لیسانس علوم اطلاعات جغرافیایی

عمومی

شرح برنامه

علوم اطلاعات جغرافیایی برای خدمت به دانش آموزانی که مایل به آماده شدن برای حرفه در جنبه های فنی بیشتر جغرافیای کاربردی، از جمله زمینه های سیستم های اطلاعات جغرافیایی (GIS)، سنجش از راه دور، کارتوگرافی کامپیوتری، برنامه ریزی شهری و / یا منطقه ای، جغرافیای اقتصادی، استفاده از منابع و تجزیه و تحلیل استفاده از زمین. این گزینه در علوم اطلاعات جغرافیایی نیز آمادگی برای تحصیلات تکمیلی در جغرافیا را فراهم می کند که منجر به شغل در جغرافیا کاربردی و یا برای تحقیق و آموزش در سطح کالج می شود.

دانشجویان آینده نگر

جغرافیدان ها شغل می گیرند.

فارغ التحصیلان برنامه ما برای شرکت در مشاغل با شرکت های خصوصی ، آژانس های دولتی ادامه می یابند یا مدرک بالاتر در دانش آموخته را دنبال می کنند. دانشجویی که اخیراً از برنامه ما استخدام شده است ، شهادت می دهد ، "آنچه شما در کلاس یاد می گیرید ، دقیقاً همان کاری است که در یک کار انجام می دهید." با داشتن مدرک جغرافیایی از UNA ، شما واجد شرایط برای پیگیری مسیر شغلی خود خواهید بود: غلظت های ما بر همکاری از طریق کار گروهی ، یادگیری دستی با جدیدترین نرم افزار و فناوری سنجش از راه دور GIS و سنجش از دور ، خارج از فرصت های یادگیری کلاس از طریق مطالعه تأکید می کند. در خارج از کشور و دوره های میدانی ، مهارت های تفکر انتقادی و حل مسئله و تحقیقات مستقل و راهنما در کنار دانشکده برجسته ما.

با شنیدن اینکه جغرافیا بیشتر از به خاطر سپردن حالات و پایتخت ها است یا اینکه یک رشته باورنکردنی از فرصت های شغلی در زمینه جغرافیا وجود دارد ، شگفت زده می شوید؟ در اینجا داده هایی از دفتر آمار کار آمده است که نشان می دهد بازار سود جویان برای سودجویان سودآور است.

فارغ التحصیلان از گروه جغرافیا در UNA به کارهای بزرگی مانند مدیر عامل و بنیانگذار یک گروه مشاوره GIS ، معاون ارشد یک گروه مشاوره GIS ، استادیار جغرافیا ، برنامه ریز شهری یک شهرداری محلی ، مدیر برنامه ریزی یک شهرداری محلی می پردازند. ، متخصص GIS با یک گروه زیست محیطی ، نماینده فروش دولتی GPS با یک دولت ایالتی ، یک متخصص دامپزشکی با یک شرکت تولید شراب ، فناوری بررسی فراساحلی با یک گروه مشاوره نفت و بسیاری دیگر. برنامه ما برای فارغ التحصیلان ما میزان اشتغال حدود 90٪ دارد.

الزامات درجه

مؤلفه آموزش عمومی -
منطقه I (ترکیب مکتوب) 6
منطقه دوم (علوم انسانی و هنرهای زیبا) 12
منطقه سوم (علوم طبیعی و ریاضیات) 11
منطقه چهارم (تاریخ ، علوم اجتماعی و رفتاری) 12
منطقه V -
نیازهای اصلی اصلی در علوم اطلاعات جغرافیایی -
GE 102 محیط های جهانی و جوامع 1 (3)
GE 111 جغرافیای فیزیکی: آب و هوا و هوا 1 (4)
یا GE 111H جغرافیای فیزیکی افتخارات: آب و هوا و آب و هوا
GE 112 جغرافیای فیزیکی-لندفرم ها 1 (4)
یا GE 112H جغرافیای فیزیکی افتخارات: Landforms
GE 184 زمین دیجیتال (3)
GE 260 مردم ، مکان و فرهنگ (3)
GE 300W اکتشافات جغرافیایی (3)
GE 325 نقشه برداری و تجسم (3)
GE 384 سیستم های اطلاعات جغرافیایی (4)
GE 415 روشهای کمی در جغرافیا (3)
یک دوره را از منطقه جغرافیایی انتخاب کنید 3
یادگیری تجربی 3
-
دوره های پشتیبان تجویز شده -
یک دوره میکرو کامپیوتر 2 را انتخاب کنید 3
یک دوره آماری را انتخاب کنید 3
دوره های فنی مورد نیاز -
GE 224 روش ها و فناوری زمینه در جغرافیا (3)
GE 354 سنجش از دور (4)
GE 454 سنجش از راه دور پیشرفته (3)
GE 464 برنامه نویسی GIS (3)
GE 484 پیشرفته GIS (3)
انتخاب دو روش انتخابی (از لیست سه مورد زیر) 6
GE 474
وب GIS
GE 485
برنامه های GIS
GE 487
پروژه جغرافیای Capstone
یک دوره مدیریت پایگاه داده را انتخاب کنید 3
9 ساعت کار دوره اضافی یا جغرافیا یا کار مربوط به دوره را که توسط مشاور دانشگاهی توصیه می شود انتخاب کنید 9
جزئی -
یک عمده یا دوم اصلی برای عمده علوم اطلاعات جغرافیایی لازم نیست. -
ساعت عمومی انتخابی برای جمع کردن به 120 -
تمام وقت 120

