ضروریات آمار برای تجزیه و تحلیل

Edureka

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ضروریات آمار برای تجزیه و تحلیل

Edureka

یک دوره گام به گام که به شما کمک می کند تا تکنیک های مختلف آماری را از اصول اولیه درک کنید و نحوه استفاده از هر یک از تکنیک های داده های واقعی را برای تجزیه و تحلیل و نتیجه گیری بینش ها به کار ببرید.

مقیاس آمار مبتدی برای Analytics Course برای یادگیرندگان برای درک و پیاده سازی تکنیک های آماری مختلف طراحی شده است. این تکنیک ها با استفاده از نمونه های اختصاص داده شده توضیح داده شده است. مورد استفاده در پایان هر یک از ماژول گرفته شده است و بینش جمع شده است، بنابراین در پایان دوره ما یک پروژه است که به طور مداوم در سراسر دوره کار می کند.

اهداف دوره

پس از اتمام این دوره در Edureka، شما باید قادر به: 1. یادگیری روش های مختلف آمار مانند روش های نمونه گیری، احتمال احتمالی، قضیه بیزی، و غیره

  1. درک کجا و چگونگی اعمال آن تکنیک آماری 3. آزمایش Milgram را اجرا کنید. پیاده سازی آمار برای به دست آوردن بینش در دنیای واقعی اطلاعات پرواز

چه کسی باید برای این دوره است؟

این دوره برای طیف وسیعی از افرادی که از دانشآموزان فارغ التحصیل هستند و ممکن است از آمار به تحلیلگران کسب و کار که مایل به ایجاد علامت خود در دامنه تجزیه و تحلیل هستند، استفاده کنند. این دوره نیز برای افرادی است که ممکن است دانش قبلی درباره آمار داشته باشند و می خواهند این مفاهیم را تازه سازی کنند.

پیش نیازهایی

هیچ پیش نیاز برای این دوره لازم نیست.

چرا آموختن آمار مقدماتی برای تجزیه و تحلیل؟

روش های آماری برای اطمینان از این که داده ها به درستی تفسیر شده اند و روابط ظاهری معنی دار هستند و نه فقط موارد احتمالی. این در جمع آوری بینشی از یک کسب و کار / محصول مفید است و همچنین برای تصمیم گیری های کارآمد کسب و کار، هر چه دامنه ای است، مفید است. بنابراین، آمار یک روش ضروری برای یادگیری در دنیای امروز از اطلاعات بی نهایت است.

Edureka فرآیند صدور گواهینامه:

  • هنگامی که شما از طریق پروژه موفق می شوید (توسط یک متخصص edureka مرور شده)، شما با گواهی آمار کارشناس Edureka اهدا خواهد شد.
  • صدور گواهینامه edureka است به رسمیت شناختن صنعت و ما شریک آموزش ارجح برای بسیاری از شرکتهای چند ملیتی egCisco، فورد، Mphasis، نوکیا، ویپرو، اکسنچر، آی بی ام، فیلیپس، سیتی، فورد، Mindtree، BNYMellon و غیره لطفا مطمئن باشید.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
119 USD
Locations
هندوستان - India Online
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
هندوستان - India Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات