فارغ التحصیل در ارتباطات و روزنامه نگاری جدید

عمومی

شرح برنامه

استراتژی، تاکتیک های ارتباطی، و در یک جهان بیش از حد ارتباطی.

برقراری ارتباط ، شبکه ، انتشار: سه شیوه برای زندگی ، توسعه و موفقیت در دنیای ارتباطات ما بسیار مهم است. دنیایی که ارزش ، تصویر و جایگاه هرکدام از ما ، به ویژه در زمینه حرفه ای ، تعیین می شود که چگونه هنر و تکنیک ارتباطات ، شبکه سازی و نشر ، تدوین استراتژی های ارتباطی و اجرای تاکتیک ها را به نحو احسن و موثری عملی می کنیم. رسانه جدید و همیشه در حال تغییر.

برنامه تحصیلات تکمیلی در ارتباطات و روزنامه نگاری جدید دانشگاه آزاد قبرس به این نیاز بسیار ضروری برای دانش و اثربخشی رسانه ها و توسعه ارتباطات استراتژیک و تاکتیکی پاسخ می دهد، که عمق نظری را با آموزش عملی مورد نیاز ترکیب می کند.

هدف اصلی آن ارائه دانش معنادار و ارزشمند در ارتباطات ، شبکه سازی و نشر - غنی شده ، یعنی نسخه روزنامه نگاری جدید است. رسانه اصلی آموزش و راهبردهای رسانه ای ، تاکتیکها و روشهای ارتباطی است که کلیه جنبه های آنچه را که ما به آن ارتباطات انسانی می گوییم ، چه در مقیاس خرد و کلان ، پوشش می دهد.

نتیجه آن ، آموزش حرفه ای ، توانمندسازی و پیشرفت دانش آموز ، فراهم آوردن فرصت ها و چشم اندازهای جدید در بازار و محل کار و همچنین در همه زمینه های وجود اجتماعی وی است.

من آن را دنبال می کنم، زیرا از امتیازات و مزایای منحصر به فرد یادگیری از راه دور مدرن، شناخته شده و قابل اعتماد لذت می برم ، به شرح زیر است:

 • من می توانم در همه اوقات در اوقات فراغت و همچنین در تماسهای تلفنی برنامه ریزی شده - بنا به درخواست - در شب یا روز شنبه یا یکشنبه ، بر روی سکوی برنامه مطالعه و شرکت کنم.
 • فقط برای امتحانات نهایی، من می توانم بین مراکز آزمایش آتن، تسالونیکی، هراکلیون، کرت و نیکوزیا یا لیماسول، بسته به اینکه من در آن زندگی کنم، را انتخاب کنم.
 • من زبانم را مطالعه میکنم
 • واحد موضوعی من تنها 675،00 € هزینه دارد .

نکته مهم: دیپلم ارتباط PPC و روزنامه نگاری جدید توسط DOATAP به رسمیت شناخته شده است، به عنوان یک مدرک فوق العاده اعطا می شود و در کار در هر دو آموزش ابتدایی و متوسطه به رسمیت شناخته شده است، به عنوان در نظر گرفته شده مربوط به آموزه های تدریس از کسانی که در آنها شرکت کنند.

در همان زمان، به عنوان دانشجو / دانشجو PPC، چه حرفه ای و چه غیر از این، موضع من در دنیای مدرن را تقویت می کنم:

 • من اصول اساسی شکل های جدید ارتباط و روزنامه نگاری را درک می کنم.
 • من در مورد ابزارهای جدید و رسانه ها به اطلاعات ارزشمندی دست می یابم.
 • من آموزش داده شده است که به درستی درک، بلکه برای اثبات آنچه که من منتشر یا انتقال.
 • من یاد می گیرم که ارتباط برقرار، شبکه و روش های بیشتر، سریع تر و با موفقیت بیشتری منتشر کنم.
 • من ارزش را درک می کنم و نقش جدیدی از کارآفرین "کارآفرین" که کار خودمختاری در بازار کار را انجام می دهد و توانمندی حرفه ای من را افزایش می دهد، اتخاذ می کنم.
 • من توانایی تدوین استراتژی ها و تاکتیک های مناسب و موثر را که منجر به موفقیت اهداف من در هر حوزه ی اجتماعی (میکرو یا کلان) می شود، تسخیر می کنم.

به آنها خطاب شده است

این برنامه برای همه کسانی که:

 • آنها ارزش ارتباطات موثر، شبکه ها و انتشارات را درک می کنند و به رسمیت می شناسند.
 • آنها به دنبال شناختن و استفاده بهتر از رسانه های جدید و تکاملی هستند.
 • آنها اهمیت برنامه ریزی روشمند ارتباطات استراتژیک و تاکتیکی را بدون در نظر گرفتن زمینه و زمینه فعالیت و تعامل، درک می کنند.
 • آنها می خواهند توانایی خود را در تفکر، متقاعد کردن و ارتباط موثر پیام خود بهبود دهند.