1 اگر جزء مؤلفه آموزش عمومی نباشد ، این دوره ها بصورت عمده لازم است

2 نیاز سواد رایانه را برآورده می کند

3 یادگیری تجربی شامل: دوره های درسی ، تحصیل در خارج از کشور ، کارآموزی ، همکاری ، پروژه جغرافیا Capstone و یادگیری خدمات یا دوره های دیگر است که 80٪ از اعتبار دوره از فعالیت های میدانی ناشی می شود که توسط بخش تعیین می شود.

مشاغل در جغرافیا و GIS

چرا جغرافیا؟

جغرافیدانان دانش ، مهارت ها و دیدگاههای بی نظیری را در صنایع متنوعی به کار می گیرند. آنها به عنوان مشاوران شهری که ارزیابی هزینه ها و مزایای سیستم های پیشنهادی ترانزیت را ارزیابی می کنند ، به عنوان اقلیم شناسان ایالتی که تأثیرات افزایش سطح دریا را ارزیابی می کنند ، به عنوان مشاورانی که به بنگاه ها درباره انتقال به بازارهای جدید توصیه می کنند ، و به عنوان طرفداران حقوق بشر با پناهندگان کار می کنند. اینها فقط تعداد معدودی از انواع مختلفی از مشاغل موجود در اختیار جغرافیدان ها است.

جغرافیا افراد را برای کار در علوم اجتماعی ، جسمی و محیطی و همچنین هنرها و علوم انسانی آماده می کند.

روندهای زیر را در نظر بگیرید:

  • جغرافیدانان توسط وزارت کار ایالات متحده به عنوان یک شغل "چشم انداز روشن" طبقه بندی می شوند.
  • وزارت کار آمریكا در حال رشد "بسیار سریعتر از متوسط" ، بیش از 20٪ یا بیشتر در مشاغل مربوط به جغرافیدانان ، زمین شناسان ، نقشه نگاران ، برنامه ریزان شهری و منطقه ای و سایر متخصصان جغرافیایی را با نیازهای پیش بینی شده از بالا به 15،000 كارمند اضافی در هر یک از این زمینه های شغلی بین سال های 2008 و 2018.
  • فن آوری جغرافیایی توسط وزارت کار ایالات متحده یک صنعت با رشد بالا محسوب می شود. از آنجا که فناوری جغرافیایی در صنعت مدرن بسیار گسترده است ، بازار با نرخ سالانه تقریباً 35٪ در حال رشد است.

کاری که کارفرمایان به دنبال آن هستند

مهارت های برتر را پیدا کنید که کارفرمایان در صنعت جغرافیایی به دنبال آن هستند.

اگرچه نوشتن و ارتباط شفاهی در کلیه مکانهای کاری ، همچون تخصص در زمینه تحقیقات ، امور مالی و بودجه ، دارای ارزش ویژه ای است ، اما جغرافیدانان دارای مهارتهای اضافی زیادی هستند که توسط کارفرمایان در طیف گسترده ای از مشاغل ارزشمند است. برخی از این مهارتها و دیدگاههای منحصر به فرد عبارتند از:

  • تفکر مکانی
  • چشم انداز جهانی
  • چشم انداز بین رشته ای
  • تجربه در روش های میدانی
  • توانایی ها در GIScience ، نقشه برداری ، و تجسم
  • حس تعامل پیچیده بین انسان و محیط
  • حساسیت به تمایز مکان ها

جغرافیدان ها با توجه به چشم انداز تصویر بزرگ ، چشم به جزئیات و همچنین توانایی ادغام و ترکیب اطلاعات در مقیاس های مختلف ، آمادگی لازم را برای پاسخگویی به خواسته های در حال تحول سریع صنایع امروزی دارند.

آخرین به روز رسانی اوت 2020

درباره این دانشگاه

The College of Science, Technology, Engineering, Arts and Mathematics, 19 different departments with an array of majors, minors and certificate programs working independently and together to ignite th ... اطلاعات بیشتر

The College of Science, Technology, Engineering, Arts and Mathematics, 19 different departments with an array of majors, minors and certificate programs working independently and together to ignite the dream that creates the steam that powers your future. Join us and get ahead! اطلاعات محدود