Keystone logo

32 آنلاین برنامه ها که در بهداشت و درمان علوم تغذیه علوم غذایی 2024

فیلترها

فیلترها

  • بهداشت و درمان
  • علوم تغذیه
  • علوم غذایی
رشته های تحصیلی
  • بهداشت و درمان (32)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

آنلاین برنامه ها که در بهداشت و درمان علوم تغذیه علوم غذایی

علم غذا چیست؟
علم غذا به مطالعه غذا و چگونگی ارتباط آن با محیط زیست، جامعه و اقتصاد می پردازد. این شامل مطالعه تولید مواد غذایی، پردازش، ایمنی و تغذیه است. علم غذا همچنین شامل مطالعه بیماری ها و آلودگی های ناشی از غذا می شود.

با مدرک علوم غذایی چه کاری می توانم انجام دهم؟
مدرک در علوم غذایی می تواند منجر به شغلی در صنایع غذایی، کار در زمینه هایی مانند تولید مواد غذایی، پردازش، ایمنی و تغذیه شود. فارغ التحصیلان علوم غذایی همچنین ممکن است در زمینه بیماری های ناشی از غذا و تحقیقات آلودگی کار کنند. فرصت‌هایی برای کسانی که سابقه‌ای در علوم غذایی دارند، وجود دارد تا در سازمان‌های دولتی یا شرکت‌های خصوصی که درگیر مقررات صنعت غذا هستند، کار کنند. فارغ التحصیلان علوم غذایی ممکن است در دانشگاه ها، تدریس و تحقیق در دانشگاه ها و کالج ها مشاغلی را دنبال کنند.

چرا علوم غذایی مطالعه کنیم؟
علم غذا به چند دلیل مهم است. این به ما کمک می‌کند بفهمیم که چگونه غذا بر سلامت و محیط زیست ما تأثیر می‌گذارد، که می‌تواند به بهبود روش‌های تولید و فرآوری غذا کمک کند، و اطمینان حاصل شود که غذایی که می‌خوریم ایمن و مغذی است. با مطالعه علوم غذایی، می‌توانیم درباره نحوه پیشگیری و کنترل بیماری‌های ناشی از غذا نیز اطلاعات بیشتری کسب کنیم. در نهایت، علم غذا به ما کمک می کند تا عوامل پیچیده اقتصادی و اجتماعی را که بر تولید و مصرف مواد غذایی تأثیر می گذارد، درک کنیم.

مدارک علوم غذایی
مدارک علوم غذایی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می شود. دوره های کارشناسی معمولاً چهار سال طول می کشد و موضوعاتی مانند شیمی مواد غذایی، میکروبیولوژی و تغذیه را پوشش می دهد. برنامه های تحصیلات تکمیلی معمولاً دو سال طول می کشد و شامل دوره های درسی در موضوعات پیشرفته علوم غذایی شامل فیزیک و مهندسی مواد غذایی است.