شما لازم نیست که یک نتیجه آزمون TOEFL را برای درخواست و پذیرش در دانشگاه ارائه کنید.

بررسی اجمالی

لیسانس علوم کاربردی CalSouthern برای کسانی که اعتبارات دوره ای کالج را جمع کرده اند، طراحی شده است، اما با توجه به شرایط زندگی، درجه تحصیلی آنها را تکمیل نکرده است. این برنامه برای به حداکثر رساندن ارزش اعتبارات انتقال خود، صرفنظر از اینکه در یک دانشگاه دیگر یا از طریق برنامه هایی که اعتبارات کالج برای آموزش و تجربیات حرفه ای یا نظامی مانند CLEP، DSST / DANTES یا ACE CREDIT را ارائه می دهد، ساختار یافته است. تا 90 اعتبار می تواند در انتقال پذیرفته شود، که به شما در موفقیت شما کمک می کند تا در نهایت به مدرک تحصیلی خود برسید.

دوره های اصلی هسته مورد نیاز کارشناسی کارشناسی یک برنامه درسی کسب و کار پیچیده را فراهم می کند. دانش آموزان می توانند بر این پایه با انتخاب دوره های انتخابی که مطالعات خود را در زمینه های موضوعی مانند مدیریت، حسابداری، منابع انسانی، رهبری، بازاریابی یا تجارت بین المللی متمرکز کنند، بر این پایه بنا نهند. شما از مربیان اختصاص داده شده که همچنین متخصصان کسب و کار با تجربه هستند یاد خواهید گرفت. آنها با شما به صورت یک به یک کار خواهند کرد تا به شما در استفاده از آنچه که آموخته اید برای حل مسائل دنیای واقعی بپردازید، از کارهای درس و تجربه زندگی خود استفاده کنید.

طول برنامه

4 سال (وضعیت تمام وقت)

با حداکثر اعتبار انتقال و با در نظر گرفتن دوره ها به طور همزمان، Learners می توانند برنامه تحصیلی را تا 10 ماه کامل کنند. یا، Learners می توانند با سرعت بیشتری انجام دهند و در شش سال یا بیشتر کامل شوند.

عواقب

نتایج برنامه های آموزشی لیسانس علوم کاربردی عبارتند از:

ارتباط نوشتاری

توانایی برقراری ارتباط با دیگران را با استفاده از ارتباطات نوشته شده نشان می دهد که موجب توانایی ارائه سخنرانی های قانع کننده و استفاده از تکنولوژی برای افزایش ارتباطات می شود.

ارتباطات دهان و دندان

با توجه به هدف و چارچوب ارتباطات، مهارت را در استفاده از مهارت های ارتباطات خوراکی مناسب نشان دهید.

تفکر انتقادی

با استفاده از مهارتهای تفکر انتقادی و استدلال به درک وسیع از تکنیک های حل خلاقانه و سیستم های اطلاعاتی و تکنولوژی در حمایت از اهداف سازمانی بپردازید.

تفکر فرهنگی و اجتماعی

اهمیت تنوع را درک کنید و درک تاثیرات محلی و جهانی فناوری اطلاعات را بر افراد، سازمان ها و جامعه را درک کنید.

سواد اطلاعاتی

کاربرد مهارتهای کسب و کار، صلاحیت های فناوری اطلاعات و توانایی های مدیریت پروژه برای موفقیت سازمانی را نشان می دهد.

توسعه شخصی

اعمال مهارت های اصلی که در غلظت انتخاب شده فارغ التحصیل شده است، به عنوان یک حرفه ای موفق به عنوان اهداف شخصی و حرفه ای عمل کنید.

استدلال کمی

تفکر تحلیلی و قضاوت آگاهانه را از طریق استفاده از استدلال ریاضی و تفسیر مدل ها و فرمول های ریاضی ارائه دهید.

دلیل علمی

از تجزیه و تحلیل های آگاهانه و دیگر ابزار تصمیم گیری شناختی استفاده کنید تا تصمیمات اجتماعی و مسئولیت پذیری را به عهده بگیرند.

مسائل اخلاقی، حقوقی و حرفه ای

نشان دادن مسئولیت اخلاقی و حرفه ای شخصی و حرفه ای در استفاده از بهترین شیوه ها و استانداردها برای مطابقت با استانداردهای قانونی و نظارتی در تمام تصمیم گیری های مدیریتی و سازمانی.

دوره های آموزشی

در زیر، لطفا دوره های آنلاین را که شامل برنامه کارشناسی علوم کاربردی CalSouthern است، پیدا کنید. دوره های اصلی فراهم می کند یک برنامه درسی جامع کسب و کار. علاوه بر این، فراگیران می توانند دوره های انتخابی را برای تمرکز مطالعات خود در زمینه های موضوعی مانند مدیریت، حسابداری، منابع انسانی، رهبری، بازاریابی و تجارت بین المللی انتخاب کنند.دوره های مورد نیاز هسته

 • UNIV 2000 University Success Online - 3 اعتبار
 • BUS 2300 معرفی کسب و کار - 3 اعتبار
 • ENT 2100 کارآفرینی - 3 اعتبار
 • LDR 2100 مبانی رهبری - 3 اعتبار
 • BUS 2414 ارتباطات تجاری - 3 اعتبار
 • LDR 2400 اصول مدیریت و رهبری پروژه - 3 اعتبار
 • MKT 2400 ملزومات بازاریابی - 3 اعتبار
 • CAP 2404 BAS Capstone - 3 اعتبار
دوره های انتخابی

دوره های انتخابی را می توان از هر برنامه کارشناسی انتخاب کرد. تمرکز در یک موضوع خاص، اعتبارات 15 ترم در دوره های انتخابی را در آن منطقه خاص مطالعه می کند.

شروع شدن

شروع کار در لیسانس علوم کاربردی یک فرایند سریع و ساده است. هیچ آزمون ورودی وجود ندارد و دوره ها ماهانه در طول سال شروع می شوند؛ شما می توانید برنامه خود را در اسرع وقت به برنامه اجازه دهید. فقط چهار مرحله را تکمیل کنید:

 • درخواست ثبت نام خود را کامل کنید
 • تکمیل و امضای یک فرم تأییدیه تأیید مدارک تحصیلی شما در دبیرستان
 • هزینه درخواست 75 دلاری را پرداخت کنید
 • پس از پذیرش، موافقت نامه ثبت نام خود را امضا کنید

هنگامی که موافقت نامه ثبت نام امضاء پذیرفته می شود، با تیم پشتیبانی آموزشی خود، از جمله مشاور ارشد و مشاور دانش آموزان، تماس می گیرید. آنها تاریخ شروع را برای اولین دوره خود را تأیید می کنند و شما را از طریق یک روند سریع اما برجسته جهت گیری می کنند که به شما تمام اطلاعاتی را که برای شروع نیاز دارید، می دهد. و آنها برای شما در هر مرحله از راه وجود خواهند داشت تا اطمینان حاصل شود که شما موفقیت آمیز برنامه تحصیلی خود را کامل کنید.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 17 برنامه دیگر ارائه شده توسط California Southern University »

آخرین به روز رسانی می 14, 2019
این دوره آنلاین
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
4 - 6 
پاره وقت
تمام وقت
Price
425 USD
هزینه تحصیل در هر نیمه اعتبار.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است