فارغ التحصیل در استراتژی کسب و کار

IMF Business School Portugal

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

فارغ التحصیل در استراتژی کسب و کار

IMF Business School Portugal

iesf1

اقیانوس اطلس مدرسه کسب و کار یک موسسه آموزش عالی اختصاص داده شده به آموزش است، هر دو در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به عنوان سطح MBA و دوره های کارشناسی ارشد در زمینه علوم کسب و کار، با تاکید ویژه بر امور مالی، مالیات، بازاریابی، منابع انسان، بین المللی مدیریت، سیستم های اطلاعاتی، کیفیت، محیط زیست، بهداشت و ایمنی.

اقیانوس اطلس مدرسه کسب و کار به دنبال به شکل کارکنان ارشد ارائه شده با آموزش ساختار، با کیفیت و مرتبط، شامل یک آموزش علمی جامد همراه با یک جزء عملی واقعی است. پس از اتمام دوره، دانش آموزان آماده برای انجام یک کسب و کار و یا ایجاد و توسعه کسب و کار خواهد بود، شما می دانید به تجزیه و تحلیل مسائل بتن در زندگی کسب و کار، با تخصص خاص در زمینه های تخصصی انتخاب شده است.

دسترسی مورد نیاز

درجه و یا تجربه حرفه ای معادل

دریافت کنندگان

فارغ التحصیل در دوره استراتژی کسب و کار در دانشکده بازرگانی اطلس ساختار به طوری که دانش آموزان مهارت های چند رشته ای و دستیابی به مدارک دانشگاهی و حرفه ای در مدیریت است. البته فراهم می کند تجربه حرفه ای موثر، مقابله با دانش آموزان با مشکلات واقعیت و در حال حاضر، ترویج یک تعامل عمیق و به ندرت با محیط کسب و کار دیده می شود

برنامه

ماژول من

اقتصاد برای مدیران (6ECTS)

ماژول دوم

بازاریابی دیجیتال و کسب و کار اینترنتی (6ECTS)

ماژول III

مخازن استراتژی کسب و کار (40ECTS)

ماژول IV

کارگاههای ارتباطات (2ECTS)

ماژول V

سمینارها (6ECTS)

روش شناسی

روش های اتخاذ شده نمونه ای از یک مدرسه کسب و کار ساخته مطابق با فلسفه ناشی از عمل در حال حاضر در بهترین مدارس در اتحادیه اروپا و ایالات متحده هستند. به سازمانهای مدیریت اقیانوس اطلس مدرسه کسب و کار حفظ بازی تهاجمی است قابل توجه در رابطه با نگرانی در مورد فرمت و روش آموزش تمرین در مدرسه کسب و کار اقیانوس اطلس، نشان دادن شخصیت خود مدرسه کسب و کار، همیشه رو به کاربردی بودن، در یک محیط کسب و کار، مهارت به دست آورد توسط دانش آموزان در طول مسیر تحصیلی.

ارزیابی

در اقیانوس اطلس مدرسه کسب و کار هستند مورد مطالعه واقعی ممتاز، اجرای پروژه های از طبیعت متفاوت، توسعه پروژه های فردی یا گروهی، بازی های شبیه سازی، در میان دیگران.

آزمون را می توان در فرد انجام، آنلاین و یا ممکن است به توسعه های مختلف فردی و / یا گروه مربوط است.

آموزگار

پانل البته آموزگار در درجه اول توسط حرفه ای از کسب و کار و دانشگاه ها، که می تواند واقعی کار دانش آموزان تجربه و نمونه های عملی ناشی از تجربه خود را از فعالیت کسب و کار انتقال تشکیل شده است.

دکتر Adelino Cunha از؛ پروفسور دکتر خورخه سکوئیرا؛ پروفسور هنریک گفت؛ پروفسور ج. آنا لیزا موتینیو؛ پروفسور به João مونتیرو؛ پروفسور دکتر الیزابت سرا؛ دکتر مارکز واسکو؛ پروفسور دکتر ژان پل پیکسوتو؛ ج. فاطیما Araújo به؛ پروفسور دکتر کارلوس مگنو؛ ج. کریستینا آزودو.

چشم انداز شغلی

فارغ التحصیل در دوره استراتژی کسب و کار در دانشکده بازرگانی اطلس ساختار به طوری که دانش آموزان مهارت های چند رشته ای و دستیابی به مدارک دانشگاهی و حرفه ای در مدیریت است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • Portuguese (Brazil)
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
1500 
پاره وقت
Locations
پرتغال - Portugal Online
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
پرتغال - Portugal Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات