لیسانس مدیریت بازرگانی: حسابداری

عمومی

برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

فرصت های شغلی خود را از طریق کارشناسی آنلاین مدیریت بازرگانی دانشگاه آلاباما ضرب کنید. دانش آموزان در این برنامه با طیف وسیعی از موضوعات درگیر می شوند که توانایی شما را برای تأثیر بر سازمانهای مختلف و صنعتی افزایش می دهد. برای کسانی که به دنبال ایجاد پایه ای محکم در تئوری تجارت هستند ، این برنامه به عنوان یک سکوی پرشی در مرحله بعدی زندگی حرفه ای شما عمل خواهد کرد.

با برنامه متمرکز بر حسابداری ، آماده ورود به یک حوزه پویا و در حال گسترش خواهید بود. طبق اداره آمار کار ، حسابداران و حسابرسان سالانه حدود 67000 دلار درآمد کسب می کنند. علاوه بر این ، پیش بینی می شود تا سال 2024 تعداد این موقعیت ها 11 درصد رشد کند. در غلظت حسابداری ، شما توانایی آموزش از پزشکان حسابداری با تجربه گسترده در این زمینه را خواهید داشت.

این برنامه یکی از مقرون به صرفه ترین برنامه ها در ایالت است و دانش آموزان برای به حداکثر رساندن موفقیت خود گزینه هایی برای سفارشی کردن برنامه خود دارند. این بدان معناست که وقتی دانش آموزان برای ایجاد تعادل در کار و تعهدات شخصی خود تلاش می کنند ، می توانند از طریق برنامه انعطاف پذیر و با سرعت عملی حرکت کنند.

پس از فارغ التحصیلی ، شما می توانید موقعیت های مختلفی را به عنوان حسابدار ، حسابرس ، تحلیلگر بودجه ، مدیر حسابداری و بسیاری موارد دیگر تضمین کنید. این مدرک دانش پایه ای اساسی درباره مباحثی شامل ارتباطات تجاری ، امور مالی ، توسعه حرفه ای ، توسعه برنامه ها و شبکه های رایانه ای به دانشجویان ارائه می دهد. در نتیجه ، BBA در فارغ التحصیلان حسابداری که وارد بازار کار می شوند دارای یک مهارت جذاب برای هر کارفرمایی است.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

The University of West Alabama Online is dedicated to making your education as affordable as possible. Discover what it will cost — and how much you’ll save.

The University of West Alabama Online is dedicated to making your education as affordable as possible. Discover what it will cost — and how much you’ll save. اطلاعات محدود