علم کاربردی مرغداری (کارشناسی ارشد، Pg Dip، PG Cert، PG Prof Dev - آموزش آنلاین)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

شرح برنامه

این برنامه فرصت منحصر به فرد تحقیقاتی را برای مطالعه جنبه های مختلف علم طیور ارائه می دهد و هدف آن تجهیز مهارت و دانش و درک متخصصان فعلی و آینده برای حل چالش های محلی و جهانی در تولید مرغ های پایدار است. ادامه کار یا تعهدات دیگر.

شرکت کنندگان معمولا از طیف گسترده ای از زمینه ها، از جمله متخصصان تغذیه، پرورش دهندگان، دامپزشکان و سایر کارخانجات طیور، که همه آنها مایل به توسعه حرفه و مشاغل خود هستند، می آیند.

این نرم افزار به صورت پاره وقت، آموزش از راه دور ارائه می شود و یک مجموعه کاملا انعطاف پذیر از ماژول های فنی، علمی، تغذیه و محیط زیست و مدیریت مهارت است، بنابراین می توانید مطالعات خود را در کار خود و سایر تعهدات مطابقت دهید. آن به طور عمده توسط متخصصین مرغداری از کالج روستایی اسکاتلند (SRUC) و تیم مرغداری سنت دیوید (جراحان دامپزشکی) تحویل داده شد.

یادگیری آنلاین

این دوره یک برنامه آموزشی آنلاین و متناوب است که دارای دو عنصر است: عنصر آموزش یافته و عنصر تحقیق / پایان نامه.

برنامه در یک محیط آنلاین ارائه می شود که تجربه ی یادگیری پویا و همکاری را فراهم می کند. مربیان کارشناسی از طریق هر مرحله از برنامه شما را پشتیبانی می کنند و می توانید با دانش آموزان دیگر در شبکه های آنلاین حمایت کننده و سازنده ارتباط برقرار کنید. محیط آموزشی انعطاف پذیر به این معنی است که شما در زمان و مکان هایی که به بهترین شکل ممکن شما را یاد می گیرید یاد می گیرید و این برنامه برای کالیبرهای عالی و متخصصان شلوغ مناسب است که می خواهند دانش خود را از علم مرغداری به روز کنند و گسترش دهند.

این برنامه توسط متخصصان SRUC، دانشگاه ادینبورگ و تیم مرغداری سنت دیوید (جراحان دامپزشکی)، با استادان مهمان که در آن مورد مناسب هستند، توسعه داده شده و توسط متخصصان کارشناسی ارشد در دانشگاه ادینبورگ و سایر موسسات بین المللی به کار گرفته می شود. ترکیبی از روش های یادگیری آنلاین از قبیل؛ انجمن های گفتگو و آموزش های زنده برای ایجاد یک تجربه یادگیری پویا و همکاری. شما تبدیل به بخشی از یک جامعه آنلاین می شوید که دانش آموزان و آموزگاران را از سراسر جهان جمع می کند.

ارزیابی پیشرفت از طریق ارائه، مقاله، نقد انتقادی ادبیات، سوالات پاسخ کوتاه، پوسترهای علمی و رویدادهای گروهی ویکی حاصل می شود. علاوه بر یادگیری اصلی در علوم کاربردی طیور، این برنامه به شما این امکان را می دهد که مهارت های بین فردی، خود مدیریت، فناوری اطلاعات، کار تیمی و مدیریت پروژه را افزایش دهید.

ساختار برنامه

برنامه کارشناسی ارشد می تواند بیش از سه سال و یا تا 6 سال به صورت متناوب انجام شود. هر سال تحصیلی شامل سه بلوک آموزشی می شود که هر یک در طی یک دوره 11 هفته ای اجرا می شود.

سال 1

سه هسته اصلی 20 دوره اعتبار. دانش آموزان با موفقیت در تکمیل سال 1 و خروج از برنامه، گواهی PG (60 اعتبار) را دریافت خواهند کرد.

 • مسکن مرغداری
 • آناتومی طیور
 • خوراک طیور، تغذیه

سال 2

دانش آموزان با موفقیت در تکمیل سال های 1 و 2 و خروج از برنامه، دیپلم PG (120 اعتبار) را دریافت خواهند کرد. در سال دوم 40 اعتبار هسته و 20 مورد انتخابی هستند.

