Read the Official Description

این برنامه دانش آموزان را قادر خواهد برای به دست آوردن دانش و درک از جنبه های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی بلوک تجاری مختلف، به ویژه اتحادیه اروپا، آسیا و ایالات متحده آمریکا. این طراحی شده است برای ارائه یک پیشرفت علمی منسجم برای دانش آموزان خواهد شد که فضای کلی که در آن کسب و کار بین المللی صورت می گیرد قبل از تمرکز بر مسائل مربوط به مدیریت در شرکت های بین المللی اکتشاف.


با توجه به اثرات گسترده از تجارت بین المللی و تجارت، جهانی شدن، و کسب و کار را تحت تاثیر قرار فضای سیاسی تغییر، این برنامه فراهم می کند فرصت برای دانش آموزان در تمام زمینه های جهان به توسعه دانش و مهارت های خود را در زمینه های کسب و کار، مدیریت، بازاریابی بین المللی، رهبری، امور مالی، سیاست جهانی و استراتژی، و خیلی بیشتر.


دانش آموزان باید به طور معمول حداقل به دست آورد درجه بالای افتخارات درجه دوم در یک کسب و کار یا مطالعات منطقه مربوطه را از یک نهاد به رسمیت شناخته شده، و یا یک مدرک دانشگاهی یا حرفه ای معادل آن.


فوق العاده، متقاضیان که شرایط فوق را برآورده نمی ممکن است در اختیار کمیته تم بستری، اگر آنها دارای یادگیری تجربی قبل.


این برنامه یک نقطه 180 اعتبار است (و یا 36 ساعت اعتباری)، با نه ماژول (8 ماژول به علاوه یک / پروژه تحقیقاتی پایان نامه تدریس). تمام ماژول های اجباری، با هیچ ماژول اختیاری است. محتوای علمی و آموزش از طریق فن آوری آنلاین حمایت وب (WebCT) تحویل داده است.


عناصر تدریس از برنامه ها توسط E-آموزگار و تیم های ماژول پشتیبانی می کند. مهارت ها و دانش ها از طریق تکالیف و تعامل با همسالان و معلمان در طول برنامه ارزیابی شده است.هیچ امتحانات رسمی در این برنامه آن را به عنوان 100٪ ترم انجام شد.

See 1 more programs offered by University of Ulster, Faculty of Business and Management »

این دوره Online
Start Date
آگوست 2019
Duration
پاره وقت