لیسانس در آموزش خردسالی

عمومی

شرح برنامه

برای کسانی که می خواهند تأثیر مثبتی در زندگی کودکان خردسال داشته باشند ، مدرک لیسانس آنلاین در آموزش های خردسالی در کنکوردیا می تواند گام بعدی در سفر حرفه ای شما باشد

از بدو تولد تا پنج سالگی ، کودکان مهارتهای اساسی را کسب می کنند که آنها را برای موفقیت در مدرسه آماده می کند.

برنامه ما می تواند متناسب با یک برنامه شلوغ ، با نقشه های تمام وقت یا نیمه وقت به سمت فارغ التحصیلی تنظیم شود. محیط یادگیری آنلاین مشارکتی است و دانشجویان دارای سیستم پشتیبانی داخلی از دانشجویان هم فکر و اساتید دلسوز هستند.

و اگر در حال حاضر مشغول به تحصیل در دوران کودکی هستید یا اعتبار دانشگاهی دارید ، هماهنگ کنندگان انتقال ما به یافتن راه هایی برای به حداکثر رساندن اعتبار موجود خود کمک می کنند ، این بدان معنی است که شما لیسانس خود را در اسرع وقت دریافت خواهید کرد!

دفتر آمار کار آمریكا به لطف توجه بیشتر به اهمیت آموزش زودرس در كودكان ، تا سال 2026 ، نرخ رشد 10٪ برای معلمان پیش دبستانی را تأمین می كند.

بررسی اجمالی برنامه

مدرک شما ، راه شما

لیسانس هنر

مدرک لیسانس هنر ما برای دانش آموزانی در نظر گرفته شده است که مستقیم از دبیرستان یا کالج جامعه با تجربه تدریس مستقیم یا کم برخوردار هستند.

لیسانس علوم

مدرک کارشناسی ما برای دانشجویان غیر سنتی با مقدار قابل توجهی از تجربه کاری مرتبط و حداقل یک سال اعتبار در سطح دانشگاه طراحی شده است.

برای تعیین اینکه کدام گزینه برای شما مناسب است ، لطفاً با یک مشاور پذیرش Concordia صحبت کنید.

نکات مهم درس

در طی یک روز معمولی ، کفش می بندید ، آغوش می گیرید ، به داستان گوش می دهید ، الهام می گیرید - و شما می آموزید. کار یک مربی در دوران کودکی پایه و اساس موفقیت مادام العمر را می گذارد - این یک مسئولیت بزرگ است. وظیفه ما این است که استراتژی ها و ابزارهایی را برای کمک به دانش آموزان خود در پرواز ارائه دهیم.

گزینه های برنامه انعطاف پذیر

کلاس های آنلاین (12 کلاس بیش از چهار ترم ، به علاوه کارآموزی) به این معنی است که می توانید ضمن پیگیری مدرک خود ، به کار خود ادامه دهید.

معلم شدن

برنامه ما بر اساس کار قبلی شما به سمت مدرک دانشگاهی در اوایل کودکی یا رشد کودک استوار است.

انواع آهنگ های شغلی

دوره ها توسط کارشناسان رشد کودک و با تمرکز بر روی سن پیش دبستانی و سنین ابتدایی تدریس می شود.

مهارت های خود را تمرین کنید

ترم آخر شما یک کارآموزی است که به شما امکان می دهد از دانش و مهارت های جدید خود در یک مهد کودک یا مهد کودک استفاده کنید.

یک مسیر شغلی ایجاد کنید

کلاس خود را رهبری کنید

قوانین فدرال ایجاب می کند که 50 درصد از معلمان در مدارس Head Start دارای مدرک لیسانس باشند.

شغل خود را رشد دهید

هنگامی که لیسانس خود را در ECE کسب کردید ، می توانید برای دریافت مجوز تدریس مقدماتی خود ، با یک استاد 11 ماهه در مقطع تدریس (MAT) ادامه دهید.

فرصت های حرفه ای

با مدرک ECE چه کاری می توانید انجام دهید؟

تبدیل شدن به یک:

  • رئیس معلم شروع
  • معلم مهد کودک
  • مدیر برنامه آموزش دوران کودکی
  • مربی آموزش اوایل کودکی
  • متخصص پشتیبانی خانواده
  • دستیار آموزشی

چرا دانشگاه کنکوردیا-پورتلند؟

کنکوردیا بیش از 110 سال است که معلمان را آماده می کند. دانش و ابزاری که در اینجا دریافت می کنید می تواند بلافاصله مورد استفاده قرار گیرد تا تأثیر مثبتی بر دانش آموزان ، کلاس شما و کل جامعه شما بگذارد. اساتید کنکوردیا معلمان محترم و مجرب کلاس بسیار مجرب هستند و شما قادر خواهید بود از همکلاسی هایی که آموزگاران سراسر کشور و جهان هستند ، با آنها شبکه برقرار کرده و یاد بگیرید.

برنامه ما برای دانش آموزان با اشتیاق و تجربه در آموزش های خردسالی طراحی شده است و برنامه انعطاف پذیر 100 درصدی آنلاین باعث می شود تا با اتمام برنامه ، کار خود را ادامه دهید. و هماهنگ کنندگان انتقال ما آماده همکاری با شما هستند تا اعتبار کالج موجود خود را براساس الزامات ما به کار گیرند - به این معنی که ممکن است شما بتوانید مدرک خود را در حداقل 16 ماه تمام کنید. عمده ECE شامل 12 کلاس آنلاین (هر 7/5 هفته طول) و یک دوره کارآموزی یک ترم است.

در دسترس بودن بورس تحصیلی

بورس های تحصیلی به دانشجویان واجد شرایط لیسانس و کارشناسی ارشد سال اول پذیرفته شده در دانشگاه اعطا می شود. مبلغ جایزه براساس میانگین امتیازات دوره متوسطه تجمعی و نمرات آزمون قرارگیری کالج (SAT یا ACT) است و فارغ از نیاز به آنها اهدا می شود. این بورسیه ها بر اساس حفظ معدل خاص ، هر چهار سال قابل تمدید است.

شرایط پذیرش

  • کار با کودکان خردسال را تجربه کنید.
  • مراحل پذیرش: برنامه ، رونوشت های رسمی دانشکده ، سلب مسئولیت پس زمینه ، تسویه حساب و توصیه نامه.
  • متقاضیان باید حداقل 12 ترم اعتبار یا 18 اعتبار سه ماهه کامل داشته باشند ، ترجیحاً شامل یک دوره ریاضی 100 سطحی و WR 121. اولادهای اول متوسطه برای این برنامه واجد شرایط نیستند.
آخرین به روز رسانی دسامبر 2019

درباره این دانشگاه

If education is your passion, this is your university. One of the most respected names in learning today, Concordia University–Portland is reshaping the way the world views teachers and students. We o ... اطلاعات بیشتر

If education is your passion, this is your university. One of the most respected names in learning today, Concordia University–Portland is reshaping the way the world views teachers and students. We offer education degree programs at every level – many of which can be earned online – from a Bachelor in Education to master and doctorate degree programs. اطلاعات محدود