شبکه های سیسکو

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

Cisco Networking Course Bundle این بسته نرم افزاری را پوشش می دهد طیف گسترده ای از سیسکو دوره صدور گواهینامه اعم از ورود به سطح تا سطح حرفه ای تایید شده است. آیا شما به دنبال برای آغاز فعالیت در شبکه های سیسکو و به دست آوردن اولین مدرک تحصیلی خود را، و یا می خواهید به روز رسانی مدارک سیسکو شما، این بسته نرم افزاری، انتخابی ایده آل است. ابتدا از ورود به سطح و حرکت به سمت بالا، دوره سطح صدور گواهینامه پوشش: سیسکو خبره ورودی شبکه تکنسین (CCENT)، سیسکو شبکه دانشیار خبره (CCNA)، و سیسکو شبکه خبره حرفه ای (CCNP) ... پس از آن را پوشش می دهد سیسکو طراحی خبره دانشیار (CCDA) ، و سیسکو طراحی خبره حرفه ای (CCDP). رشته های تحت پوشش در بسته نرم افزاری شامل طراحی شبکه، امنیت شبکه، صدا، و مسیریابی و سوئیچینگ.اگر شما گواهینامه های سیسکو قبل نداشته باشند، شما مورد نیاز خواهد بود را به دوره ورود به سطح / اولین برای به دست آوردن گواهی نامه های حرفه ای در سطح بالاتر مانند CCNP و CCDP.

چه در بسته نرم افزاری است؟

این بسته نرم افزاری شامل 12 دوره صدور گواهینامه جداگانه.
 1. سیسکو CCNA 640-554 - IOS سیسکو پیاده سازی امنیت شبکه - IINS 2.0
 2. سیسکو CCNA 100-101 200-101 و - Interconnecting سیسکو شبکه دستگاه
 3. سیسکو CCNA 200-120 مسیریابی و سوئیچینگ (V2)
 4. سیسکو CCNP 642-832 - عیب یابی و نگهداری شبکه های سیسکو IP
 5. سیسکو CCNP 642-902 - سیسکو پیاده سازی IP مسیریابی - ROUTE
 6. شبکه های سیسکو پیاده سازی IP سوئیچ - سیسکو CCNP 642-813
 7. سیسکو CCNP 642-467 صدای CAPPS 8.0: مجتمع سیسکو ارتباطات یکپارچه نرم افزار
 8. سیسکو CCNP 642-427 صدای TVOICE 8.0: رفع اشکال سیسکو ارتباطات یکپارچه
 9. سیسکو CCNP 642-437 سیسکو پیاده سازی صدای ارتباطات صوتی و QoS v8.0
 10. سیسکو CCNP 642-447 سیسکو پیاده سازی صدای یکپارچه ارتباطات مدیر، قسمت 1 (CIPT1) V8
 11. سیسکو CCNP 642-457 سیسکو پیاده سازی صدای یکپارچه ارتباطات مدیر، قسمت 2 (CIPT2) V8
 12. سیسکو CCDA 640-864 DESGN - طراحی برای Internetwork سیسکو راه حل (642-813 642-902 و باید به آن دست به دست آوردن CCDP)

هر دوره چگونه آموزش داده می شود؟

همه دوره های آنلاین و گام به گام خود، به این معنی که شما آن را در خانه خود، در زمان خود، با سرعت خود را. هر درس از پیش ضبط شده به شما این امکان مکث، سریع به جلو، جست و خیز بخش، و یا رفتن به درس دیگر اگر شما نیاز است. مساله این است چند رسانه ای بر اساس، که به معنی ویدیو و صدا برای آموزش درس استفاده می شود. اکثر درس نیز تعاملی هستند، باعث یادگیرنده به شرکت می کنند. این ممکن است شامل پاسخ دادن به سوالات بر روی صفحه نمایش، شرکت در وظایف، و با استفاده از شبیه سازی به عنوان اگر شما با استفاده از برنامه نرم افزار واقعی است.

چه مدت طول خواهد من را برای تکمیل هر دوره؟

همانطور که در بالا ذکر شد، دوره ما گام خود. برخی از افراد پایان دوره خود را سریع تر از دیگران است. اگر شما انتخاب می کنید به تنها یکی از دوره های صدور گواهینامه از این بسته نرم افزاری انجام، و سپس آن را به شما زمان کمتر از اگر شما دو یا سه و یا همه آنها را.مهم نیست که چه هر چند، شما همیشه 12 ماه برای تکمیل دوره خود را داشته باشد.

چه نیاز دارم؟

همه شما نیاز به اتصال به اینترنت و یک کامپیوتر است. در حالی که بیشتر از درس کار بر روی مکینتاش، توصیه می کنیم به شما استفاده از PC برای بهترین عملکرد. بخش های خاصی از این دوره ممکن است بر روی Mac های قدیمی تر نمایش داده نمی شود. هنگامی که شما به سیستم وارد دوره خود را، شما ممکن است به برخی از پلاگین های رایگان را مانند جاوا را برانگیخت. فقط دهید بر روی صفحه نمایش را دنبال کنید.
آخرین به روز رسانی May 2015

درباره این دانشگاه

We create superheroes by providing ordinary people with extraordinary skills that empower them. We see these skills as superpowers that can change the lives for not only the people that have them, but ... اطلاعات بیشتر

We create superheroes by providing ordinary people with extraordinary skills that empower them. We see these skills as superpowers that can change the lives for not only the people that have them, but for those around them. اطلاعات محدود
UK آنلاین , لندن + 1 بیشتر کمتر