به طور خاص، ارتباط PPC و روزنامه نگاری جدید یک وسیله ضروری برای حرفه ای ها در بخش دولتی یا خصوصی است که به دنبال آن هستند:

 • برای به دست آوردن دانش و مهارت های جدید در حوزه ها و رسانه های جدید ارتباطات، شبکه ها و نشر، تقویت موقعیت خود و دستیابی به رشد حرفه ای سریع تر.
 • برای تسلط بر هنر در ایجاد استراتژی ها و تاکتیک های مرتبط در تمام فعالیت های خود، یعنی کارگران، سرپرستان، والدین، شهروندان و غیره
 • درک و آموختن به کار با مفهوم مدرن کارآفرین و کارآفرین و ارتباطات، شبکه سازی و متخصص چاپ و نشر.
 • تقویت حضور، تصویر و هویت سازمان هایی که آنها نمایندگی می کنند و محصولات / خدمات آنها مدیریت می شود.

در نتیجه، PPA به ویژه برای مشاوران ارتباطی، روزنامه نگاران، مدیران ارتباطات، مدیران بازاریابی، مدیران برند، تبلیغ کنندگان، PR ها، مدیران رسانه های اجتماعی، معلمان و معلمان که مایل به آموزش در رسانه ها و استراتژی های ارتباطی هستند، مفید است. در عین حال، در عین حال، این می تواند وسیله ای برای بهبود زندگی اجتماعی و کارگری هر شهروند آگاه، بدون در نظر گرفتن حرفه باشد.

ساختار برنامه

PPA دو جهت دارد: ارتباطات و روزنامه نگاری جدید .

اولین سال تحصیلی تحصیلی دوره های مشترک در هر دو جهت است و چهار موضوع اجباری ارائه می شود: الف. دنیای معاصر: پیمان سیاسی ، ب. دنیای معاصر: پیمان اجتماعی (اجباری) ، ج. درک رسانه: اخبار و D. شناخت رسانه: تأثیرات ضمن تعمیق روش تحقیق و آشنایی اساسی با رسانه و رسانه های اجتماعی.

دومین دوره تحصیلی، مشترک با پیگیری انتخاب شده است. دانشجوی کارشناسی ارشد MSS در دو دوره اجباری در هر دو جهت حضور دارد. جهت گیری عملی و دو نوجوان. جهت گیری عملی، انتخاب. در عین حال، آن را با هر دو رسانه های جدید و تکنولوژی های رسانه ای اجتماعی و نیز کسانی که انتظار می رود در آینده نزدیک ظهور کنند، آشنا هستند .

طراحی

برای تکمیل MSS، دانشجوی کارشناسی ارشد باید با موفقیت در 8 واحد موضوعی در هر جهت، مورد بررسی قرار گیرد: شش. نظارت اجباری پژوهش، محتوای نظری و عملی، و دو یا پایان نامه کارشناسی ارشد

جهت: تماس جهت: روزنامه نگاری جدید
جهت: روزنامه نگاری جدید
مضامین نظارت مشترک اجباری:
EDM511: دنیای مدرن: پیمان سیاسی (ترم زمستانی)
ΕΔΜ521: دنیای مدرن: پیمان اجتماعی (ترم بهار)
ΕΔΜ521: دنیای مدرن: پیمان اجتماعی (ترم بهار)
EDM522: درک رسانه: تأثیرات (ترم بهار)
2 سال تحصیل
مضامین نظارت اجباری:
EDM611: تئوری های اساسی ارتباطات (ترم زمستانی) EDM613: چارچوب و هنر روزنامه نگاری جدید (ترم زمستانی)
EDM621: ارتباطات استراتژیک (ترم بهار) ΕΔΜ623: چالش های دیجیتال روزنامه نگاری جدید (ترم بهار)
دو موضوع انتخاب:
EDM612: استراتژی های خلاقانه در ارتباطات دیجیتال (ترم زمستانی ، اختیاری) EDM614: داستان پردازی دیجیتال (انتخاب ترم زمستانی)
EDM622: بازاریابی و ارتباطات (انتخاب ترم بهار) EDM624: تولید محتوای دیجیتال (انتخاب ترم بهار)

یا

EMN 701: پایان نامه کارشناسی ارشد در دو ترم

برای دانش آموزان تحصیلات تکمیلی موجود، اطلاعات مربوط به متناسب برنامه قبلی با جدید را می توان در اینجا یافت.

دوره دوم، دوره دوم

با پروژه نوآورانه "مدرک دوم، درجه دوم" APKY و PPC "ارتباطات و روزنامه نگاری جدید" فارغ التحصیلان، دانشجویان موجود و آینده را قادر می سازد تا مدرک کارشناسی ارشد دوم در ارتباطات و روزنامه نگاری را بدست آورند.

پیشرو در دنیای دانشگاهی قبرس و یونان ، LCP و این MPA خاص فرصتی را برای دانشجویانی فراهم می کند که با موفقیت یک برنامه کارشناسی ارشد یک طرفه (ارتباطات یا روزنامه نگاری) را برای شرکت در چهار سخنرانی در طول ترم و نیمسال خود ارائه دهند. ، و درجه دوم را بدست آورید با تمرکز بر آموزش حرفه ای بالای دانشجویان ، برنامه تحصیلات تکمیلی آرزو می کند که تمام مدارک تحصیلی خود را به فارغ التحصیلان خود ارائه دهد تا به محض ورود به بازار کار ، دانش کاملی را در هر دو زمینه کسب کرده و از یک مزیت مقایسه ای قوی برخوردار باشد.

