لیسانس مدیریت امور مالی - حسابداری

عمومی

شرح برنامه

این دوره از حسابداری و مالیات تا کسب و کار، مدیریت و اقتصاد، این دوره کارشناسی مدیریت حسابداری کسب و کار ارائه می دهد آموزش کامل در کسب و کار و حسابداری. علاوه بر ایجاد مهارت ها و دانش بنیادی، آن نیز برای ارتقای قابلیت های تحلیلی و کمی که برای موفقیت ضروری است، طراحی شده است.

این برنامه به شما اجازه می دهد تا مطالعات خود را با انتخاب از انتخاب در تولید و مدیریت عملیات، خرید و مدیریت مواد، بودجه سازمانی، رفتار سازمانی و مدیریت استراتژیک تمرکز کنید.

اگر به دنبال یک حرفه ی پرطرفدار در امور مالی باشید، برنامه مدرک حسابداری کسب و کار شما را آماده خواهد کرد که آیا شما مدیریت منابع مالی یا استفاده از دارایی ها را انجام می دهید.

برنامه مدرک کارشناسی اداره حسابداری نیز از طریق American National University Online در دسترس است.

آیا می خواهید زودتر به نیروی کار بپیوندید؟ مدرک کاردانی در اداره حسابداری کسب و کار خواهد حسابداران پایه ای و مهارت های کسب و کار کارفرمایان نیاز و شما را به بازار کار سریعتر از شما فکر می کرد ممکن است.

تجربه یادگیری شما

برنامه مدرک کارآموزی اداره امور مالی American National University یک برنامه درسی جامع ارائه می دهد تا شما را به عنوان رهبر کسب و کار آینده آماده سازد. در این برنامه شما می توانید:

  • به دست آوردن زمینه گسترده در اصول حسابداری عمومی و همچنین حسابداری مالیاتی و هزینه، مهارت استفاده از بسته های نرم افزاری مختلف و درک عمیق از حل مسئله و مهارت های ارتباطی نسبت به حرفه حسابداری.
  • اهمیت اخلاق همراه با توانایی های اصلی نرم افزار های دسکتاپ، تحقیق و نوشتن گزارش را یاد بگیرید.
  • درک رشته های کسب و کار مختلف از جمله معرفی به کسب و کار، فروش و قانون قرارداد، اصول مدیریت و مدیریت استراتژیک، ارائه دانش عمومی کسب و کار لازم در بازار امروز.
  • در طول برنامه درسی، برنامه شما بر رهبری، تفکر انتقادی و مهارت های فنی تمرکز خواهد کرد. مهارت هایی که برای موفقیت یک حرفه حسابداری مهم هستند.

چرا American National University ؟

  • راحتی و انعطاف پذیری - با کلاس های روز و شب شما انعطاف پذیری برای کار به عنوان درجه خود را کسب کنید.
  • توجه شخصی - شما فقط یک چهره در جمعیت نیستید، اندازه های کلاس کوچک ما اجازه می دهد برای توجه شخصی از مدرسان.
  • حرفه ای های حرفه ای به عنوان مدرس - با برنامه های جاری و مرتبط، شما را از معلمان با تجربه در زمینه های دنیای واقعی یاد می گیرند که شما را هدایت و راهنمایی خواهند کرد.
  • خدمات شغلی - تیم خدمات حرفه ای ما شروع به کمک شما می کند قبل از فارغ التحصیلی با رزومه خود، نامه های پوشش، تکنیک های مصاحبه و چگونگی جستجوی فرصت های شغلی عالی.
  • مزایای فارغ التحصیلان - پشتیبانی ما به فارغ التحصیلی پایان نمی دهد، به عنوان یک دوره پایه ای، به خدمات حرفه ای و دوره های آموزشی تان در طول زندگی حرفه ای خود دسترسی خواهید داشت.
آخرین به روز رسانی ژانویه 2018

درباره این دانشگاه

In 1886, a group of visionary educators and business leaders saw the need for a higher education institution focused on career-based training to meet workforce needs in the southeastern United States. ... اطلاعات بیشتر

In 1886, a group of visionary educators and business leaders saw the need for a higher education institution focused on career-based training to meet workforce needs in the southeastern United States. Together they founded what is now known as American National University with the intent of training workers in business, banking, accounting, administration, and other skilled professions. اطلاعات محدود
سلام , ایالات متحده آنلاین , پیکویل , لکسینگتون , روونوک + 4 بیشتر کمتر