لیسانس علوم در مدیریت کسب و کار (آنلاین)

Key College

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لیسانس علوم در مدیریت کسب و کار (آنلاین)

Key College

این برنامه توانایی خود را به کار در یک شرکت، غیر انتفاعی، دولتی و یا محیط کار کسب و کار کوچک را توسعه دهند. شما را با ارائه مهارت های رهبری و شایستگی مورد نیاز برای کنترل، مدیریت و حل مشکلات کسب و کار دنیای واقعی داخلی و بین المللی.

این برنامه ارائه شده است 100٪ آنلاین، و دانش آموزان نیاز به سفر به ایالات متحده آمریکا.

فرصت های شغلی فرصت ها در مدیریت کسب و کار

 • ✓ کارگزار سرمایه گذاری
  ✓ تحلیلگران مدیریت
  ✓ جلسه و برنامه ریزان کنوانسیون
  ✓ دفتر مدیر
  ✓ مدیر تولید، صنعت راه راه
  ✓ مدیر پروژه ✓ املاک، املاک و مستغلات، انجمن مدیر انجمن
  ✓ مدیر خرید، خریدار، عامل
  ✓ کارگزاران املاک و مستغلات و عوامل فروش
  ✓ خرده فروشی مدیر فروشگاه
  ✓ از راه حق نماینده / اموال عنوان آزما
  ✓ مهندسین فروش

کارشناسی علوم در برنامه مدیریت کسب و کار درجه در کالج کلیدی خواهد چهار سال برای تکمیل فرض دانش آموزان ثبت نام در 16 ساعت اعتبار در هر سه ماهه و حضور سه چهارم در هر سال است. (این برنامه را می توان در سه سال با حضور در طول سال به اتمام).

مشاهده متوسط ​​درآمد سالانه برای مدیران کسب و کار در ایالات متحده اینجا

الزامات

دانش آموزان آینده نگر باید یک برنامه کامل آنلاین و یا از طریق ایمیل. برنامه های ارائه شده در کالج کلیدی نیاز به یک تعهد جامد برای تکمیل موفقیت آمیز. بنابراین، مصاحبه از قبل با یک متخصص پذیرش اطلاعات کامل در مورد مورد نیاز، دوره، و تاریخ کلاس شروع، کار پاره وقت، و فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان فراهم می کند. یک ارزیابی از منافع دانش آموز، پس زمینه و تعهد در حین مصاحبه پذیرش رخ می دهد.

همه متقاضیان باید برای قابلیت دانشگاهی ارزیابی و باید با مشاور آکادمیک مناسب برای ارزیابی توانایی و تعهد دانشجو صحبت کنید. زمانی که همه الزامات برنامه برآورده شده، متقاضیان خواهد شد به سرعت با توجه به وضعیت پذیرش خود مطلع شود.

تاریخ شروع

جدید تاریخ شروع هر 6 هفته! بعد شروع به جان، 3 2017 است.

الزامات آنلاین

دانش آموزان کاربران آنلاین حاضر در کلاس های خود را به طور کامل آنلاین از کشور خانه خود را، و نه مورد نیاز خواهد بود برای به دست آوردن ویزای دانشجویی از آنجایی که آنها در ایالات متحده آمریکا نمی شود ساکن است. هزینه های آموزشی برای دانشجویان بین المللی همان است که برای دانش آموزان ساکن است.

مورد نیاز:

 • یک کپی تأیید شده از متن دبیرستان یا معادل آن، در صورت موجود بودن. امضای دانش آموز در برنامه استشهاد شهادت به تکمیل خود را از الزامات دبیرستان برای دریافت دیپلم است. هر رونوشت های خارجی باید به زبان انگلیسی توسط مترجم گواهی با هزینه دانش آموز ترجمه شده است.
 • دانشجویان انتقالی مورد نیاز خواهد بود برای ارائه تأیید (یعنی ریز نمرات رسمی) ثبت نام از موسسه آموزشی دیگر و تأیید حمایت مالی برای حضور کلیدی.
 • اثبات تسلط به زبان انگلیسی: متقاضیان از کشورها انگلیسی زبان اول نیست و متقاضیان که زبان انگلیسی زبان مادری آنها نیست، باید اثبات تسلط به زبان انگلیسی-زبان را از طریق TOFL یا دیگر آزمون تسلط به زبان انگلیسی مانند کالج آزمون سراسری ورود به ما نشان می دهد.
 • کالج آزمون سراسری ورود به: ما قبول نمره SAT 1200 یا نمره کامپوزیت ACT از 19 یا نمره آزمون معادل با ریز نمرات خود را. یا، شما نیز ممکن است کالج ما کنکور را آنلاین.
 • هر درجه برای نیازهای خاص برنامه دیگر را ببینید.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
ژانویه 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
225 USD
225 دلار در هر ساعت اعتباری
Locations
آمریکا - USA Online
تاریخ شروع : ژانویه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
ژانویه 2019
آمریکا - USA Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات