لیسانس علوم در طراحی گرافیک

عمومی

شرح برنامه

طراحی گرافیک هنر ارتباط دادن ایده ها در روش های بصری و تجربی است. در برنامه کارشناسی کارشناسی آنلاین ما، یاد خواهید گرفت که چگونه یک پیام پیام را شناسایی کنید، ایده ها و مفاهیم را بسازید و طرح هایی را ایجاد کنید که پیام را به شیوه های منحصر به فرد و هیجان انگیز انتقال دهید.

برنامه ریزی لیسانس گرافیک گرافیک یک دوره 36 ماهه و 120 ترم اعتبارسنجی است که 100٪ آنلاین از طریق سیستم مدیریت یادگیری منحصر به فرد ما (LMS) ارائه می شود - پلتفرم امن مبتنی بر وب است که از تکنولوژی های چندرسانه ای مدرن استفاده می کند و 24 ساعت در روز از طریق اینترنت. دانش آموزان آنلاین از این سیستم برای مشاهده محتوای ویدئویی، دریافت و ارسال کار پروژه و تکالیف، تست ها و آزمون ها، ارتباط با مربیان و همکلاسی ها، و بررسی نمرات و پیشرفت درس استفاده می کنند. محیط یادگیری آنلاین ما با استفاده از ترکیبی از رسانه های تعاملی و مبتنی بر وب برای ایجاد انواع مواد آموزشی در حمایت از فعالیت های یادگیری پویا، خودگردان و همکاری است. این فعالیت ها می توانند دانشجویان را به طیف وسیعی از گزینه های یادگیری ارائه دهند و همکاری دانش آموزان و مدرسان را با هم افزایش دهند.

تم های NordWood / Unsplash

مأموریت ما، آموزش شما

ما در اینجا برای آماده سازی شما برای تبدیل شدن به یک نوآور بصری، قادر به ایجاد طرح های قانع کننده ای است که ایده های خود را با استفاده از آخرین در رسانه ها و فن آوری می شود. از طریق عکاسی، گرافیک حرکت، چاپ، وب سایت و طراحی تجربه، شما مهارت های خلاقانه و فنی مورد نیاز برای موفقیت حرفه ای را توسعه خواهید داد.

شما آموزش خواهید یافت:

  • ساخت تصویر دیجیتالی
  • عکاسی
  • طراحی تجربی
  • طراحی وب سایت
  • توسعه برند
  • توسعه نمونه کارها و بیشتر!

چگونه کار می کند

برنامه مدرک ما 100٪ از طریق سیستم مدیریت یادگیری ما، پلت فرم چند رسانه ای مبتنی بر وب است که 24 ساعت در روز در دسترس است.

دانشکده فیلم لس آنجلس - آموزش آنلاین از دانشکده فیلم لس آنجلس در ویمیو.

دنده و نرم افزار

شما یک بسته بندی دوربین DSLR حرفه ای با لنزهای متعدد، کیسه و لوازم جانبی، یک لپ تاپ مکبوک با نرم افزار مایکروسافت آفیس و نرم افزار Adobe Creative Cloud از جمله فتوشاپ، تصویرگر، پس از اثر و موارد دیگر و همچنین یک کیت طراحی رسمی دریافت خواهید کرد.

* نوع خاصی از اطلاعات دنده و دنده که بدون اطلاع قبلی تغییر می کند. برنامه بازاریابی کسب و کار یک لپ تاپ را دریافت نمی کند.

اهداف

تقاضا برای گرافیک به خوبی طراحی شده است هرگز تا حد زیادی. در حالی که طراحی گرافیکی در گذشته محدود به چاپ بود، در حال حاضر یک زمینه چند بعدی است که شامل حرکت و تعامل است. طراحان نیاز به مهارت دارند تا گرافیک را برای انواع وسیعی از رسانه ها، از جمله نشریات دیجیتال و گرافیک های دو بعدی و سه بعدی، تولید کنند. برنامه آموزش آنلاین گرافیک به دانشجویان کمک می کند تا مهارت های لازم را برای حرفه ای شدن در زمینه طراحی در اختیار شما قرار دهند. دانش آموزان یاد می گیرند چگونه با مهلت های سختی روبرو شوند و در خلال خواسته های خلاقانه خاصی کار کنند، در حالی که پروژه های طراحی بالا را در قالب های مختلفی تولید می کنند. با کار با همان نرم افزار و ابزارهایی که توسط متخصصان استفاده می شود، دانش آموزان مهارت های طراحی را برای پیشبرد حرفه ای در این صنعت تقاضا می کنند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Almost 100 years after the dedication of Sunset Boulevard, The Los Angeles Film School opened its doors. In a story that includes iconic moments, from the creation of the Walk of Fame to the Hollywood ... اطلاعات بیشتر

Almost 100 years after the dedication of Sunset Boulevard, The Los Angeles Film School opened its doors. In a story that includes iconic moments, from the creation of the Walk of Fame to the Hollywood Sign, we are a new chapter. Sunset went from being a cattle path at the turn-of-the-century to the world-famous boulevard where our campus is located today. اطلاعات محدود