دیپلم مدیریت کیفیت آنلاین

CMI Communications & Management Institute

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دیپلم مدیریت کیفیت آنلاین

CMI Communications & Management Institute

دیپلم آنلاین در مدیریت کیفیت البته صلاحیت شناخته شده بین المللی است و تنها مدرک تحصیلی خبره در نوع خود ارائه شده در انگلستان است. این دوره از طریق یادگیری آنلاین تحویل داده و شما ارائه می دهد آخرین دانش و مهارت برای برنامه ریزی و مدیریت عملکرد مدیریت کیفیت یک سازمان است.

مناسب برای کار حرفه ای در خدمات و یا محصول را از طریق بخش های انگلستان، لندن، بیرمنگام و دیگر شهرستانها عمده. دانش آموزان گذشته از سلامت، دارویی، بخش های کارخانه تولید و حوزه های مربوطه آمده است.

دیپلم آنلاین در دوره مدیریت کیفیت است که توسط Ofqual به سطح 5 در انگلستان شناخته شده است. شما خواهید آموخت که چگونه به بهترین بهینه سازی کیفیت در زمینه انواع مختلف سازمان ها و سازه ها. اگر شما می خواهید برای رسیدن به یک مدرک خبره شناخته شده است. پس از این دوره برای شما.

جدیدترین ویژگی های این دوره کلاس های آنلاین زنده و کلاس های precorded است. کلاس های آنلاین زندگی می کنند اجازه می دهد شما را به تعامل و سوال بپرسید حالی که گوش دادن به مربی خود را ارائه کلاس آنلاین زندگی می کنند است. اگر شما قادر به جلسه هستند، همه طبقات زنده برای تجدید نظر و پخش مقاصد ثبت شده است.

به طور معمول، دانش آموزان از طیف وسیعی از پیشینه های گوناگون آمده، برخی از ASPIRE به عنوان مدیران کیفیت کار و دیگران در رشته های که با تعامل، و یا حمایت از عملکرد کیفیت کار می کنند.

اهداف دوره

تمرکز مدیریت کیفیت است که به اطمینان حاصل شود که سازمان توانایی برای دیدار به طور مداوم به نیازهای مشتریان و سهامداران خود را. این شکسته شدن به دو حوزه اصلی فعالیت: برای عمل به عنوان "وجدان" از سازمان، ارائه اعتماد به سازمان، مشتریان خود را، تنظیم کننده و سایر ذینفعان به عمل به عنوان یک مربی و مربی در تمام سطوح سازمان با کمک آن در درون سازمان و زنجیره تامین خود را برای بهبود.

شما ISO 9000 الزامات یادگیری و استانداردهای. با بررسی استانداردهای ISO، آن را به روش های بهبود کیفیت، به ویژه ابزار و تکنیک های مختلف برای تجزیه و تحلیل را توضیح دهد. یادگیری در مورد ISO 9001 مجموعه از الزامات سیستم مدیریت کیفیت، ISO 9000 را پوشش می دهد مفاهیم و زبان عمومی، ISO 9004 در مورد چگونگی ساخت یک سیستم مدیریت کیفیت کارآمد تر و موثر متمرکز، ISO 19011 - مجموعه از راهنمایی در ممیزی های داخلی و خارجی چگونه سیستم مدیریت کیفیت خود را به کار است.

سایر حوزه های مهم تحت پوشش در این دوره شامل انواع مختلف سیستم های مدیریت کیفیت، بهبود و مدیریت تغییر، مدیریت فرایند، حسابرسی و ابزار کیفیت.

اگر شما مایل به کار در نظارت بر کیفیت و کنترل، شما اهمیت تست صحیح و ضبط نتایج، و ارزش مدیریت داده ها و پیشگیری از یاد بگیرند. به شما خواهد آموخت که کنترل کیفیت است که فقط در مورد پیدا کردن مشکلات نیست، اما در مورد قرار دادن اقدامات در محل تا مسائل را دوباره رخ نمی دهد. دانش و درک خود تا حد زیادی در زمینه هایی از قبیل ممیزی، سیستم های مدیریت کیفیت، انجمن گفتگوی تجارت کیفیت، محافل کیفیت، در KPI، و هزینه های کیفیت بهتر خواهد شد.

