علوم داده آنلاین BSc و تجزیه و تحلیل تجارت

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

  • قدم زدن انعطاف پذیر: به مدت حداقل سه سال یا شش سال دیگر کامل شود
  • موسسات مشهور جهانی:
    • The London School of Economics and Political Science با رتبه بندی دانشگاه QS جهانی در رتبه 2 جهان برای علوم اجتماعی و مدیریت قرار دارد.
  • طراحی شده برای طیف وسیعی از سنین و سطح تجربه: این برنامه از دانشجویان در سنین مختلف و سطوح تجربه ، از جمله دانشجویان جدید ، انتقال دانش آموزان و متخصصان با تجربه استقبال می کند.
  • مهارت های تقاضا: مهارت های لازم داده را ایجاد کنید که کارفرمایان به آن نیاز دارند و پایه و اساس محکمی در ریاضیات ، آمار و اقتصاد ایجاد کنید.

علوم آنلاین داده های BSc و تجزیه و تحلیل تجارت از دانشگاه لندن دانشجویان جدید و بازگشتی را برای مشاغل و تحصیلات تکمیلی در علوم داده آماده می کند. با راهنمایی دانشگاهی از دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی لندن (LSE) ، رتبه 2 در جهان در علوم اجتماعی و مدیریت توسط رتبه بندی دانشگاه QS World (2020) ، این برنامه بر مهارت های اساسی فنی و تفکر انتقادی تمرکز دارد.

علوم اطلاعات و تحلیل تجارت آنلاین BSc از دانشگاه لندن ، با راهنمایی دانشگاهی از LSE ، دانشجویان را قادر می سازد مهارتهای اساسی تفکر فنی و انتقادی را بسازند و برای مشاغل در علوم داده ، تجزیه و تحلیل و سایر زمینه های رو به رشد آماده شوند - در حالی که آنها کار می کنند ، بدون جابجایی. .

تمرکز خود را بر مهارتهای اساسی اطلاعات با راهنمایی دانشگاهی از LSE ، رتبه دوم جهان در علوم اجتماعی و مدیریت براساس رتبه بندی دانشگاه QS World (2020).

  • این برنامه درجه آنلاین با جذب مسیر علمی از LSE ، شما را به مهارت های تفکر فنی و انتقادی تقاضا مجهز می کند.
  • مهارت های فنی اساسی را که مشاغل قدرت ، سازمان ها و اقتصادها ایجاد می کنند ، بسازید. LSE تمام جهات دانشگاهی را ارائه می دهد.
  • یادگیری آنلاین محور مردم ، مهارتهای فنی در خواست و جذب مسیرهای دانشگاهی را از LSE کشف کنید.
  • مهارت های تجزیه و تحلیل داده های تقاضا را توسعه داده و برای زمینه های شغلی یا تحصیلات تکمیلی در زمینه ای که به سرعت در حال گسترش دانش داده است ، آماده شوید.
آخرین به روز رسانی آوریل 2020

درباره این دانشگاه

London School of Economics and Political Science (LSE) is one of the foremost social science universities in the world.

London School of Economics and Political Science (LSE) is one of the foremost social science universities in the world. اطلاعات محدود
از وب سایت مدرسه دیدن کنید