رهبری

Online Business School

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

رهبری

Online Business School

سطح 4 کارشناسی ارشد (رهبری و تیم کار) و سطح 5 (دیپلم تمدید در مدیریت) 240 دوره اعتبار طراحی شده برای سرعت دانش آموزان را به سال نهایی از یک درجه کارشناسی مرتبط در رهبری و مدیریت، که می تواند یا در یک دانشگاه بریتانیا در محوطه دانشگاه و یا از طریق آموزش از راه دور.

ماژول های 4 سطح و انتساب این دوره معادل با سال اول تحصیلات دانشگاهی است و ماژول های سطح 5 و تکالیف معادل سال دوم تحصیلات دانشگاهی هستند.

این دوره شامل 10 سطح 4 مدرک (120 واحد) و 10 سطح 5 مدول (120 واحد)، هر سطح شامل 8 تکلیف نوشته شده است. اگر یک دانش آموز تصمیم به تحصیل در سطح 4 بدهد، 120 واحد اعتبار دریافت می کند و می تواند برای سال تحصیلی یک دوره تحصیلی معافیت تحصیلی بگیرد.

هر ماژول شامل تقریبا 40 ساعت یادگیری هدایت شده از مواد با 30-50 ساعت اضافی از مواد آموزشی اختیاری است. این مواد عبارتند از تمرینات توصیه شده، قرائت توصیه شده و منابع اینترنتی.

هزینه دوره

هزینه ثبت نام در دوره های سطح 4 و 5 با هم 1600 پوند است. در عوض، دانش آموزان می توانند به یک سطح واحد (سطح 4 یا 5) برای هر 1200 پوند ثبت نام کنند.

دانشجویان می توانند با استفاده از یکی از روش های زیر پرداخت کنند:

 • کارت اعتباری
 • انتقال بانك
 • اقساط ماهانه رایگان
 • پی پال
 • اتحادیه غربی

دانشگاه به بالا

اگر تصمیم بگیرید تا یک مدرک کارشناسی کامل را از طریق یک دانشگاه معتبر انگلیس به پایان برسانید، هزینه ها در زیر فهرست شده است. لطفا توجه داشته باشید که هزینه های زیر برای آموزش راه دور / فقط آنلاین است. شما می توانید از اتمام در محوطه دانشگاه، هزینه های متفاوت با توجه به دانشگاه شما تصمیم به تکمیل سال گذشته در.

دانشگاه نورثامپتون

 • BA (Hons) در کسب و کار و مدیریت بالا بردن - 3800 پوند
 • کارشناسی ارشد (Hons) در حسابداری بین المللی بالا - 3800 پوند

دانشگاه دربی

 • کارشناسی بالا تا BA - 4400 پوند

دانشگاه ورسستر

 • BA (Hons) مدیریت کسب و کار سال نهایی بالا - £ 4000

دانشگاه ساندرلند - در پردیس

 • BA (Hons) کسب و کار و مدیریت (سال 3) - £ 9250

دانشگاه کالنتری

BA (Hons) Top-up - پیشرفت از ATHE Level 5 Diploma Extended در مدیریت، هزینه 9،560 پوند

دانشگاه بولتون

BA (Hons) اضافه کردن، هزینه 10،250 پوند، دوره 2 ترم است

دانشگاه صلیب جنوبی

لیسانس کسب و کار.
لیسانس مدیریت بازرگانی.
لیسانس کسب و کار در کنوانسیون و مدیریت رویداد.
لیسانس کسب و کار در مدیریت هتل.
لیسانس کسب و کار در مدیریت گردشگری و مهمانداری.

لطفا برای بالا بردن قیمت برای دانشگاه صلیب جنوبی سوال کنید.

دانشگاه نیکوزیا، قبرس

کارشناسی بالا تا BA - € 6000

توجه: دانش آموزان بریتانیا / اتحادیه اروپا ممکن است واجد شرایط برای وام های دانشجویی برای اضافه کردن بخشی از مطالعات خود باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت www.slc.co.uk مراجعه کنید.

