صدور گواهینامه آموزش علم اطلاعات

Edureka

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

صدور گواهینامه آموزش علم اطلاعات

Edureka

هدر

در مورد دوره

این دوره علم داده خواهد شد که کل چرخه زندگی داده اعم از اکتساب داده ها و ذخیره سازی داده با استفاده از مفاهیم R-هادوپ پوشش، استفاده از مدل سازی از طریق برنامه نویسی R با استفاده از الگوریتم های یادگیری ماشین و نشان دادن تجسم داده بی عیب و نقص با اعمال نفوذ بر روی قابلیت های 'R'.

اهداف دوره

پس از اتمام این دوره علم داده، شما باید قادر باشید:

 1. به دست آوردن بینش به 'نقش' بازی های یک دانشمند داده
 2. تحلیل داده های بزرگ با استفاده از R، Hadoop و یادگیری ماشین
 3. درک چرخه تجزیه و تحلیل داده زندگی
 4. کار با فرمت های داده مختلف مانند XML، CSV و SAS، SPSS، و غیره
 5. بدانید ابزارها و تکنیک های انتقال داده
 6. درک تکنیک های داده کاوی و اجرای آنها
 7. آنالیز داده ها با استفاده از الگوریتم یادگیری ماشین در R
 8. کار با Hadoop نقشهبرداران و گیربکس به تجزیه و تحلیل داده
 9. پیاده سازی های مختلف ماشین الگوریتم های یادگیری در Apache فیلبان
 10. به دست آوردن بینش تکنیک های تجسم داده ها و بهینه سازی
 11. کاوش در قابلیت پردازش موازی در R

چه کسی باید برای این دوره است؟

این دوره برای همه کسانی که می خواهند به یادگیری روش های یادگیری ماشین با اجرای به زبان R، و مایل به استفاده از این تکنیک ها در بزرگ داده طراحی شده است. حرفه ای زیر می توانید برای این دوره به:

 1. توسعه دهندگان مشتاق به یک داده دانشمند،
 2. مدیران تجزیه و تحلیل که به رهبری یک تیم از تحلیلگران
 3. حرفه ای SAS / SPSS به دنبال به دست آوردن درک در داده های بزرگ تجزیه و تحلیل ترافیک
 4. تحلیلگران کسب و کار که می خواهند به درک یادگیری ماشین (ML) تکنیک
 5. معماران اطلاعات که می خواهند برای به دست آوردن تخصص در پیش بینی تجزیه و تحلیل ترافیک
 6. 'R' حرفه ای که می خواهند به در بندان و تجزیه و تحلیل داده های بزرگ
 7. حرفه ای از Hadoop که می خواهند به یادگیری تکنیک های R و ML
 8. تحلیلگران مایل به درک روش علم اطلاعات

پیش نیازهایی

هیچ خاص پیش شرط لازم برای دوره با این حال قرار گرفتن در معرض هسته ای جاوا و استعداد ریاضی مفید خواهد بود وجود دارد. Edureka شما را خود گام دوره مکمل پوشش ملزومات هادوپ، R و فیلبان به قلم مو رنگ کردن اصول مورد نیاز برای دوره فراهم می کند.

چرا یادگیری علم داده؟

آموزش علوم اطلاعات شما گواهی با در تقاضا »بزرگ فن آوری داده ها برای کمک به شما را با شتاب های بالا پرداخت عنوان شغلی علم اطلاعات با مهارت های بزرگ داده و تخصص در برنامه نویسی R، یادگیری ماشین و چارچوب هادوپ.

وبلاگهای زیر کمک خواهد کرد که اهمیت آموزش علم اطلاعات درک:

www.edureka.co/blog/advantages-of-data-science-training/

www.edureka.co/blog/enroll-for-a-data-science-course/

که در این صورت، مطالعات خواهد بود بخشی از این دوره؟

در اواخر این دوره، به شما خواهد شد بر روی یک پروژه کار زندگی می کنند. در اینجا چند مورد صنعت عاقلانه است به عنوان مثال مالی، خرده فروشی، رسانه ها، حمل و نقل هوایی، ورزش و غیره که شما می توانید به عنوان کار پروژه خود را تا:

پروژه شماره 1: پرواز تاخیر پیش بینی

صنعت : هوانوردی

شرح : هدف از این پروژه است برای پیش بینی زمان رسیدن از یک پرواز پارامترهای مانند ارائه شده است: "UniqueCarrier"، "DepDelay"، "اعتبار"، "فاصله"، "ArrDelay"، و غیره این که آیا این ویژگی را تحت تاثیر قرار تاخیر ورود و اگر بله، تا چه حد؟ ساخت یک مدل و پیش بینی تاخیر را انتخاب کنید. محاسبه (منبع فرودگاه - مقصد فرودگاه) متوسط ​​زمان برنامه ریزی شده، زمان واقعی و پروازی با کمک نگاشتکاهش در R و تجسم نتایج با استفاده از R.

