فن آوری کامپیوتر - سطح 3 دوره

عمومی

شرح برنامه

فناوری PC - سطح 3 آنلاین البته ایده آل برای دانشجویان که می دانند چگونه به استفاده از رایانه، اما می خواهم به نگاهی است که گام بعدی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجزای مختلف که یک PC را تشکیل می دهند و شاید اولین گام خود را به یک کار به عنوان یک تکنسین کامپیوتر است . هدف این دوره به دانش آموز درک خوبی از کامپیوتر سخت افزار، سیستم عامل ویندوز و همچنین راهنمایی در مورد مسائل تعمیر و نگهداری، شبکه های و امنیت.

این دوره شامل واحدهای زیر است: -

  • واحد 1 - مقدمه ای بر سخت افزار کامپیوتر
  • واحد 2 - قطعات سخت افزار کامپیوتر
  • واحد 3 - نصب و راه اندازی سخت افزار کامپیوتر
  • واحد 4 - تشخیص سخت افزار و عیب یابی
  • واحد 5 - حمایت از دستگاه های موبایل.
  • واحد 6 - شبکه فن آوری
  • واحد 7: شناخت اینترنت
  • واحد 8: سیستم عامل ویندوز
  • واحد 9: نگهداری از ویندوز
  • واحد 10: سیستم های امنیتی و کنترل مسائل

در تکمیل موفقیت آمیز این دوره دانش آموزان را در سطح جایزه PC استاد جوایز کلاس باز 3 گواهی با 8 مدال گسترش اعتبار دریافت خواهید کرد.

پیش نیازها

بدون نیاز به ورودی خاص اگر چه به عنوان این است که دانش آموزان دوره آنلاین باید کار راحت بر روی کامپیوتر وجود دارد.

لطفا توجه داشته باشید: این دوره شامل استفاده از رایانه های شخصی با سیستم عامل ویندوز بنابراین مربوط برای استفاده در رایانه اپل مکینتاش نیست مگر اینکه شما یک پارتیشن ویندوز نصب شده است.

مدت دوره و پشتیبانی

دانش آموزان ممکن است در هر زمان برای یک مجوز آموزش یک ساله به طور کامل پشتیبانی ثبت نام و دسترسی مداوم به یک معلم خصوصی از طریق ایمیل است. به عنوان دوره خود مطالعه است، شما می توانید در کمتر از شما در دوره مجوز یک سال ترجیح کامل و یا تا زمانی یک زمان.

ارزیابی

شما خواهد شد در تکالیف تکمیل موجود در برنامه های آموزشی ارزیابی شده است. کار شما می تواند به معلم دوره خود را از طریق ایمیل یا از طریق پست از اتمام آموزش های خود را مشاهده کنید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Distance Learning Courses Limited (t/a Distance Learning Centre) is a leading provider of distance learning / home study / Open Learning courses and a respected course developer. As well as developing ... اطلاعات بیشتر

Distance Learning Courses Limited (t/a Distance Learning Centre) is a leading provider of distance learning / home study / Open Learning courses and a respected course developer. As well as developing our own course materials we are also agents for many other top distance learning providers and currently offer over 250 distance learning courses through the Distance Learning Centre website and we are also an authorised partner for distributing the official CIW Self Study Kits. اطلاعات محدود