگونه از برخی از پیشرفته ترین ابزار فتوشاپ استفاده کنید تا ایده های خلاقانه خود را به زندگی و بهره وری خود در یک زمان افزایش دهید، با یادگیری نکات و ترفندهای ساده.

WEEK 5 - مقدمه ای بر تایپوگرافی

تایپوگرافی نقش مهمی در تقویت نام تجاری شما، ایجاد علاقه به محصول شما و برجسته کردن پیام مرکزی شما دارد. در اینجا شما می توانید درک جامد از اصول را بدست آورید و یاد بگیرید که چگونه یک منطقه ضروری از مهارت و دانش برای همه طراحان گرافیک است.

WEEK 6 - ایجاد لوگو با Adobe Illustrator

طراحی لوگو در اطراف ما است. آنها به عنوان یادآوری های فوری و نقاط شناخت محصولات یا مارک ها عمل می کنند. در اینجا، ما بهترین شیوه های مرتبط با ایجاد لوگو و چالش ترکیب ایدئولوژی های مشتری را در یک گرافیک مجزا بررسی می کنیم، در حالی که با استفاده از قدرت Adobe Illustrator برای ایجاد لوگو.

WEEK 7 - طراحی برای وب

درک اینکه کاربران چگونه با وب سایت ها و الگوهای اساسی رفتار کاربر تعامل دارند، مهارت بسیار مهمی در طراحی صفحه وب می باشد. در این درس، شما این فهم و نحوه استفاده از اصول صحیح را در طراحی خود به دست خواهید آورد و طرح های موثر و حرفه ای را تولید می کنید.

هفته 8 - چاپ

یکی از اساسی ترین بخش های طراحی، کار چاپی است و درک دقیق از نحوه درست کردن فایل های شما برای چاپ، حیاتی است. در اینجا شما اصطلاحات صحیح، نحوه استفاده از آن و ایجاد و تنظیم یک سند برای چاپ در Adobe InDesign یاد خواهید گرفت.

شروع به یادگیری کن

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 8 برنامه دیگر ارائه شده توسط Shaw Academy »

این دوره آنلاین
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
پاره وقت
Price
Free
هر ماه
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است