Read the Official Description

ساخت تخصص خود را در سیاست های زیست محیطی و آماده به گسترش فرصت های حرفه ای خود را با یک لیسانس علوم در خط مشی زیست محیطی و مدیریت از دانشگاه کاپلان. * یک اقتصاد سبز در حال رشد در هر دو بخش خصوصی و عمومی، و مقررات و انگیزه های مربوط، رانندگی هر دو ایجاد و اصلاح از نقش های حرفه ای با دانش و پاسخگویی مورد نیاز در سیاست های زیست محیطی. † برنامه تحصیلی ما یک فرصت میان رشته ای به مطالعه مسائل زیست محیطی و سیاست از طریق بررسی روابط متقابل بین بخش های دولتی و خصوصی و جامعه، اقتصاد و محیط زیست ارائه می دهد.

برنامه درسی به طور منظم به روز رسانی و استادان ما تخصص در دنیای واقعی در پایداری، مدیریت محیط زیست، و سیاست برای کمک به اطمینان از تجربه کلاس درس خود را است هر دو در حال حاضر و جذاب است. اعضای هیئت علمی و مشاوران ما به شما کمک می مطالعات خود تمرکز کنید به دنبال فرصتهای شغلی در بخش های دولتی و خصوصی که در آن سیاست های زیست محیطی و مدیریت آن مربوط به عملکرد یک سازمان می باشد.

پلت فرم آنلاین شما فراهم می کند با انعطاف پذیری برای دسترسی به طبقات کاربر پسند ما تقریبا در هر نقطه که شما یک اتصال به اینترنت. کاپلان دانشگاه قصد دارد تا شما را با یک برنامه درجه به اهداف حرفه ای خود را که یک مسیر مستقیم و مرتبط در حالی که کمک به شما وقت و پول صرفه جویی کند. به این منظور، شما اعتبار می تواند برای یادگیری قبل واجد شرایط و تجربه کاری کسب، که می تواند مسیر خود را به درجه را کوتاه کند. ‡ برای بیش از 75 سال، کاپلان دانشگاه کمک کرده است دانشجویان رسیدن به اهداف آموزش عالی خود، و ما معتقدیم که با استعداد خود را، رانندگی، و یک مقیاس جدید شما می توانید موقعیت خود را برای پیشرفت در زندگی حرفه ای خود *کاپلان دانشگاه می تواند اشتغال و یا پیشرفت شغلی را تضمین نمی کند. آموزش های اضافی و یا صدور گواهینامه ممکن است لازم باشد.

منبع: نام O * Net اینترنتی، اقتصاد سبز، بر روی اینترنت در http://www.onetcenter.org/green.html؟p=2.

کاپلان دانشگاه می کند انتقال اعتبار تضمین نمی کند. کاتالوگ دانشگاه برای سیاست های آموزش قبل مراجعه کنید.

Program taught in:
انگلیسی

See 13 more programs offered by Kaplan University Online »

این دوره Online
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
Price
371 USD
هزینه ها در هر اعتباری
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019