حقایق کلیدی

حرفه ای با کیفیت مشتاق در تمام بخش های صنعت و خدمات عمومی در حال حاضر برای دیپلم موسسه کیفیت خبره در مدیریت کیفیت برای رفع این نیاز در سطح کشور مطالعه، CMI ارائه می دهد راه انعطاف پذیر برای شما به مطالعه یادگیری در کلاس درس و یا با آموزش آنلاین. دیپلم CQI شامل ماژول های که نه پرداختن به الزامات کلیدی مدیریت کیفیت. دانش آموزانی که رسیدن به دیپلم CQI در کیفیت حق استفاده از حروف تعیین شده DipQ و ارضای نیازهای علمی برای عضویت CQI به دست آورید. دیپلم لزوما یک پایان در خود، به عنوان فرصت های پیشرفت به برنامه های بالاتر وجود دارد.

  • جایزه: دیپلم مدیریت کیفیت
  • جایزه بدن: موسسه کیفیت خبره - CQI
  • سطح: سطح Ofqual 5 UK

مدیریت کیفیت کارها و شغل ها

فرصتهای متعددی در دسترس برای فارغ التحصیلان این مدارک معتبر وجود دارد، موقعیت شغلی نمونه در دسترس هستند: مدیریت کیفیت، تضمین کیفیت مدیریت، کنترل کیفی، سیستم های کسب و کار مدیر، مدیر ارشد کیفیت، متخصص مدیریت کیفیت / مشاور، ایمنی و بهداشت / مدیر محیط زیست.

پس از اتمام موفق، شما واجد شرایط برای عضویت در نظرگرفته شود به عنوان یک کیفیت اجاره حرفه ای با CQI خواهد بود.

شایستگی

حداقل سن برای ثبت نام برای این برنامه 21 است. هیچ شرایط ورود خاص وجود دارد. اگر چه توصیه می شود که متقاضیان باید 1 -2 سال تجربه مدیریت کیفیت. این است که به تشویق که متقاضیان در کیفیت و یا یک منطقه مربوط به کار است اما این اجباری نیست.

فاصله دوره آموزش آنلاین - £ 2،740.00 + (هزینه CQI از 647 £ STG پرداخت مستقیم)

مدت زمان فاصله:: حالت 11 ماه شروع: TBC - فوریه 2016 هزینه CMI قابل پرداخت در پیش از آغاز دوره است و مانع CQI آزمون و هزینه های ثبت نام که مستقیم CQI پرداخت می شود. لطفا توجه داشته باشید مکان محدود هستند و به صورت آنلاین رزرو باید بر اساس تاریخ آخرین مهلت ارسال شود.

ثبت

برای شروع مطالعه برای احراز صلاحیت CQI شما نیاز به ثبت نام با CMI. هزینه ثبت نام در آزمون CQI اضافی می باشد. همه دانش آموزان انجام CQi دیپلم نیاز به پرداخت هزینه های زیر به طور مستقیم به CQI علاوه بر هزینه دوره CMI.

آزمون ثبت نام

  • هزینه CQI پیوستن به هزینه £ 32
  • 110 £ عضویت سالانه
  • 8 ثبت نام واحد ایکس 60 £ £ 480 = هر
  • 1 عدد واحد تحقیقات کسب و کار = £ 85
  • مجموع هزینه: 687 £

کلاس برنامه 2015/2016

  • تاریخ شروع: فوریه 2016
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2018
آگوست 2019
Duration
مدت زمان
11 - 16 
پاره وقت
Price
قیمت
2,740 GBP
£ 2،740.00 + هزینه CQI از 687 £ STG پرداخت مستقیم
Locations
ایرلند - Dublin, County Dublin
تاریخ شروع : سپتامبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
بریتانیا - London, England
تاریخ شروع : آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2018
ایرلند - Dublin, County Dublin
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
آگوست 2019
بریتانیا - London, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات