لیسانس علوم (مهندسی برق)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

در این برنامه معتبر و معتبر کسب خواهید کرد:

 • مهارت ها و دانش فنی در آخرین و توسعه فن آوری در مهندسی برق
 • راهنمایی عملی و بازخورد از کارشناسان برق از سراسر جهان
 • دانش از تجربه گسترده سخنرانان متخصص، نه از اطلاعات فقط نظری
 • مخاطبین شبکه جهانی در صنعت
 • یک مدرک کارشناسی ارشد برق (برق) ** ارزشمند و معتبر

زمینه مهندسی مربوط به مطالعه و کاربرد برق و الکترومغناطیس، مهندسی برق است. مهندسان برق مهارت های خود را در تعداد زیادی از تخصص ها شامل طراحی لوازم خانگی، روشنایی، سیم کشی ساختمان ها، سیستم های مخابراتی، تولید برق، انتقال، توزیع و بهره برداری، ضروری به زیرساخت های مدرن و راحتی ما هستند. مهندسین برق می توانند در طراحی سیستم های جدید، حل مشکلات، تست تجهیزات و کار بر روی طیف وسیعی از اجزای و سیستم ها از کوچکترین میکروچیپ ها به ژنراتور های نیروگاه های بزرگ مشارکت داشته باشند.

با این شرایط، شما دانش ضروری را دریافت خواهید کرد که پایه و اساس این و دیگر زمینه های مهندسی است. مهمتر از همه، شما تبدیل به تکنسین مهندسی برق می شوید.

132789_OrientationS22019Mentor-MenteeTeambuildingsessionpic4.jpegEngineering Institute Of Technology","author_url":"","source":""}" />

دوره ای در یک نگاه

 • تاریخ شروع برنامه ریزی: 22 ژوئن 2020
 • کد: BEE
 • طول دوره: 3 سال تمام وقت؛ تا 6 سال پاره وقت
 • دوره به زبان انگلیسی تدریس شد

شرایط ورود

 1. یک سال 12 گواهینامه ارشد آموزش استرالیا ( یا معادل آن برای دانشجویان بین المللی ) ، که طی 2 سال گذشته با موفقیت کافی در ریاضیات تکمیل شده است (برای اطلاعات بیشتر با EIT تماس بگیرید). متقاضیانی که بیش از 2 سال قبل 12 سال ( یا معادل آن را برای دانشجویان بین المللی ) به اتمام رسانده اند ، نیز باید تجربه کاری مرتبط را در زمینه تحصیلی که برای آنها درخواست شده نشان دهند. یا
 2. یک دیپلم مهندسی AQF مربوط به رشته (زیر رشته) ، دیپلم پیشرفته ، مدرک کاردانی (یا بالاتر) با تکمیل موفقیت آمیز کلیه واحدهای / واحدهای ریاضی. یا
 3. صلاحیت خارج از کشور معادل امتیاز 2 در بالا از یک برنامه آموزشی یادگیری که منجر به دستیابی کامل یا جزئی از یک مدرک رسمی معتبر انجام شده در یک موسسه عالی مانند دانشگاه ، کالج فنی دولت یا کالج خصوصی شناخته شده دولتی می شود (EIT ارزیابی می کند. صلاحیت های خارج از کشور با استفاده از دستورالعمل های دولت استرالیا برای تعیین مقایسه آنها با مدارک تحصیلی). یا
 4. تکمیل دوره بین المللی کارشناسی (IB) با حداقل نمره 24 از جمله انگلیسی و ریاضی دوره؛ یا
 5. مطالعات پایه یا تکمیل دوره پل در یک رشته مربوطه با اتمام ریاضیات و انگلیسی. به عنوان مثال دوره فعال مهندسی؛ و
 6. تسلط مناسب به زبان انگلیسی در سطح قبولی انگلیسی در گواهینامه ارشد آموزش استرالیا ( یا معادل آن برای دانشجویان بین المللی ). یا
 7. سطح مشخصی از موفقیت در آزمون زبان انگلیسی شناخته شده مانند IELTS با نمره حداقل 6.0 (بدون نمره باند فردی کمتر از 5.5) یا معادل آن همانطور که در سیاست پذیرش EIT مشخص شده است.

یک تست / امتحان پل زدن ریاضی (غیر تبلیغی / نامعلوم) توسط دانش آموزان آموزش عالی باید طی هفته گرایش انجام شود.

همه دانش آموزان آموزش عالی که در پردیس دانشگاه تحصیل می کنند ، باید یک مهارت تسلط به زبان انگلیسی تکمیل کنند. این کار طی هفته گرایش انجام خواهد شد.

دانشجویان بین المللی که مایل به تحصیل در دانشگاه در استرالیا هستند باید یک ویزای معتبر بین المللی دانشجویی داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر لطفا فرم تماس موجود در این صفحه را تکمیل کنید.

تمام متقاضیان CRICOS به عنوان یک شرط نامه نامه خود برای مصاحبه تلفنی مشغول به کار هستند (این علاوه بر الزامات مهارت زبان انگلیسی در بالا ذکر شده است).

لطفاً توجه داشته باشید: رعایت حداقل معیارهای پذیرش ، تضمین کننده ورود به برنامه های ما نیست. برنامه ها به صورت موردی ارزیابی می شوند.

شناخت قبلی و تمدید

EIT می تواند اعتبار شما را برای واحد هایی که شما بتوانید تجربه قبلی یا پیشینه آموزشی برجسته ای را نشان دهید، اعتبار دهیم. هزینه ارزیابی ممکن است اعمال شود اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید، لطفا از کپی خود از این سیاست برای شناخت یادگیری قبلی بخواهید.

** یادداشتی درباره شناخت این برنامه در سیستم آموزش استرالیا: EIT صاحب این برنامه است. این مدرک توسط آژانس کیفیت و استانداردهای آموزش عالی (TEQSA) به طور رسمی معتبر شناخته می شود. EIT این برنامه را به دانشجویان سراسر دنیا تحویل می دهد.

چه چیزی این برنامه LIVE ONLINE را واقعاً ابتکاری می کند

 • این صلاحیت مهندسی با تأکید بر واحدهای فناوری مفید و کاربردی در صنعت ، همراه با مبانی دانشگاهی قوی و نزدیک با بازار کار مشخص می شود. این یک برنامه آنلاین واقعا تعاملی است و به ویژگی هایی مانند آموزش زنده تعاملی و آزمایشگاه های از راه دور (مبتنی بر ابر) می پردازد.
 • برنامه های مبتنی بر صنعت موجود EIT اطمینان حاصل می کند که شما باید یک Pathway پیوسته (با نقاط خروج مناسب یا نقاط "استراحت") به یک سطح مهندسی حرفه ای داشته باشید که با تحصیلات دیپلم پیشرفته ، از طریق کارشناسی علوم ، تا سطح کارشناسی ارشد شروع می شود. شما قادر به خروج از Pathway با یک مدرک تحصیلی خواهید بود.
 • انعطاف پذیری بار مطالعه و مدت زمان ، در قوانین برنامه. اگر می خواهید بار مطالعه را کاهش دهید ، مدت زمان ممکن است حداکثر 6 سال افزایش یابد ، مگر اینکه شرایط تسکین دهنده اعمال شود (بیماری ، مسئولیت های والدین یا موارد مشابه).
 • این جهانی در دسترس است. دانش آموزان فعلی EIT از بیش از 100 کشور عضو می شوند.
 • علاوه بر مدرسین ، دانشجویان توسط یک مسئول پشتیبانی اختصاصی یادگیری پشتیبانی می شوند. این یک نکته مرجع واحد و مداوم برای دانشجویان و پشتیبانی فشرده برای تقویت فرایند یادگیری فراهم می کند. مسئول پشتیبانی از یادگیری به عنوان مربی عمل می کند که به شما در تقویت پتانسیل های خود در طول برنامه کمک می کند و به عنوان یک مسیر ارتباط مستقیم با استادان عمل می کند.
 • مدرسین کاملاً متبحر از صنعت جذب می شوند و مهندسین بسیار مجرب و همچنین مجریانی با تجربه هستند.
 • EIT در طول سالها فعالیت در بخش حرفه ای با صنعت ارتباط قوی برقرار کرده است. توسعه انعطاف پذیر و پویا به این معنی است که واحدهای ارز با تغییر فن آوری حفظ خواهند کرد.

مزایای آموزش آنلاین آنلاین به دانش آموزان

 • مقرون به صرفه: هیچ سفر یا محل اقامت لازم نیست
 • تعاملی: زندگی می کنند، جلسات تعاملی به شما اجازه می دهد با مربی و دانش آموزان خود ارتباط برقرار کنید
 • انعطاف پذیر: جلسات تعاملی کوتاه بر روی اینترنت که می توانید در خانه یا دفتر خود شرکت کنید. یاد بگیرید در حالی که شما کسب درآمد!
 • عملی: انجام تمرینات از راه دور به آزمایشگاه های ما و نرم افزار شبیه سازی
 • مدرسان کارشناس: مدرسان تجربه صنعت گسترده ای دارند؛ آنها فقط "دانشگاهیان" نیستند
 • هیچ محدوده جغرافیایی: از هر مکانی یاد بگیرند، همه ی نیازهای شما اتصال اینترنتی است
 • پشتیبانی دائمی: از مربی (های) شما و یک متخصص آموزش پشتیبانی آموزشی برای دوره کامل دوره
 • بینش بین المللی: ارتباط برقرار کردن و شبکه با شرکت کنندگان از سراسر جهان و به دست آوردن بینش ارزشمند در عمل بین المللی است