روش آموزش

با به طور کامل با استفاده از قابلیت های تکنولوژیکی آموزش از راه دور، اهمیت تماس شخصی در آموزش متعارف و درک برنامه یادگیری مشغول به یادگیری مادام العمر دانش آموزان، PPC "ارتباطات

تدریس نیز به وسیله ی مواد الکترونیکی (سخنرانی و غیره) و فعالیت های تدریس به منظور درک صحیح کتابشناسی و آشنایی با قابلیت های رسانه های اجتماعی برای ارتباط انعطاف پذیر و موثر پشتیبانی می شود.

در عین حال، شکاف در تماس فیزیکی بین دانش آموزان و معلمان، متاسفانه در مواقع اضطراری از یادگیری از راه دور، به غیر از جلسات آنلاین در بالا، نیز تحت پوشش روزانه # repret ، جلسه سه روزه دانش آموزان - معلمان در آغاز دانشگاه از سالی است که دیدگاه های مربوط به موضوعات شناختی MSS مبادله می شود، در حالی که دانش آموزان و معلمان فرصت ارائه و افکار خود را با هدف درک متقابل و تشویق ارتباط و همکاری همه درگیر.

سرانجام ، تجربه تدریس توسط کارآموزان عملی دانشجویان تکمیل می شود. انتقال دانش همچنین با انجام اقدامات موازی در PPA انجام می شود ، مانند انتشار مقالات و مقالات آکادمیک در مجلدات جمعی ، کتاب ها ، وب سایت www.dimosiografia.com و ژورنال ژورنالیسم (با همکاری روزنامه نگاری کلمبیا). ، برگزاری کارگاه های آموزشی و مباحثات آزاد و شرکت در کنفرانس ها و مسابقات دانشگاهی که دانشجویان به طور فعال در تولید ، سازمان و ارتباطات شرکت می کنند. MPA همچنین با هدف آشنایی روزنامه نگار و روزنامه نگار با زندگی روزمره حرفه ای خود ، فرصت هایی از قبیل ادامه تحقیقات دانشجویی و مشارکت در پروژه های مبتنی بر بازار را در موسسه رسانه پیشرفته ، تحقیقات کاربردی در ارتباطات و روزنامه نگاری ارائه می دهد. مشاور ارتباطات و تماس دانشجویان با کارفرمایان و همکاران آینده.

شرایط مشارکت در برنامه

به طور خاص برای ارتباطات PPC و روزنامه نگاری جدید و برای پیگیری موفقیت آمیز آن، ذینفعان لزوما باید داشته باشند:

 • مدرک کارشناسی در AE صرف نظر از جهت.
 • دستور بسیار خوبی به زبان انگلیسی و دانش آموزان مورد نیاز خواهد بود برای دسترسی و ادبیات علمی انگلیسی زبان.
 • دانش بسیار خوبی از ناوبری کامپیوتر و اینترنت.
 • آشنایی عمومی با رسانه ها و رسانه های اجتماعی .
 • کامپیوتر قابل حمل با اتصال به اینترنت، هدفون و میکروفون، به طور فعالانه در کنفرانس های تلفنی شرکت خواهند کرد.
 • گوشی های هوشمند، به عنوان آنها را دعوت به استفاده از آن به عنوان بخشی از روند آموزش.

واحد های اعتباری اروپا - ECTS (برای اطلاعات اینجا را کلیک کنید)

تسهیلات اعتباری که از ارتباطات PPC و روزنامه نگاری جدید استفاده می کند، سیستم استاندارد اعتبار انتقال و انباشت اروپا (ECTS) است. دانش آموز باید 120 ECTS انباشته شود. هر VHS مربوط به 15 ECTS است ، در حالی که یک ECTS مربوط به 25 تا 30 ساعت کار است.

برنامه های کاربردی

برنامه ها فقط از طریق وب سایت FSSY می توانند بصورت الکترونیکی از طریق لینک زیر ارسال شوند: https://applications.ouc.ac.cy/admissionions؟sap-language=EN

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

As the second public University, established in 2002, the Open University Cyprus (OUC) aims to fill an important gap in the Cypriot higher education system, offering accredited distance learning degre ... اطلاعات بیشتر

As the second public University, established in 2002, the Open University Cyprus (OUC) aims to fill an important gap in the Cypriot higher education system, offering accredited distance learning degrees at all levels (undergraduate, master and doctoral). Building on its origins as the country’s only University dedicated to distance education, OUC is growing quickly in academic stature and overall reputation. Today’s challenging realities have widened OUC’s horizons, helping to bring Cyprus near towards its strategic goal: to be established as a regional educational and research center and hub for international scholars and students alike in the Eastern Mediterranean basin. اطلاعات محدود