ضروری از طراحی حرفه ای Vlsi دیجیتال

Edureka

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ضروری از طراحی حرفه ای Vlsi دیجیتال

Edureka

تبدیل شدن به یک کاربر پیشرفته از Verilog / System-Verilog توضیحات سخت افزاری زبان: نحوه نحوی زبان و سناریوهای کاربردی عملی را یاد بگیرید، دانش آموزان را قادر به ایجاد یک طراحی دیجیتال کارآمد، شبیه سازی طراحی و درک سطح دروازه در طراحی با ترکیب ما.

در مورد دوره

  1. درک کامل از تمام ساختارهای معمول Verilog / SystemVerilog، از طریق تجزیه و تحلیل دقیق شبیه سازی ها با استفاده از کد مرجع طراحی شده تقویت شده است.

  2. تکنیک های طراحی قوی برای افزایش قابلیت اطمینان، عملکرد، قدرت، سطح و قابلیت تنظیم که برای ایجاد موفقیت حرفه ای در زمینه طراحی VLSI ضروری است.

  3. آزمایشگاه ها / مینی پروژه ها به منظور ایجاد رویکرد طراحی سیستماتیک، با دستورالعمل های روشن و ترکیب عکس های روی صفحه و راهنمایی متخصص، طراحی شده اند.

  4. تمرینات پیشرفته طراحی از نمونه های ساده به نسبت نسبتا پیچیده تر، هر کدام همراه با ایجاد ساده Bench Test SystemVerilog برای بررسی سلامت طراحی طراحی شده است.

  5. سنتز پایه و تمرینات تجزیه و تحلیل سیگماتیک gate-netlist که به ایجاد یک چارچوب پیاده سازی سخت افزاری در بالای مهارت های برنامه نویسی HDL کمک می کند 6. یک مثال از طراحی طراحی با استفاده از پرل و تمریناتی که شروع به پرش با برنامه نویسی پرل می کنند.

اهداف دوره

پس از اتمام موفقیت آمیز دوره، دانش آموز: (1) دانش و نمونه های مرجع در مورد ساختارهای برنامه نویسی SystemVerilog داشته باشد.

(2) دستیابی به درک عمیق تر از جنبه های کلیدی مرتبط با: → ملاحظات برنامه نویسی RTL، → الزامات ساعت → ساعت → گام → تجزیه و تحلیل زمان → بازنشانی → همگام سازی → دستگاه های دولتی محدود → مدیریت قدرت (3) ایجاد آگاهی صدا بر اساس اصول: طراحی برای تست و ساخت (DFTM) → جابجایی توان-عملکرد منطقه (PPA) → پروتکل های اتوبوس و سیگنال های معمولی جانبی → صنعت استاندارد IP MMR بر اساس پروتکل های AMBA APB و AXI4-Lite.

(4) به دست آوردن خلاصه ای از جنبه های کلیدی مربوط به: → صنعت دوره های استاندارد IP و SOC → تولید GIT Netlist → جریان فیزیکی طراحی (5) درک نحوه برنامه ریزی سیستم، پارتیشن، پیاده سازی RTL و ایجاد تست های ساده ساده برای شبیه سازی / اشکال زدایی طرح های IP کوچک و متوسط.

(6) با استفاده از پیاده سازی و لمس تست یک IP سلسله مراتبی با رابط برنامه نویسی AMBA APB MMR و دامنه های ساعت ناهمزمان، اطمینان حاصل کنید.

(7) آشنایی با صدا را در محیط VLSI حرفه ای که شامل سیستم عامل لینوکس، استفاده از برنامه نویسی پرل برای اتوماسیون و ModelSim برای شبیه سازی است، به دست آورد.

(8) تمام محیط مورد نیاز برای اجرای آزمایش RTL، شبیه سازی، سنتز و تجزیه و تحلیل اساسی در دستگاه شخصی خود را با استفاده از مواد مرجع آزمایشگاه و نصب ابزار EDA رایگان را بردارید.

