لیسانس مدیریت بازرگانی: سیستم های اطلاعات رایانه ای

عمومی

برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

به صفوف اقتصاد مدرنیزه ما بپیوندید و از طریق کارشناسی آنلاین مدیریت بازرگانی دانشگاه آلاباما به مقام رهبری برسید. با داشتن برنامه ای متمرکز بر سیستم های اطلاعاتی رایانه ای ، این توانایی را دارید که اشتیاق در حال توسعه کسب و کار خود را با علاقه به فناوری های رایانه ای مرتبط کنید.

هنگام مرور برنامه ، در جستجوی موضوعاتی مانند ارتباطات تجاری ، امور مالی ، توسعه حرفه ای ، توسعه برنامه ها و شبکه های رایانه ای ، درک اساسی خود را از دنیای تجارت پیش خواهید برد. از طریق برنامه سیستم های اطلاعات رایانه ای ، یک مجموعه مهارت ایجاد خواهید کرد که به شما امکان می دهد فرصت های شغلی در برنامه نویسی ، شبکه رایانه ای ، سیستم های اطلاعات رایانه ای ، امنیت سایبری و موارد دیگر را ایجاد کنید.

این برنامه برای افراد متخصص کار طراحی شده است که می خواهند ضمن حفظ تعادل سالم بین تعهدات شغلی ، خانوادگی و مدرسه ای ، شغل خود را پیش ببرند. در قالب انعطاف پذیر و کاملاً آنلاین ، شما قادر خواهید بود برنامه ای ایجاد کنید که برای زندگی شما منحصر به فرد باشد. با اندازه کلاس کوچک و دستورالعمل عملی ، همچنین این فرصت را خواهید داشت که درجه خود را با تمرکز اضافی کاملاً اختیاری در شبکه های رایانه ای یا توسعه برنامه ها شخصی سازی کنید.

لیسانس مدیریت بازرگانی آنلاین با قیمت مناسب و در دسترس در سیستم های اطلاعات رایانه ای ، بنیاد لازم را برای تبدیل شدن به یک رهبر در این زمینه فراهم می کند. امروز اطلاعات بیشتری در مورد برنامه درخواست کنید و مسیر موفقیت خود را آغاز کنید.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

The University of West Alabama Online is dedicated to making your education as affordable as possible. Discover what it will cost — and how much you’ll save.

The University of West Alabama Online is dedicated to making your education as affordable as possible. Discover what it will cost — and how much you’ll save. اطلاعات محدود