آیا من برای این برنامه واجد شرایط هستم؟

برای ثبت نام در سطح 4، باید حداقل 18 سال داشته باشید و دارای تحصیلات عالی متوسطه باشید. قبل از ورود به دوره 5 سطح، شما باید سطح 4 یا معادل آن را داشته باشید.

سطح 4 فهرست ماژول

مدیریت افراد در سازمان ها

مدیریت اهداف افراد در یک سازمان ضروری است اگر اهداف سازمان به دست می آید. مردم تنها مهمترین منابع سازمان هستند و نیازهای آنها باید مورد احترام و احترام قرار گیرد.

فرهنگ و سازمان

فرهنگ چیست؟ شما با فرهنگ مرتبط هستید؟ شاید هنر و موسیقی، شاید ارزش ها و باورها، زبان و ارتباطات، رفتار - در واقع، فرهنگ مجموعه ای از همه این چیزها است. ترپسترا و دیوید (1991) فرهنگ را " یک مجموعه آموخته شده، مشترک و متقابل از نمادهای متحد و شناسایی اعضای یک جامعه" تعریف می کنند .

توسعه مهارت های شخصی

مدیر کار در یک سازمان مدرن نیاز به یک طیف وسیعی از مهارت ها دارد. مدیر باید بتواند با افراد کار کند. این ممکن است شامل طیف وسیعی از مهارت ها در ارتباطات، رهبری، تشویق کار گروهی، گوش دادن و غیره باشد.

ارتباط موثر

در یک روز معمول یک مدیر، احتمال دارد که اعضای تیم را تشویق کند، به آنها در مورد تغییر در کار یا شرایط آینده خود بگوید، در یک جلسه رسمی شرکت کنند، یک مکالمه غیر رسمی در کولر آب یا ماشین قهوه، یک استراتژی برنامه ریزی شده توسط ارشد مدیریت، ارسال ایمیل به مشتریان یا تامین کنندگان و جستجو در وب.

مدیریت اخلاقی

متاسفانه، همیشه آسان نیست که تصمیم بگیریم در مورد چه چیزی به معنای "عمل راست" است. به عنوان مثال، به شرکتی فکر کنید که مقدار زیادی زباله را در کارخانه خود تولید می کند. بسته شدن کارخانه به کارمندان و سهامداران آسیب می رساند و میزان پول موجود در جامعه محلی را کاهش می دهد. حفظ آن بدون کاهش زباله، محیط زیست را برای مردم محلی و نسل های آینده ایجاد می کند.

مدیریت اجرایی

مردم در سازمان تعیین می کنند که آیا سازمان موفق است یا نه. برای یک لحظه فکر کنید در مورد هر سازمان - در انجام این کار شما نیز در مورد مردم فکر می کنم. هر سازمان دارای افراد درون آن است و موفقیت این سازمان عمدتا به دلیل آن افراد است.

مدیریت منابع انسانی استراتژیک

مدیریت منابع انسانی مدیریت یک منبع کلیدی در سازمان است - مردم. بدون وجود محدودیت هایی برای سازمان وجود دارد. ماشینها نمیتوانند بدون مردم کار کنند (حتی اگر آنها ماشینهای اتوماتیک باشند، باید کسی باشد که آنها را برنامه ریزی کند). مواد خام باید به چیزی تبدیل شود که بتواند فروخته شود: این به مردم نیاز دارد. کامپیوترها به مردم نیاز دارند تا آنها را مدیریت کنند.

تیم های با عملکرد بالا

در دنیای تغییر، عدم قطعیت و پیچیدگی، عملکرد بالا در یک سازمان، نیاز به ترکیب مهارت ها و تجربیات متنوع دارد. سازمان ها بر این باورند که این ترکیب بهترین کار در تیم است.

مهارت های رهبری

رهبری خوب برای موفقیت در هر سازمان، چه بخش خصوصی و چه عمومی، ضروری است. امروزه تغییر سریع، به شکل یک محیط دائمی رقابتی، نوآوری در فن آوری و تغییر شرایط اقتصادی، به این واقعیت پی برد که رهبری یک مهارت است که باید توسعه یابد.

انگیزه دادن و تأثیرگذاری بر مردم

فکر می کنم در مورد دو تیم انجام همان فعالیت. مدیر آنها ممکن است بپرسد که چگونه یک سری کارها برای ایجاد یک محصول یا خدمات تکمیل خواهد شد. مدیر می تواند برنامه ریزی کند که کار انجام می شود، اطمینان حاصل شود که تیم ها تمام مواد مناسب، وظایف و مهلت های هر فرد را توضیح می دهد و پس از شروع کار، پیشرفت را اندازه گیری می کنند. با این حال، دو تیم تقریبا قطعا با همان سرعت کار نخواهند کرد، تولید خروجی با همان کیفیت ایجاد نخواهد کرد و رفتار آنها را نیز نشان نخواهد داد.

سطح 5 فهرست ماژول

مدیر کارآفرینی

کارآفرین چیست؟ مهارت ها و کیفیت کارآفرینی را بررسی کنید.

سازه های سازمانی

چرا سازمانها به نحوی شکل گرفته اند؟ چه چیزی ساختار بهینه را تعیین می کند و چگونه بین سازمان ها متفاوت است؟ در این ماژول، دانش آموزان به مدل های متعدد و نظریه هایی که ساختار سازمانی را تشکیل می دهند نگاه می کنند.

تجزیه و تحلیل حسابداری عملی

یادگیرندگان تمرینات را در این درس به صورت کامل انجام خواهند داد تا درک آنچه به ما می گویند و اقداماتی که تجزیه و تحلیل می تواند پیش آید.

برنامه ریزی کسب و کار و تنظیم اهداف

کسب و کار تلاش برای رسیدن به آن چیست؟ چه کاری انجام خواهد داد؟ این کار چگونه انجام می شود؟ این ماژول به ایجاد اهداف روشن و برنامه های روشن برای دستیابی به یک هدف مشخص متمرکز است.

سیاست و کسب و کار

تاثیر سیاست در کسب و کار و چگونگی کمک به تجارت یا مانع آن. این ماژول یادگیرندگان را در مورد تاثیرات اقتصادی، صادرات و پشتیبانی دولت آموزش خواهد داد.

قانون کسب و کار

بررسی مسئولیت های قانونی مدیران را به عنوان یادگیرندگان به حساب های قانونی مدیران کسب و کار و کسب و کار نگاه کنید.

مدیریت در جهان امروز

کسب و کار در دنیای مدرن. این ماژول بر حاکمیت و برابری به عنوان وسیله ای برای انجام درست در کسب و کار تمرکز دارد.

مدیریت اجرایی

درک اینکه چگونه افراد و کسب و کار شما با هم میتوانند با هم هماهنگ شوند، دانش آموزان ساختار پاداش، CPD، آموزش و توسعه را برای اطمینان از کارایی بالا در کسب و کار بررسی خواهند کرد.

برنامه ریزی بازاریابی و فروش

یادگیرندگان تجزیه و تحلیل خواهد کرد که چگونه بازارهای، مشتریان، رقبا و محصولات می توانند در یک برنامه ی منسجم به هم متصل شوند.

مهارت های کمی

پس از اتمام موفقیت آمیز این ماژول، دانش آموزان از تمرینات عددی مطلع خواهند شد و استفاده از آنها را در زمینه کسب و کار درک خواهند کرد.

مسیر شغلی

تکمیل موفقیت آمیز سطح 4 کارشناسی ارشد (رهبری و کار تیمی) و سطح 5 (دیپلم تمدید در مدیریت) و سال آخر یک دوره کارشناسی ارشد معتبر، دانش آموزان مدارک لازم را برای ادامه کار و درخواست کار در مدیریت، منابع انسانی ، مدیریت یا مشاوره کسب و کار.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی June 25, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
1,600 GBP
هزینه ثبت نام در دوره های سطح 4 و 5 با هم 1600 پوند است. در عوض، دانش آموزان می توانند به یک سطح واحد (سطح 4 یا 5) برای هر 1200 پوند ثبت نام کنند.
Locations
بریتانیا - Coventry, England
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
بریتانیا - Coventry, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات