توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بسیاری از کسب و کارها به مدیران شبکه متعهد هستند تا اطمینان از امنیت اطلاعات، حفظ شبکه های کامپیوتری و کمک به رفع مشکلات مربوط به سیستم های کامپیوتری. در این نقش حیاتی شما تاثیر مستقیمی بر هر بخش و هر کارمند دارید، زیرا زیرساخت شبکه مربوط به تمام جنبه های کسب و کار است. برنامه مدرک کارشناسی مدیریت دولتی در American National University می تواند به شما در آماده سازی این چالش ها کمک کند و برای موقعیت های در سطح متوسط ​​مانند مهندسان شبکه، مدیران شبکه یا تحلیل گران شبکه در شرکت رقابت کنند.

با بررسی دوره کار، سناریوهای یادگیری در دنیای واقعی و دستیابی با ارزش به ابزارهای استاندارد صنعت، شما می آموزید که شبکه های متمرکز بر Microsoft® Windows Server 2012 را طراحی و مدیریت کنید. برنامه درسی شامل برنامه ریزی، طراحی، پیکربندی و عیب یابی محیط های مایکروسافت در محدوده از شبکه های کوچک، محلی به شبکه های مجتمع گسترده. مباحث خاص شامل مجازی سازی و تکنولوژی های محاسبات ابری، ارتباطات و خدمات همکاری یکپارچه، مدیریت لینوکس و وب سرور و معماری های امنیتی و شبکه های بی سیم است. از آنجا که دوره های ما بر اساس استانداردهای گواهینامه حرفه ای مدل سازی می شود، شما می توانید پس زمینه های آموزشی را برای کمک به آماده شدن برای مایکروسافت، سیسکو®، امتحان گواهینامه CompTIA در حالی که درآمد درجه خود را.

STEM برنامه

به عنوان یک برنامه STEM (علوم، فن آوری، مهندسی و ریاضی)، فارغ التحصیلان دانشجویان بین المللی می توانند بتوانند برای یک دوره اضافی 24 ماهه OPT (آموزش عملی اختیاری) واجد شرایط باشند.

تجربه یادگیری شما

برنامه مدرک کارشناسی مدیریت شبکه برای دانش آموزانی که به دنبال آموزش در زمینه های اصلی فعالیت های شبکه و مدیریت می باشند، شامل پشتیبانی و عیب یابی، تنظیم و نگهداری زیرساخت ها و مدیریت عملیات شبکه می باشد.

این برنامه شامل مهارت های فنی و دانش با تمرکز بر مهارت های حرفه ای در زمینه هایی از جمله رهبری و ارتباطات است. در این برنامه آموزشی شما یاد خواهید گرفت چگونه:

 • اعمال بهترین شیوه ها در عملیات شبکه و مدیریت.
 • پیکربندی اجزای شبکه برای عملیات
 • برنامه برای اتصال به پایگاه داده.
 • عیب یابی و اصلاح مشکلات شبکه
 • طراحی و پیاده سازی WAN و LAN.
 • توصیف، پیاده سازی و عیب یابی ارتباطات و سرویس های همکاری مبتنی بر شبکه.

دانش آموزان همچنین ممکن است در مسیرهای مختلف پیشرفت تحصیلی را وارد کنند؛ به این معنی که یک دانش آموز ممکن است مدرک دبیرستان را در موسسه دیگری کسب کرده باشد و ممکن است به تعداد بیشتری از رشته ها در سطح کارشناسی و فارغ التحصیلی - در بخش های تقاضای بالا از قبیل مدیریت شبکه، امنیت سایبری و تکنولوژی اطلاعات ادامه دهد.

چرا American National University ؟

 • راحتی و انعطاف پذیری - با کلاس های روز و شب شما انعطاف پذیری برای کار به عنوان درجه خود را کسب کنید.
 • توجه شخصی - شما فقط یک چهره در جمعیت نیستید، اندازه های کلاس کوچک ما اجازه می دهد برای توجه شخصی از مدرسان.
 • حرفه ای های حرفه ای به عنوان مدرس - با برنامه های جاری و مرتبط، شما را از معلمان با تجربه در زمینه های دنیای واقعی یاد می گیرند که شما را هدایت و راهنمایی خواهند کرد.
 • خدمات شغلی - تیم خدمات حرفه ای ما شروع به کمک شما می کند قبل از فارغ التحصیلی با رزومه خود، نامه های پوشش، تکنیک های مصاحبه و چگونگی جستجوی فرصت های شغلی عالی.
 • مزایای فارغ التحصیلان - پشتیبانی ما به فارغ التحصیلی پایان نمی دهد، به عنوان یک دوره پایه ای، به خدمات حرفه ای و دوره های آموزشی تان در طول زندگی حرفه ای خود دسترسی خواهید داشت.
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط American National University »

این دوره آنلاین
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date