دوره های اصلی:

 • رفتار مرغداری
 • جنین شناسی طیور
 • پرورش طیور

دوره های انتخابی (گزینه ای):

 • روش های پژوهش
 • مدیریت تجارت طیور (10 اعتبار)
 • مهارت های رهبری (10 اعتبار)
 • گزینه های دیگر از دوره های مناسب (10 یا 20 اعتبار)

سال 3

سال دبیرستان (سپتامبر - ژوئن). سال سوم شامل پایان نامه پایان نامه برای کسب مدرک کارشناسی ارشد در علوم پرورش طیور می باشد.

توسعه حرفه ای تحصیلات تکمیلی

توسعه حرفه ای تحصیلات تکمیلی (PPD) با هدف کار حرفه ایانی که می خواهند دانش خود را از طریق یک دوره تحصیلات تکمیلی پیشرفته بدون مدرک تحصیلی یا مدرک کارشناسی ارشد، دیپلم کارشناسی ارشد و یا مدرک کارشناسی ارشد پس بگیرند.

شما می توانید حداکثر 50 اعتبار هزینه دوره های بیش از دو سال را از طریق برنامه PPD ما انجام دهید. این منجر به جایزه تحصیلی دانشگاهی ادینبورگ می شود. به جای آن، پس از یک سال از دوره های تحصیل، می توانید انتخاب کنید که اعتبارات خود را منتقل کنید و به تحصیل به سمت جایزه بالاتر در رشته کارشناسی ارشد، دیپلم کارشناسی ارشد یا گواهی کارشناسی ارشد بروید. اگر چه دوره های PPD دارای تاریخ شروع متفاوت در طول یک سال است، شما می توانید در ماه سپتامبر فقط یک مدرک کارشناسی ارشد، دیپلم کارشناسی ارشد یا مدرک کارشناسی ارشد خود را شروع کنید. هر زمانی که مطالعه PPD را انجام می دهید، از مقدار زمانی که برای تکمیل کارشناسی ارشد، دیپلم کارشناسی ارشد یا گواهی کارشناسی ارشد دارید، کسر می شود.

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان ما در بسیاری از سازمان های مرتبط با مرغداری در سراسر جهان مانند موسسات تحقیقاتی، آموزش و پرورش، صنعت، سازمان های دولتی، سازمان های رفاه و برخی از شرکت های تجاری مرغداری خود کار می کنند.

اغلب آنها دانش آموزان در حال حاضر در علوم کشاورزی، علوم زیست شناسی، پزشکی دامپزشکی، و همچنین متخصصان کشاورزی، صنایع روستایی، مقامات دولتی، سازمان های بین المللی و تکنسین های پژوهشی در علوم طیور مشغول به کار هستند و برنامه های شغلی آنها را افزایش داده است.

شرایط ورود

انگلیس 2: 1 مدرک یا معادل بین المللی خود را در زمینه کشاورزی، علوم دامپزشکی و یا علوم زیست شناسی به ارمغان می آورد.

ما همچنین ممکن است درخواست شما را در نظر بگیریم اگر تجربه کاری مربوط به صنعت طیور 3 سال یا بیشتر داشته باشید. لطفا قبل از اعمال درخواست، با تیم برنامه تماس بگیرید. شما ممکن است فقط در مرحله اول به سطح گواهینامه اعطا شود.

الزامات زبان انگلیسی

تمام متقاضیان باید یکی از مدارک زیر را به عنوان مدرک توانایی زبان انگلیسی خود داشته باشند:

 • یک مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد که به زبان انگلیسی در اکثر زبان انگليسی به ترتيب توسط ويزا و مهاجرت انگليسی آموزش داده شد
 • آیلتس آکادمیک: مجموع 6.5 (حداقل 6.0 در هر ماژول)
 • TOEFL-iBT: مجموع 92 (حداقل 20 در هر مدول)
 • PTE (A): مجموع 61 (حداقل 56 در هر بخش "مهارت های ارتباطی"، بخش "مهارت های توانمند" در نظر گرفته نمی شود)
 • CAE و CPE: مجموع 176 (حداقل 169 در هر ماژول)
 • تثلیث ISE: ISE II با تمایز در همه چهار جزء

مدارک تحصیلی و ارزیابی به زبان انگلیسی باید در ابتدای برنامه تحصیلی شما بیش از سه سال باشد. آزمون زبان باید در ابتدای برنامه تحصیلی شما بیش از دوسال باشد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. اطلاعات محدود