حملات سایبری در سرتاسر جهان انجام می شود - چه در شرکت، سازمان دولتی و چه در سیستم ارتباطی. از بانکداری آنلاین تا تجارت الکترونیک به عملیات حمل و نقل، جهان ما به طور فزاینده ای وابسته به زیرساخت های سایبری است. مدیریت این نرم افزار متنوع و کنترل سیستم ها علیه کاربران مخرب تبدیل به یک اولویت ملی شده است.

تقاضا برای حرفه ای های سایبری هرگز بزرگ تر نبوده است. وزارت کار ایالات متحده طی سال 2020 رشد 22 درصدی در زمینه های مربوط به امنیت شبکه را پیش بینی می کند. آماده باشید تا از این نیاز حیاتی برخوردار شوید و حرفه ای IT خود را با مدرک لیسانس علوم در امنیت سایبری از American National University .

با داشتن مدرک لیسانس در زمینه امنیت سایبر، شما آماده هستیم برای رقابت برای موقعیت های ابتدایی مانند: متخصص امنیت شبکه، پزشکی قانونی دیجیتال و متخصص واکنش به حادثه یا تحلیلگر آسیب پذیری آماده باشیم.

مدرک لیسانس علوم در زمینه امنیت سایبری نیز از طریق American National University Online در دسترس است.

تجربه یادگیری شما

American National University را مدرک لیسانس علوم در برنامه امنیت سایبری طراحی شده است به شما برای یک شغل با ارزش در صنعت امنیت شبکه آماده. به عنوان یک دانش آموز، شیوه هایی را برای طراحی شبکه های مدرن مدرن و همچنین چگونگی ایمن سازی کامپیوترها و شبکه های موجود - هر دو سیمی و بی سیم - خواهید آموخت. و موضوعات مربوط به تهدیدات در حال توسعه و استفاده مناسب از ابزارهای امنیتی خاص را پوشش می دهد. درسهای شما تمرکز خواهد کرد:

  • مجموعه اصلی مهارت های مورد نیاز برای دفاع عملی و پویا شبکه.
  • مسائل فنی مربوط به نرم افزار و معماری امن، و همچنین مسائل گسترده تر حریم خصوصی و حقوقی.
  • موضوعاتی که از روشهای رمزنگاری، امنیت داده ها و اطلاعات، مجازی سازی و محاسبات ابری، بازیابی فاجعه و اصول مدیریت ریسک، جرم پزشکی و تحقیقات کامپیوتری و بیومتریک استفاده می شود.
  • چگونه برای بررسی تهدیدات امنیت سایبری و تکنیک های اصلی مورد نیاز برای محافظت از شبکه.

این که آیا شما علاقه مند به شروع یا پیشرفت حرفه خود در این زمینه تخصصی هستید، این برنامه شما را برای امتحان گواهینامه ها از فروشندگان مانند مایکروسافت و امتحان گواهینامه های تایید شده توسط صنعت از طریق CompTIA® و EC Council® آماده خواهد کرد. این گواهینامه ها می توانند به شما در بازار کار رقابتی امروز کمک کنند و فرصت های شغلی را گسترش دهید.

American National University یک فرمت یادگیری پیشرفته را ترویج می دهد، به طوری که شما درجه خود را در امنیت سایبری کسب می کنید، شما می توانید بلافاصله از آموزش خود برای پیشرفت حرفه خود به عنوان افزایش تحصیلات خود در زمینه امنیت سایبر استفاده کنید؛ یا تحصیلات خود را در سایر رشته های مورد تقاضا در سطح لیسانس و فارغ التحصیلان در زمینه هایی مانند فن آوری اطلاعات و مدیریت کسب و کار مدیریت ادامه دهید.

چرا American National University ؟

  • راحتی و انعطاف پذیری - با کلاس های روز و شب شما انعطاف پذیری برای کار به عنوان درجه خود را کسب کنید.
  • توجه شخصی - شما فقط یک چهره در جمعیت نیستید، اندازه های کلاس کوچک ما اجازه می دهد برای توجه شخصی از مدرسان.
  • حرفه ای های حرفه ای به عنوان مدرس - با برنامه های جاری و مرتبط، شما را از معلمان با تجربه در زمینه های دنیای واقعی یاد می گیرند که شما را هدایت و راهنمایی خواهند کرد.
  • خدمات شغلی - تیم خدمات حرفه ای ما شروع به کمک شما می کند قبل از فارغ التحصیلی با رزومه خود، نامه های پوشش، تکنیک های مصاحبه و چگونگی جستجوی فرصت های شغلی عالی.
  • مزایای فارغ التحصیلان - پشتیبانی ما به فارغ التحصیلی پایان نمی دهد، به عنوان یک دوره پایه ای، به خدمات حرفه ای و دوره های آموزشی تان در طول زندگی حرفه ای خود دسترسی خواهید داشت.
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط American National University »

این دوره آنلاین
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date