لیسانس در مهندسی کامپیوتر

International Telematic University UNINETTUNO

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لیسانس در مهندسی کامپیوتر

International Telematic University UNINETTUNO

دوره دوره کارشناسی هدف آموزش حرفه ای را قادر به شرکت در تجزیه و تحلیل، طراحی، پیاده سازی و فعالیت های مدیریت سیستم در زمینه علوم رایانه، اتوماسیون و مهندسی مدیریت است.

این برنامه با هدف ارائه طیف گسترده ای از مهارت های روش شناختی و فنی در زمینه مهندسی اطلاعات به منظور ایجاد حرفه ای با درجه بالایی از انعطاف پذیری و سازگاری با خواسته های بازار است. همچنین آماده سازی جامد در ریاضیات و فیزیک است، در نتیجه ارائه ابزار و روش های علمی مورد نیاز برای حل مشکلات مهندسی در یک روش دقیق.

بنابراین اهداف این دوره عبارتند از: از یک سو تهیه یک آمادگی جامع و عمومی علمی و روش شناختی، و از سوی دیگر، ایجاد حرفه ای بسیار تخصصی. به همین علت، روشهای عمومی علمی و مهندسی عمیق تر (با توجه به توسعه مهارت های روش شناختی در تجزیه و تحلیل، مدل سازی و فرمول بندی مسائل پیچیده مهندسی) پوشش داده می شوند، در حالیکه دوره های پیشرفته تر فنی به منظور تکمیل مهارت های دانش آموز ارائه روش شناسی، راه حل های فنی و کاربرد در بخش های خاص.

برنامه درسی اصلی نه تنها به دانش آموزان زمینه ای جامع در ریاضیات و فیزیک می دهد، بلکه مهارت های قابل انتقال در علوم رایانه را با آموزش گسترده ای در تجزیه و تحلیل و برنامه نویسی الگوریتم ایجاد می کند. در زمینه مهندسی اطلاعات، ماژول ها یک پایه رایج در الکترونیک، تجزیه و تحلیل سیگنال و انتقال، مدل سازی و کنترل سیستم های پویا و معماری کامپیوتر را ارائه می دهند. این صلاحیت ها توسط مضامین متشکل از روش های تجزیه و تحلیل مدار الکتریکی، دانش پایه ای از اقتصاد و مدیریت کسب و کار و عناصر تجزیه و تحلیل عددی تکمیل می شود.

روش مطالعه

فعالیت های آموزشی مبتنی بر اینترنت در یک منطقه کلان منطقه ای که فضای سایبر داکاتیک نامیده می شود، انجام می شود. در فضای آموزشی دانش آموزان، روند آموزش و یادگیری اتفاق می افتد و دسترسی ها از طریق ورود و رمز عبور سفارشی بر اساس نقش بازیکنان در مسیر آموزشی متفاوت است: اساتید، معلمان و دانش آموزان. درس و فعالیت های آنلاین بر روی تقاضا 24 ساعت در روز با همکاری با کلاس های مجازی زنده و کلاس های مجازی ثبت می شود (https://goo.gl/jY26qD).

------

مدت زمان: 3 سال تحصیلی

اعتبار: 180 ECTS

زبان: انگلیسی، ایتالیایی، عربی

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • ایتالیایی


آخرین به روز رسانی April 10, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
ایتالیا - Rome, Lazio
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
ایتالیا - Rome, Lazio
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
ویدئو ها

Computer Engineering - Big Data

Computer Engineering - Programming and Security

How to study on the UNINETTUNO e-learning platform