مزایای آموزش Live Online به کارفرمایان

 • هزینه های آموزش پایین: هیچ سفر یا محل اقامت لازم نیست
 • خرابی کمتر: وبینارهای کوتاه (60-90 دقیقه) و روشهای آموزشی انعطاف پذیر به معنای زمان کمتری از کار است
 • نگه داشتن کارمندان: کارمندان را که ممکن است یک مدرک تحصیلی را به عنوان یک مطالعه تمام وقت در نظر بگیرند ، نگه دارید
 • افزایش کارایی: مهارت ها و دانش کارکنان مهندسی یا کارکنان فنی خود را ارتقا دهید
 • بینش بین المللی: دانش آموزان به معلمان و دانش آموزان حرفه ای در سطح بین المللی دسترسی خواهند داشت

چگونه کار می کند؟

برنامه های EIT شامل ترکیبی از جلسات زنده و تعاملی از طریق اینترنت با یک مربی حرفه ای ، مجموعه خوانش ها و تکالیف است. این دوره ها شامل نرم افزار شبیه سازی و برنامه های کاربردی آزمایشگاهی از راه دور هستند تا بتوانند این تئوری را برای تمرین عملی کنند و پشتیبانی مداوم از یک مأمور پشتیبانی ویژه یادگیری را در اختیار شما قرار دهند.

تمرین های عملی و آزمایشگاه های راه دور

به عنوان بخشی از روش های جدید پیشگامانه ، دوره های مهندسی آنلاین EIT از یک سری آزمایشگاه های از راه دور (آزمایشگاه ها) و نرم افزار شبیه سازی استفاده می کند تا یادگیری شما را تسهیل کند و دانش مورد نظر خود را در طول برنامه خود کسب کند. اینها شامل آزمایشگاههای کاری کاملی هستند که در نقاط مختلف جهان مستقر می شوند و از طریق آنها می توانید جلسات عملی مختلف را به سیستم وارد شوید.

برنامه های کاربردی توسط نرم افزار شبیه سازی ، که از راه دور یا بر روی رایانه شما اجرا می شود ، تکمیل می شود تا اطمینان حاصل کنید که تجربه لازم را در دست دارید. هیچ کس نمی تواند فقط از سخنرانی ها چیزهای زیادی بیاموزد. آزمایشگاه ها و نرم افزار شبیه سازی به منظور افزایش جذب مواد و جهت گیری عملی از تجربه یادگیری طراحی شده است. همه اینها در معرض دید محکم و عملی با اصول کلیدی تحت پوشش قرار می گیرد و اطمینان حاصل می کند که از دوره خود نهایت بهره را می گیرید.

تشخیص حرفه ای

این مدرک لیسانس یک برنامه معتبر آکادمیک توسط آژانس دولتی استرالیا آژانس کیفیت و استاندارد آموزش عالی (TEQSA) است و به طور موقت توسط مهندسین استرالیا تحت توافقنامه سیدنی و واشنگتن معتبر است. این مدرک EIT تحت توافق نامه بین المللی مهندسی اتحاد بین المللی (IEA) و امضاهای مختلف ( href = "http://www.ieagreements.org/accords/washington/signatories/ ) بین المللی شناخته شده است.

مشتریان

"LSOs بسیار مفید هستند ، هر زمان که من نیاز به مطالعه داشته باشم ، مهم نیست که چه زمانی ، آنها همیشه به ایمیل یا کمک من پاسخ می دهند.
وقتی وارد استرالیا شدم ، کمی از مطالعه خود عصبی شدم اما EIT یک محیط بسیار خوب و دوستانه را فراهم کرد. "

Amnolpreet Singh ، هند

آخرین به روز رسانی اوت 2020

درباره این دانشگاه

The key objective of the Engineering Institute of Technology (EIT) is to provide an outstanding practical engineering and technology education; from Diplomas through to Masters Degrees. The finest eng ... اطلاعات بیشتر

The key objective of the Engineering Institute of Technology (EIT) is to provide an outstanding practical engineering and technology education; from Diplomas through to Masters Degrees. The finest engineering lecturers and instructors, with extensive real engineering experience in the industry, are drawn from around the world. The learning is gained through face-to-face classes as well as synchronous, online (eLearning) technologies. اطلاعات محدود
پرت , ملبورن , بنتلی + 2 بیشتر کمتر