Keystone logo

1 آنلاین برنامه ها که در مطالعات کسب و کار صنایع خلاق 2024

فیلترها

فیلترها

 • مطالعات کسب و کار
 • صنایع خلاق
رشته های تحصیلی
 • مطالعات کسب و کار (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  آنلاین برنامه ها که در مطالعات کسب و کار صنایع خلاق

  مدارک صنایع خلاق برنامه های بین رشته ای هستند که بر زمینه های خلاق و تلاقی آنها با تجارت، فناوری و فرهنگ تمرکز دارند. هدف از این مدارک، تجهیز دانش آموزان به دانش و مهارت های لازم برای برتری در مشاغل در اقتصاد خلاق است. برنامه ها اغلب عناصری از هنر، طراحی، رسانه، سرگرمی و کارآفرینی را ترکیب می کنند.

  مدارک صنایع خلاق را می توان در سطوح مختلف از جمله برنامه های کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا یافت.

  در مقطع کارشناسی، دانش آموزان معمولاً درک گسترده ای از رشته های خلاق مختلف به دست می آورند. آنها همچنین ممکن است در مورد اصول بازاریابی، مدیریت و کارآفرینی بیاموزند تا به آنها در موفقیت در اقتصاد خلاق کمک کند.

  برنامه های تحصیلات تکمیلی معمولا دوره های تخصصی و فرصت های تحقیقاتی بیشتری ارائه می دهند. دانش آموزان ممکن است انتخاب کنند که بر روی یک حوزه خاص در صنایع خلاق تمرکز کنند، مانند مدیریت هنر، سیاست فرهنگی، یا فناوری های خلاق.

  فارغ التحصیلان دارای مدرک صنایع خلاق می توانند در طیف گسترده ای از بخش ها مانند تبلیغات، فیلم و تلویزیون، موسیقی، هنرهای تجسمی، بازی، مد و موارد دیگر شغل پیدا کنند. علاوه بر این، آنها ممکن است انتخاب کنند که مشاغلی را در مدیریت هنری، بازاریابی، روابط عمومی یا کارآفرینی، چه در سازمان‌های خلاق یا با شروع سرمایه‌گذاری‌های خود، دنبال کنند.