لیسانس در مدیریت کسب و کار - آموزش از راه دور

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

 • مدت (سال): 4 سال
 • مدرک کارشناسی ارشد: مدرک کارشناسی ارشد
 • سطح صلاحیت: لیسانس (چرخه 1)
 • زبان دستور زبان: انگلیسی و یونانی
 • روش مطالعه: آموزش از راه دور
 • حداقل ECTS اعتبار: 240

مشخصات برنامه

هدف کلی این درجه، ارائه یک تصویر متعادل از دنیای کسب و کار است. این دوره یک نظریه انتقادی نه تنها از جنبه های تئوری و عملی توابع مدیریتی درون شرکت ها بلکه همچنین تلفیق و تلفیق این توابع در محیط های محیطی پیچیده ای که آنها به کار می اندازد، با تأکید ویژه بر نیازها و منافع محلی، فراهم می کند. در سراسر دوره، دانش آموزان آموزش داده شده اند تا به طور موثر در مورد کسب و کار به طور کلی و به درک وابستگی متقابل از توابع مختلف از فعالیت های کسب و کار.

برنامه مدیریت کسب و کار با هدف:

 1. برای ارائه دانش آموزان از جنبه های نظری و عملی عملیات انواع مختلف سازمان های تجاری.
 2. تحریک دانش آموزان برای درک نقش نقش فعالیت های تجاری در دنیای مدرن.
 3. تحریک دانش آموزان برای ایجاد آگاهی از طبیعت در حال تغییر و یکپارچگی مشاغل تجاری و توانایی کشف و مقابله با این مشکلات.
 4. برای توسعه در دانش آموزان مهارت تجزیه و تحلیل، سنتز و ارزیابی در زمینه تصمیم گیری های کسب و کار.

چشم انداز شغلی

این برنامه به دانشجویان ابزار و مهارت های لازم را برای تأمین موقعیت در بخش سود و غیر انتفاعی ارائه می دهد. به طور خاص، پس از اتمام فارغ التحصیلان دوره می توانند یا حرفه ای حرفه ای را دنبال کنند و یا درخواست تحصیلات تکمیلی کنند.

آنها همچنین می توانند برای موقعیت در مدیریت، حسابداری، بازاریابی، منابع انسانی و ارتباطات تجاری درخواست دهند.

براساس شیوه ارائه و ارزیابی مواد آموزش داده شده در طول دوره، دانش آموزان مزیت رقابتی بیشتری نسبت به سایر برنامه های کسب و کار را در اختیار دارند.

دسترسی به مطالعات بیشتر

فارغ التحصیلان این دوره می توانند به دوره های دوره دوم (مدرک کارشناسی ارشد) پذیرفته شوند.

ارزیابی

ارزیابی دوره معمولا شامل آزمون نهایی جامع و ارزیابی مستمر است. ارزیابی مداوم می تواند شامل موارد میان مدت، پروژه ها و مشارکت در کلاس باشد. نمرات نامه براساس وزن آزمون نهایی، ارزیابی مداوم و علامت های واقعی عددی به دست آمده در این دو مولفه ارزیابی محاسبه می شود. بر اساس نمرات دوره، متوسط ​​متوسط ​​نمره ترم (GPA) و متوسط ​​نمره جمع (CPA) محاسبه می شود.

شرایط فارغ التحصیلی

دانش آموز باید حداقل 240 ECTS و تمام الزامات برنامه را تکمیل کند.

حداقل میانگین تجمعی درجه (CPA) 2.0 مورد نیاز است. بنابراین، اگر چه "D-" یک درجه PASS است، برای رسیدن به CPA 2.0، درجه متوسط ​​"C" مورد نیاز است.

نتایج یادگیری

پس از اتمام موفقیت آمیز این برنامه، دانش آموزان باید قادر باشند:

 1. نشان دادن دانش فرآیندهای کسب و کار و توانایی ارزیابی جذابیت صنعت، شناسایی خطرات و فرصت های انجام کسب و کار در یک محیط جهانی است.
 2. برای تجزیه و تحلیل مشکلات و استفاده از ابزارهای مدرن تکنولوژیکی و تحلیلی لازم برای حمایت از تصمیم گیری در سازمان ها، روش های کمی یا کیفی مناسب را انتخاب و اعمال کنید.
 3. ایجاد مهارت های رهبری و سازمانی برای برقراری ارتباط بین، کارکنان الهام بخش و ترویج نوآوری و تغییر.
 4. شناسایی و ارزیابی مسائل اخلاقی و ارتباط قطعنامه های قابل توجیه برای شرایط عملی.
 5. نشان دادن مهارت در برقراری قطعنامه های توجیه پذیر برای شرایط عملی.
 6. درک رشته مدیریت با تاکید بر نیروهای تاریخی، سیاسی، فرهنگی و نهادی که در حال شکل دادن به کسب و کار مدرن است، ایجاد کنید.
 7. به دست آوردن درک سیستماتیک از مشکلات مربوط به مدیریت و ابزار مفهومی برای تجزیه و تحلیل و ارزیابی مسائل مربوط به مدیریت.
 8. مهارت ها و شایستگی های لازم برای توسعه قابلیت های تصمیم گیری را به دست آورید.
آخرین به روز رسانی نوامبر 2018

درباره این دانشگاه

UNIC is the largest university in Cyprus, with over 12,000+ students, from over 70 countries across the globe, coming together in an innovative and transformative learning space.

UNIC is the largest university in Cyprus, with over 12,000+ students, from over 70 countries across the globe, coming together in an innovative and transformative learning space. اطلاعات محدود
نیکوزیا , آتن + 1 بیشتر کمتر