رهبری MBA و تمرکز بهداشتی سازمان

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

مدرک کارشناسی ارشد بازرگانی (MBA)

دانشگاه سنت مری (USM) یک ساله، برنامه شتاب دهنده MBA شما را برای پیشرفت های آینده به شما ترغیب می کند و به شما اجازه می دهد تا حرفه ای خود را در حالی که درجه آنلاین را کسب می کنید، ادامه دهید. این که آیا شما به نیروی کار باز می گردید و یا برای اولین بار وارد این حرفه می شوید و یا امیدوار است که در زندگی حرفه ای خود حرکت کنید، یک MBA آنلاین به شما کمک می کند که یک نامزد مطلوب تر در یک بازار کار رقابتی تبدیل شوید.

طراحی MBA خود را به اهداف حرفه ای خود را

برنامه MBA آنلاین USM شش غلظت منحصر به فرد را ارائه می دهد، بنابراین شما می توانید آموزش های خود را سفارشی کنید تا آرزوهای حرفه ای خود را برآورده کنید و رهبر موثر باشید. یک تمرکز در تقاضا را انتخاب کنید:

  • رهبری و تمرکز بهداشتی سازمانی - این تمرکز در همکاری با پرفروش ترین پرفروش نویسنده و مشاور تجاری کسب و کار Patrick Lencioni توسعه داده شد. این برنامه به شما کمک می کند تا با درک پیشرفته ای از فرهنگ سازمانی و ابزار های عملیاتی که برای توسعه سازمان های با کارآیی بالا طراحی شده است، با تمرینات تمرینی بر اساس اصول سلامت سازمانی لنکنی ساخته شده است.
    • فرمت آنلاین 100٪
    • یک مدرک را به اندازه 1 سال کسب کنید

الزامات واجد شرایط بودن:

  • مدرک لیسانس از یک کالج یا دانشگاه معتبر
  • حداقل GPA 2.75 در مقیاس 4.0
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Saint Mary (USM) is an accredited institution that has been educating students since 1923. USM offers online undergraduate programs: BS in Accounting, BS in Business Administration-M ... اطلاعات بیشتر

The University of Saint Mary (USM) is an accredited institution that has been educating students since 1923. USM offers online undergraduate programs: BS in Accounting, BS in Business Administration-Management and BA in Criminology. USM also offers customizable, online graduate programs: MS in Nursing with two concentration options and an MBA with six concentrations options. Our online programs combine liberal arts with career preparation to contribute to your professional and personal growth. اطلاعات محدود