توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لیسانس اقتصاد تناسب اندام

صنعت ورزش پررونق است. تقاضای قوی برای ارائه خدمات تناسب اندام و توسعه سریع در بازارهای مربوط به تناسب اندام، مانند بهداشت و تغذیه، در این امر نقش مهمی ایفا می کند. همانند اکثر بخش های اقتصاد، صنعت تناسب اندام در حال حاضر به شدت تحت تاثیر افزایش دیجیتال سازی قرار گرفته است، و شرکت ها و کارکنان با وظایف هیجان انگیز و چالش برانگیز مانند آموزش در واقعیت مجازی مواجه هستند.

آیا شما آماده دنیای تناسب اندام هستید؟ ما یک برنامه متوازن از آخرین یافته های علمی و یک بخش از دانش فنی صنعت آموزش از راه دور ارائه می کنیم.

برنامه تناسب اندام ما با برنامه تناسب اندام شما را برای حرفه ای آینده در این صنعت هیجان انگیز با ترکیب متعادل از محتوای کسب و کار عمومی و تخصص در زمینه های تناسب اندام، بازاریابی، فروش، حقوق و منابع انسانی آماده می کند.

درجه اعتبارنامه

همه برنامه های فعلی IUBH توسط FIBAA (بنیاد اعتباربخشی مدیریت امور بین المللی) تأیید شده است.

یک مجوز رسمی فقط در صورتی می شود که یک برنامه تحصیلی تمام شرایط کیفی را از لحاظ محتوا و ساختار برآورده کند.

FIBAA نوعی از TÜV برای تحصیلات دانشگاهی است که کیفیت برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را از طرف شورای اعتباربخشی بررسی می کند. اعتبار نامه هر پنج (نخستین اعتباربخشی) یا هفت (مجددا اعتباربخشی) تجدید می شود - تضمین کیفیت آموزش ما.

FIBAA برای دوره های استثنایی کیفیت مدال طلای خود را جشن می گیرد. پنج دوره در IUBH قبلا این مهر و موم خاص را امضا کرده اند. بنابراین IUBH یکی از دانشگاه های برجسته در آلمان با پنج مهر و موم برتر است.

حرفه آینده خود را در اقتصاد تناسب اندام

به عنوان فارغ التحصیل دوره ما در اقتصاد تناسب اندام شما قادر خواهید بود برای کمک به شکل گیری اساسی و تغییرات و نقش رهبری در بازارهای رشد متنوع تناسب اندام، ورزش، سبک زندگی، مد، سلامت، سلامتی، تغذیه و بیشتر. وظایف خاص شما شامل، در میان چیزهای دیگر، تهیه تجهیزات آموزشی جدید و کسب مشتری از طریق اقدامات تبلیغی مناسب است.

برای انجام این کار، باید در بازار تناسب اندام نگاهی دقیق داشته باشید تا سریعا به روند جدید واکنش نشان دهید و بتوانید به خواسته های مشتریان توجه کنید. علاوه بر این، سازمان را بهینه سازی کنید، امور شخصی و بازاریابی را انجام دهید و یک سیستم فروش حرفه ای ایجاد کنید.

مرور درس

در اقتصاد تناسب اندام در رشته تحصیلی شما به طور عمده در زمینه های علمی، دانش شناختی حرفه ای و همچنین موضوعات یکپارچه آموزش داده می شود. علاوه بر مبانی مدیریت تناسب اندام و بازارهای آمادگی جسمانی، ما در زمینه مدیریت رویداد، مبانی آموزش و تغذیه و حق رای دادن در خدمت دانش عمیق را ارائه می دهیم. موضوعات مربوط به بازاریابی، مدیریت پرسونل و دیجیتالیزاسیون به طور خاص مرتبط با همه دوره های ترم است. در ترم پنجم و ششم، شما همچنین می توانید در مجموع سه دوره آموزشی انتخاب کنید.

برنامه مدرک کارشناسی ما یک ساختار مدولار دارد، یعنی شما بر مبنای حوزه های موضوعی که به اصطلاح "ماژول" تقسیم می شوند مطالعه می کنید. در داخل این ماژول ها گاهی اوقات یک دوره مقدماتی و یک دوره تخصص وجود دارد که شما را به طور منظم برای تکمیل این ماژول آماده می کند. در داخل ماژول، شما برای هر فارغالتحصیلی موفق (سیستم انتقال اعتبار اروپایی) اعتبارات خود را دریافت خواهید کرد. این اعتبارات ECTS بین المللی قابل مقایسه و البته قابل قبول است.

تخصص

در ترم پنجم و ششم، شما سه تخصص خود را به مبلغ 30 ECTS می دهید. برای این شما حداقل یک تخصص ("تخصص اجباری") را در زمینه اقتصاد تناسب اندام و حداکثر دو تخصص و بخش ("Wahlspezialisierung") انتخاب می کنید.

برخی از معیارهای انتخاب نمونه ای عبارتند از:

  • مدیریت ورزشی
  • مدیریت رسانه های ورزشی
  • رهبری پیشرفته
  • روانشناسی بازار
  • تخصص انسانی
  • بازاریابی رسانه های اجتماعی دوم

مدل های مطالعه

یادگیری از راه دور خود را به زندگی خود متصل کنید.

شما می توانید مدرک لیسانس خود را در دو زمان تمام و دو زمان نهایی کامل تکمیل کنید. از لحاظ محتوا، این مدل ها یکسان هستند، اما با انواع پاره وقت، زمان یادگیری هفتگی شما کاهش می یابد.

مطالعه نیمه وقت به ویژه برای کسانی که در حال حاضر دارای حجم کار بالا هستند و یا می خواهند هزینه های ماهانه خود را کاهش دهند، مناسب است.

تمام وقت

مدت

در دوره تمام وقت شما می توانید حداکثر تعداد دوره ها را در هر ترم انتخاب کنید. اگر مطالعات خود را در زمان تعیین شده به اتمام نرسانید، مطالعه به مدت 18 ماه ادامه دارد. در طول این مدت شما می توانید از تمام پیشنهادات آموزش از راه دور به صورت رایگان استفاده کنید. اگر متوجه شوید که زمان کمتری از انتظار می رود، می توانید به یک مدل زمانی دیگر با دوره 3 ماه تا پایان ماه تغییر دهید.

پاره وقت

مدت

مطالعات نیمه وقت تحصیلات ماهانه شما را کاهش می دهد. در همان زمان، تعداد دوره هایی که می توانید در هر ترم را انتخاب کنید نیز کاهش می یابد.

اگر نمیتوانید دوره خود را در زمان تعیین شده به پایان برسانید، مطالعات شما برای 18 ماه دیگر تمدید خواهد شد. در طول این مدت شما می توانید از تمام پیشنهادات آموزش از راه دور به صورت رایگان استفاده کنید. اگر متوجه شوید که مدت زمان بیشتری را انتظار دارید، می توانید به یک مدل زمانی دیگر با دوره 3 ماه تا پایان ماه تغییر دهید.

برنامه آموزش در:
آلمانی

مشاهده 35 برنامه دیگر ارائه شده توسط IUBH Fernstudium »

آخرین به روز رسانی May 14, 2019
این دوره آنلاین
Start Date
جولای 15, 2019
Duration
36 - 72 
پاره وقت
تمام وقت
Price
312 EUR
در ماه. قیمت ها بسته به مدل زمان متفاوت است.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
جولای 15, 2019
آخرین مهلت تقاضا

جولای 15, 2019