Read the Official Description

اهداف

گواهینامه پیشرفته در مدیریت حمل و نقل توسط انجمن بین المللی متخصصان دریایی و حمل و نقل تأیید شده است و برای توسعه متخصصان مجهز به مهارت، دانش و تخصص مورد نیاز برای موفقیت حرفه ای در دنیای پرس و جو و بسیار رقابتی حمل و نقل طراحی شده است.

برنامه دوره آموزشی فراهم می کند شرکت کنندگان با درک عمیق از جنبه های تجاری حمل و نقل و قوانین تجاری موثر بر عملیات حمل و نقل تجاری و همچنین دیگر مقررات قانونی مربوط به بخش دریایی. این برنامه با توجه به تجربیات عملی، با دشواری تحصیلی، مواجه است تا بتواند نیازهای مدیران کشتی فردا را در موثرترین راهها تامین کند.

شرکت کنندگان پایه های جامد مدیریت کشتی، اقتصاد دریایی، فن آوری کشتی، چارتر، قانون دریایی، بیمه، ریسک و مدیریت استراتژیک را که مخصوصا برای شرکت های این بخش مرتبط هستند، به دست می آورند.

چه دوره ای ارائه می دهد

 • فرصتی برای توسعه مهارت های مدیریت بازرگانی و حمل و نقل در یک سطح عالی و افزایش دانش خاص برای پشتیبانی از توسعه حرفه ای و بهره وری عملیاتی.
 • برای آماده سازی حرفه ای حمل و نقل برای افزایش مسئولیت در شرکت های خود و بهبود وضعیت حرفه ای خود.
 • ارائه دهنده تخصص متخصص صنعت در زمینه صنعت از نویسندگان است که در حال حاضر خود حمل و نقل خود را در حال اجرا.

مزایای تحصیل در مدرک مدیریت حمل و نقل

 • مزایای تحصیل در این موسسه این است که شما به عنوان عضو کامل انجمن بین المللی متخصصین دریایی و حمل و نقل در حالی که آموزش می بینید، می توانید در تمام فعالیت های انجمن شرکت کنید، از جمله دوره های چهره به چهره. سمینارها و کنفرانس ها.
 • استفاده از لینک های ما با شرکت های پیشرو در صنعت حمل و نقل و به دست آوردن دسترسی به فرصت های کار جایگزین تجربه.
 • برای واجد شرایط بودن شرکت کنندگان به عنوان مدیران حمل و نقل حرفه ای، حمل و نقل و عملیات اعتباردهنده.
 • هر موضوع تکمیل شده، آزادی گواهی تکمیل را مشاهده خواهید کرد.

مطالعه انعطاف پذیر

مطالعه انعطاف پذیر ما این است که شما می توانید سرعت مطالعه را تغییر دهید، اگر زندگی در راه یادگیری متفاوت باشد. ترجیح داده شده است که دیپلم پیشرفته را در 12 ماه کامل کنید، با این وجود ما می توانیم در صورت لزوم به مدت 3 ماه تمدید کنیم. هر مدول باید بین 10 تا 30 ساعت طول بکشد تا زمان اضافی مورد نیاز برای تکمیل تکالیف دانشجویی را تکمیل کند. ارزش مطالعه صرفا درمورد معیارهای دریافتی شما در پایان نیست. این راه آن است که بتواند زندگی شما را به طور کلی تغییر دهد.

حمایت کردن

شما در طول تحصیلات خود با حمایت کامل از معلمان ماژور برای راهنمایی، مشاوره و ارائه بازخورد جامع در مورد دوره های خود استفاده می کنید. پشتیبانی همچنین توسط کارکنان دیگر موسسه و همکاران در آموزش ارائه شده است. یا به عنوان بخشی از جامعه جهانی دانش آموزانی که می توانند از طریق انجمن های دانشجویی آنلاین و سایت های رسانه های اجتماعی دسترسی پیدا کنند.

شما هرگز خودتان نیستید

اگر چه شما در محیط خودتان کار می کنید. شما هرگز خودتان نخواهید بود شما فرصتی برای دیدار با دانش آموزان خود را در آموزش و انجمن های آنلاین خواهید داشت. فرصت های در حال رشد شبکه در حین سمینارها و رویدادهای اجتماعی که توسط مؤسسه برگزار می شود، وجود دارد و شما به طور منظم برای شرکت در این رویدادها دعوت می شوید.

تمام وقت کار کنید و بخشی را مطالعه کنید

بیشتر دانشجویان دیپلم سنجی محموله کار تمام وقت و نیمه وقت را مطالعه می کنند. این مسیر انعطاف پذیر برای کسب مدرک تحصیلی به شما امکان می دهد تا در کنار تحصیلتان به همان اندازه که تحصیل می کنید، در کنار کار خود کار کنید. ساختن تجربه و مدارک شما در همان زمان نیز نشان می دهد کارفرمایان چگونه متعهد شما هستند.

مدارک تحصیلی

این احتمالا اولین دوره یا مدرک تحصیلی شما است که انجام داده اید و این روش خوبی برای گرفتن اعتبار در آنچه شما در حال حاضر انجام می دهید.

چه کسی باید شرکت کند

 • فارغ التحصیلان اخیر به دنبال یک حرفه در صنعت حمل و نقل.
 • حرفه ای های حمل و نقل که مایل به غنی سازی دانش خود و بهبود وضعیت حرفه ای خود را.
 • افسران دریایی؛
 • افسران دریایی Merchant در خدمت هر دو در دریا
 • متخصصان جوان با عزم و اراده برای ورود به صنعت حمل و نقل؛
 • و غیره.

چه چیزی به دست آورید؟

مزایای تحصیل در مؤسسه این است که شما به عنوان یک عضو کامل از انجمن بین المللی متخصصین دریایی و حمل و نقل در حالی که آموزش می بینید، می توانید در تمام فعالیت های انجمن شرکت کنید، از جمله دوره های آموزشی، سمینارها و کنفرانس ها.

استفاده از لینک های ما با شرکت های پیشرو در صنعت حمل و نقل و به دست آوردن دسترسی به فرصت های کار جایگزین تجربه.

شرکت کنندگان را به عنوان مدیران اعتباری حمل و نقل حرفه ای، کشتی و عملیات واگذار کنید.

Program taught in:
انگلیسی

See 10 more programs offered by Lloyd's Maritime Institute »

Last updated September 12, 2018
این دوره Online
Start Date
فوریه 2019
آگوست 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
Start Date
فوریه 2019
Application deadline
Start Date
آگوست 2019
Application deadline

فوریه 2019

آگوست 2019

سپتامبر 2019