توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آیا شما در مورد حیوانات پرشور هستید؟ آیا می خواهید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهداشت، مراقبت و رفاه خود را؟ اگر چنین است، این صلاحیت می تواند برای شما باشد!

بر اساس یک مطالعه آنلاین مبتنی بر آموزش از راه دور، این روش ایده آل برای به دست آوردن یک معیار مراقبت از حیوانات شناخته شده بین المللی بدون حضور در کالج است. این به شما اجازه می دهد تا یاد بگیرند که چگونه برای حیوانات در مراقبت های خود تفاوت ایجاد کنید. این دوره به زبان انگلیسی ارائه می شود و شما از طریق محیط آنلاین آموزش مجازی (VLE) به مواد آموزشی خود دسترسی خواهید داشت و به شما اجازه می دهد در یک زمان مناسب برای شما درس بخوانید.

محتوا

در طول این دوره آنلاین، شما فرصت ایجاد دانش و مهارت های خود را خواهید داشت که می توانید از آن برای ایجاد حیوانات در مراقبت های خود استفاده کنید. واحدهای مورد مطالعه شما به شرح زیر است:

  • واحد 201 - حفظ سلامت و رفاه حیوانات
  • واحد 202 - انجام تغذیه حیوانات عملی
  • واحد 203 - نگهداری محل زندگی حیوانات
  • واحد 204 - انجام تجربه کاری مرتبط با کار
  • واحد 205 - اصول زیست شناسی حیوانات را درک کنید
  • واحد 206 - اصول و شیوه رفتار و رفتار حیوانات
  • واحد 210 - معرفی نژادهای حیوانات و تغذیه

شما مأموریت های نوشته شده را که توسط محیط آنلاین آموزش مجازی (VLE) ارائه می شود تکمیل می کنیم. ارزیابی های عملی در محل کار شما انجام می شود.

شرایط ورود

برای این که بتوانید این درس را مطالعه کنید، نیازی به شرایط ورود رسمی وجود ندارد، با این حال شما باید علاقه ای به حیوانات داشته باشید و سطح خوبی از مهارت های حسابداری، سواد آموزی و مهارت های ICT همراه با تأیید کار (مشاغل یا داوطلبانه) داشته باشید. شما همچنین باید اطمینان حاصل کنید که شما با هر گونه واکسیناسیون مربوطه به روز باشید، لطفا برای مشاوره با پزشک خود مشورت کنید.

این دوره به زبان انگلیسی ارائه می شود و بنابراین شما باید اطمینان حاصل کنید که مهارت های خواندن و نوشتن انگلیسی کافی است.

با توجه به ماهیت بسیار عملی کار با حیوانات در حین مطالعه این دوره، شما باید حداقل 150 ساعت تجربه کاری (حداقل 3 ساعت در هفته) را در یک محیط مرتبط با حیوانات کامل کنید. در حالی که تحصیلات شما نیز توسط آموزگاران متخصص ما حمایت خواهد شد که از دانش آموزان، از دور به عنوان سری لانکا، نیوزیلند و ژاپن حمایت کرده اند!

در مجموع شما باید 150 ساعت برای کسب مدرک تحصیلی خود را کامل کنید و یک فرد مناسب (کسی که دارای حداقل 2 سال تجربه در صنعت است) باشد که بتواند کارهای عملی خود را در محل کارتان ارزیابی کند.

هزینه ها

انتظار می رود که این واجد شرایط 12 ماه طول بکشد و شما بتوانید آن را در هر زمان سال شروع کنید.

هزینه کل این دوره 1،308 پوند است.

این را می توان قبل از شروع دوره پرداخت کرد و یا می توان آن را به طور ماهانه از طریق طرح "پرداخت به عنوان یادگیری" پرداخت کرد. این مبلغ به مبلغ 109 پوند در هر ماه تا زمانی که شما گواهینامه دارید.

علاوه بر هزینه فوق، شما نیز ملزم به پرداخت هزینه یک جریمه می باشید. این برای شهر 130.40 پوند است

* جریمه هزینه های بدن توسط همه دانش آموزان و یا کارفرمایان پرداخت می شود و با هزینه شارژ می شود و ممکن است تغییر کند

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط The College of Animal Welfare »

این دوره Online
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
پاره وقت
Price
1,308 GBP
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است