چه کسی باید برای این دوره است؟

دانش آموختگان مهندسی الکترونیک با دانش پایه ای از طراحی دیجیتال و برخی از آشنایی با برنامه نویسی Verilog، که می خواهند جزئیات مهندسی VLSI را بیاموزند، فراتر از محدوده برنامه درسی خود است.

دانش آموزان VLSI و حرفه ای ها وارد میدان طراحی و تأیید VLSI می شوند که می خواهند کار خود را بر اساس یک پایه محکم از مفاهیم مورد نیاز و روش های خوب که توسط شرکت های تولیدی VLSI پذیرفته شده است، بسازند.

علاقه مندان به VLSI که میخواهند با استفاده از کدگذاری و شبیهسازی RTL با استفاده از مواد مرجع / آزمایشگاهی با کیفیت بالا و ابزارهای EDA آزاد خودکفا شوند.

چرا ملزومات طراحی حرفه ای VLSI حرفه ای را بیاموزید؟

دانش دستيابي به طراحي ديجيتالي لازم است که براي انواع مختلف کارکردهاي مهندسي الکترونيکي از طراحي سطحي که شامل برنامه ريزي PLD، طراحي سيستم مبتني بر FPGA، طراحي ASIC و تابع شغل صحيح است، باشد.

Course Log Essentials VLSI Logosent Essentials برای به دست آوردن اعتماد به نفس تازه واردان و شروع کار حرفه ای خود، به حداقل رساندن الزامات شتاب در هنگام ورود به این دسته بندی های شغلی، بهینه می شود.

دانش آموزان می توانند از تجربه و مفاهیم بدست آمده از این دوره نه تنها برای انجام اعتماد به نفس بیشتر در مصاحبه شغلی استفاده کنند، بلکه همچنین در دستیابی به یک مزیت رقابتی جدید برای تبدیل شدن به حرفه ای حرفه ای VLSI با کارایی بالا.

پیش نیازهای این دوره چیست؟

پیش نیازهای لازم برای گرفتن این دوره: (الف) مدرک کارشناسی مهندسی الکترونیک.

(ب) دانش پایه در بنیان های طراحی دیجیتال.

(ج) برخی از آشنایی با برنامه های Verilog RTL و اصول UNIX مفید خواهد بود.

که در این صورت، مطالعات خواهد بود بخشی از این دوره؟

فراتر از تکمیل تمرینات آزمایشگاهی، زیر پروژه های کوچک است که دانشجویان در انتهای دوره کار می کنند: (1) پیاده سازی سلسله مراتبی از یک طراحی که ادغام یک register shift با تشخیص الگو و شمارنده ای که از الگوی استفاده می کند وضعیت را به عنوان ماشه شناسایی کنید. طراحی با استفاده از چندین دامنه ساعت با هماهنگ سازی انجام می شود. دانش آموزان نیز یک تست ساده را برای تست عملکرد انجام خواهند داد. کد مرجع ارائه خواهد شد.

(2) یک IP PWM با دوره برنامه ریزی و رابط AMBA APB برای برنامه ریزی. Testbench مرجع برای بررسی سلامت طراحی ارائه خواهد شد. با این حال، دانش آموزان مجبور خواهند شد برای تست طراحی، آزمایشگاه خود را به اجرا درآورند.

Edureka فرآیند صدور گواهینامه:

در پایان دوره شما، شما در یک پروژه زمان واقعی کار خواهید کرد. شما یک بیانیه مشکلی برای کار دریافت خواهید کرد.

هنگامی که شما با موفقیت هستند از طریق پروژه (های متخصص)، به شما خواهد شد یک گواهی با درجه بندی های مبتنی بر عملکرد تعلق می گیرد.

اگر پروژه شما در تلاش 1 مورد تایید نیست، شما می توانید به کمک اضافی برای هر یک از شک و تردید خود را به درک مفاهیم بهتر و مجددا پروژه رایگان از هزینه است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
211 USD
Locations
هندوستان - India Online
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
هندوستان - India Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات