مدیر سایت خرید فاصله مرکز آموزش بهترین فروش - HTML & CSS دوره، مدیر سایت - طراحی وب سایت پاسخگو دوره و وب مستر - البته جاوا اسکریپت برای تنها £ 475.00.

طراحی حرفه ای وب سایت بسته نرم افزاری شامل موارد زیر است: پشتیبان سایت - مدیر سایت HTML و CSS البته فاصله مرکز آموزش - به HTML و دوره CSS طول می کشد شما را گام به گام را از طریق ساخت و ساز از صفحات وب با کیفیت بالا در حالی که آموزش اصول اولیه طراحی وب سایت با استفاده از HTML برنامه نویسی و شیوه نامه آبشاری (CSS).

در طول این دوره، شما را به تجربه خلاق در حال توسعه صفحات وب چند رسانه ای لذت بردن و یادگیری به استفاده از محصولات تخصصی مانند ادوبی فلش، دریم ویور و فتوشاپ و ShopFactory نرم افزار، به تدریج ایجاد در تجربه و در نهایت طراحی و ایجاد یک با کیفیت بالا و حرفه ای خود را دارند.

پشتیبان سایت - مدیر سایت JAVASCRIPT البته فاصله مرکز آموزش - به جاوا اسکریپت پیشرفته طراحی وب سایت دوره به طور کامل پشتیبانی می کند، خود گام برنامه آموزشی برای کسانی که مایلند به یک کار جدید به عنوان یک برنامه نویس وب سایت و یا کسانی که به سادگی خواهید می شود قادر به ساخت تجاری پیشرفته است وب سایت های با کیفیت. مدیر سایت - آموزش برنامه جاوا اسکریپت طراحی شده است را به شما معرفی به اصول و مبانی جاوا اسکریپت (مبتنی بر شی، رویداد محور زبان برنامه نویسی وب)، که شدیدا با HTML ادغام، و به شما یک درک مهمی از جاوا اسکریپت، jQuery و AJAX را .

در این دوره به شما خواهد شد بازی جاوا اسکریپت تعاملی ایجاد کنید. پشتیبان سایت - پاسخگو دوره طراحی وب وب مستر - پاسخگو طراحی وب سایت دوره برای دانش آموزان با دانش از پیش موجود از HTML و CSS، و برنامه زیر در ایده آل برای کسانی تکمیل مدیر سایت HTML و ماژول CSS برای مبتدیان است، در این دوره می آموزد شما همه شما نیاز به در مورد طراحی وب سایت پاسخگو (RWD) می دانند، و شما فراهم می کند با دانش چگونگی ساخت خیره کننده، وب سایت های پاسخگو با استفاده از آخرین HTML5 و CSS3 فن آوری است. پس از اتمام موفقیت آمیز دوره، دانش آموزان در بر داشت زیر گسترش جوایز گواهی دریافت:

  • گسترش جوایز مدیر سایت - HTML & CSS سطح 3 جایزه گواهی (8 جوایز گسترش اعتبار).
  • جوایز گسترش وب مستر - جایزه جاوا اسکریپت سطح 4 گواهی (9 جوایز گسترش اعتبار).
  • گسترش جوایز مدیر سایت - طراحی وب سایت پاسخگو سطح 4 جایزه گواهی (9 جوایز گسترش اعتبار).
برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Distance Learning Centre

مشاهده 24 برنامه دیگر ارائه شده توسط Distance Learning Centre »

این دوره آنلاین
Start Date
اوت 2019
Duration
480 
پاره وقت
Price
475 GBP
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019