لیسانس در تجارت بین الملل آفریقایی

Escuela Española de Negocios Internacionales

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لیسانس در تجارت بین الملل آفریقایی

Escuela Española de Negocios Internacionales

بر طبق یونیسف، " در آیندۀ بشر بیشتر آفریقایی می شود "، در 25 سال، 25 درصد جمعیت جهان آفریقایی خواهد بود (1 میلیارد نیجریه در 2100). تمام آفریقایی ها باید بتوانند از این سود تقسیم شده در آفریقا بهره مند شوند.

رهبران سیاسی آفریقا از طریق اتحادیه آفریقا (برنامه 2063: "آینده ما برای آفریقا می خواهیم)، به طور جدی به ایجاد یک بازار مشترک آفریقا اعتقاد دارند، منطقه تجارت آزاد آفریقا (CFTA) که شامل 54 کشور آفریقایی (1 میلیارد مردم، مجموع تولید ناخالص داخلی 1.2 تریلیون دلار).

مشارکت جدید برای توسعه آفریقا (NEPAD)، کمیسیون اقتصادی آفریقا (ECA)، بانک توسعه آفریقا (AfDB) و انجمن های اقتصادی منطقه ای آفریقا (REC)، پایه های بازار مشترک آفریقا هستند.

با این وجود، آفریقا برای دستیابی به ادغام آفریقا، افزایش تجارت در داخل آفریقا از 10٪ تا 25٪ فعلی (عمدتا در زیرساخت ها) و اصلاحات عمیق (آداب و رسوم افریقایی، سیستم های مالی، حکومتداری اقتصادی و غیره) هدف، واقعگرایانه).

اهداف مدرک کارشناسی در تجارت بین آفریقایی

مدرک لیسانس کسب و کار بین آفریقایی طراحی شده است تا دانش آموزان را با دیدگاهی جامع و عملی از تمام مسائل مربوط به تجارت بین آفریقایی طراحی کند :

 1. موسسات اقتصادی که منجر به تحول اقتصادی آفریقا می شوند
 2. تحولات اجتماعی و اقتصادی آفریقا
 3. فرصت های تجاری در پنجاه و چهار بازار آفریقا
 4. کسب و کار در پنج منطقه اقتصادی آفریقا: غرب آفریقا، شرق آفریقا، آفریقای مرکزی، جنوب آفریقا و مغرب
 5. ادغام منطقه ای آفریقا و انجمن های اقتصادی منطقه ای
 6. لجستیک در آفریقا
 7. روابط بین المللی آفریقا با اتحادیه اروپا، هند، چین، BRICS، ایالات متحده، ترکیه، کره جنوبی، ژاپن، کشورهای عربی ... بدانند که چگونه از توافقنامه های تجارت با این کشورها بهره مند شوند
 8. جهانی سازی و سازمان های بین المللی
 9. مفاهیم کلیدی تجارت بین الملل

مدرک کارشناسی در تجارت بین آفریقایی برای دانش آموزانی که مایل به تخصص در تمام جنبه های امور بین آفریقایی هستند، در نظر گرفته شده است .

مدرک کارشناسی در تجارت بین آفریقایی با در نظر گرفتن ویژگی های دانشجویان آفریقایی و همچنین دایساپور آفریقا در نظر گرفته می شود. با این حال، این نیز برای هر دانشجوی غیر آفریقایی باز است که مایل به کسب و کار در آفریقا است.

برای مفهوم مدرک کارشناسی در کسب و کار بین آفریقایی، دانشگاه چشم انداز اتحادیه آفریقا را "آینده ای که ما برای آفریقا می خواهیم"، تجارب EENI (مدرسه تجارت بین المللی) از بیش از 15 سال در آفریقا به تصویب رسانده است و نظرات دانشجویان ما از 54 کشور آفریقایی، معلمان و همکاران آفریقایی.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
 • فرانسوی
 • اسپانیایی
 • پرتغالی


آخرین به روز رسانی April 20, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2018
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
1,000 EUR
Locations
اسپانیا - Tarragona
تاریخ شروع: سپتامبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2018
اسپانیا - Tarragona
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Price
در سال.