پروژه 2: پیش بینی بازار سهام

صنعت : FINANCE

شرح : این مشکل است که در مورد پیش بینی در مجموعه داده data.The بازار سهام شامل نقل قول روزانه شاخص سهام SP500 از 1970/01/02 به 2009/09/15 (10،000+ جلسات روزانه). برای هر یک از اطلاعات روز در باز، بالا، پایین و قیمت برای دوره داده می شود، و همچنین و تنظیم قیمت نزدیک.

پروژه # 3: توییتر تجزیه و تحلیل ترافیک

صنعت : رسانه های اجتماعی

شرح : این مشکل است که در مورد تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی. این می تواند به عنوان اندازه گیری، تجزیه و تحلیل و تفسیر تعاملات و ارتباط بین مردم، موضوعات و ایده های تعریف شده است. مجموعه داده به تجزیه و تحلیل است توییتر زنده جریان دستگیر شده است. این مشکل این است که عمدتا در مورد نحوه استفاده از تجزیه و تحلیل ترافیک توییتر برای پیدا کردن داده های معنی دار با انجام تجزیه و تحلیل احساسات از توییت به دست آمده و تجسم نتیجه گیری.

پروژه 4: سیستم توصیه

صنعت : تجارت الکترونیک

شرح : مشکل ایجاد توصیه با توجه به مجموعه داده های بزرگ از رتبه های مستقیم استخراج یک منطقه به طور گسترده ای بالقوه ای که به تازگی توسط بازیکنان مانند آمازون، Netflix بکشد، گوگل افزایش یافت به نام چند است. در این پروژه، شما مجموعه ای از داده های دنیای واقعی از کاربران مختلف مربوط به محصولات آنها مانند داده می شود، امتیاز به کالا، و غیره اختصاص داده و شما باید برای ایجاد و آمد تا با توصیه های برای کاربران.

پروژه # 5: تجزیه و تحلیل داده NFL

صنعت : ورزش ها

شرح : مجموعه داده مجموعه ای از توییت توسط طرفداران از یک بازی NFL است. این پروژه در مورد تجزیه و تحلیل توییت های ارسال شده توسط طرفداران فوتبال در سراسر جهان در NFL مسابقات نیمه نهایی و پیدا کردن بینش مانند: 10 موضوع برتر محبوب ترین مورد بحث قرار گرفته، بیشتر در مورد تیم و غیره صحبت

ویژگی های دوره

کلاس های آنلاین: 30 ساعت

وجود خواهد داشت 10 تعاملی کلاس های آنلاین استاد به رهبری در طول دوره. هر کلاس از حدود 3 ساعت و در زمان برنامه ریزی شده از دسته ای را انتخاب می کنید اتفاق می افتد. شما از این انعطاف پذیری را به برنامه ریزی مجدد کلاس خود را در یک دسته های مختلف اگر شما هر کلاس را از دست ندهید. ضبط کلاس خواهد شد در LMS بعد از کلاس آپلود. دسترسی به ضبط کلاس عمر است.

تکالیف: 40 ساعت

هر کلاس خواهد شد تکالیف عملی است که می تواند قبل از کلاس آینده تکمیل می شود. این تکالیف شما کمک خواهد کرد به درک مفاهیم آموزش داده شده در علم داده بهتر است. تیم پشتیبانی متخصص 24x7 در ما در دسترس است به شما کمک کند از طریق ایمیل، تلفن و یا پشتیبانی زنده برای هر گونه مسائل شما ممکن است در طول ساعات آزمایشگاه روبرو هستند.

پروژه: 20 ساعت

در اواخر این دوره، به شما خواهد شد بر روی یک پروژه که در آن شما انتظار می رود که اجرای تکنیک به دست در طول دوره به تجسم و تجزیه و تحلیل کار داده است.

طول عمر دسترسی

شما دریافت می کنید دسترسی به طول عمر سیستم مدیریت آموزشی (LMS). ضبط کلاس ها و سخنرانی های آنلاین می تواند از LMS مشاهده شده است. راهنماهای نصب و راه اندازی، کدهای نمونه و اسناد پروژه در قالب دانلود در LMS در دسترس هستند. همچنین، ورود خود را هرگز از منقضی خواهد شد.

24 X 7 پشتیبانی

ما 24x7 در تیم پشتیبانی آنلاین در دسترس شما کمک کند با هر گونه نمایش داده فنی شما ممکن است در طول دوره است. همه نمایش داده شد به عنوان بلیط ردیابی و شما از پاسخ تضمین شده از یک مهندس پشتیبانی دریافت کنید. در صورت نیاز، تیم پشتیبانی نیز می تواند به شما پشتیبانی زنده با دسترسی به دستگاه خود را از راه دور فراهم می کند. این تضمین می کند که همه شک و تردید و مشکلات در طول آزمایشگاه و کار پروژه مواجه خود را دور ساعت روشن شده است.

دریافت گواهی

در اواخر این دوره، شما بر روی یک پروژه کار می کنند. Edureka شما گواهی در دوره علم اطلاعات بر اساس پروژه بررسی توسط پنل متخصص ما. هر کسی تایید شده توسط edureka قادر به نشان دادن مهارت های عملی در علم داده خواهد شد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
15 
پاره وقت
تمام وقت
Locations
هندوستان - India Online
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
هندوستان - India Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات