لیسانس مدیریت بازرگانی: مدیریت بازرگانی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

از طریق کارشناسی مدیریت بازرگانی دانشگاه آلاباما ، دانش و تجربه لازم را برای موقعیت رهبری کسب کنید. این برنامه که برای افراد متخصص کار طراحی شده است ، یک پایگاه دانش گسترده برای شما فراهم می کند تا بتوانید بر سازمان های مختلف و در صنایع مختلف تأثیر بگذارید.

قالب انعطاف پذیر آنلاین ، افرادی را که به دنبال پیشرفت حرفه خود در صنایع مختلف هستند ، فراهم می کند. شما می توانید با انعطاف پذیری از برنامه مورد نیاز برای دستیابی به تجربه رهبری که فرصت های مختلفی را پس از فارغ التحصیلی برای شما باز می کند ، استفاده کنید.

تمرکز مدیریت بازرگانی می تواند شما را برای موفقیت و پتانسیل درآمد چشمگیر بالاتر آماده کند. طبق PayScale ، متخصصانی که BBA در مدیریت بازرگانی دارند ، سالانه حدود 63000 دلار درآمد کسب می کنند. مشاغل تجاری که دوره های آنلاین را برای University of West Alabama Online تدریس می کنند ، ماهیت رقابتی این رشته را درک می کنند و تلاش می کنند موثرترین پایه تجارت را برای پیشبرد اهداف شغلی به شما ارائه دهند.

فارغ التحصیلان می توانند به عنوان مدیر پروژه ، برنامه ریز رویدادها ، مدیر توسعه ، متخصص روابط عمومی یا مدیر تبلیغات و غیره فعالیت خود را شروع کنند. امروز در مورد درجه و تمرکز مدیریت بازرگانی اطلاعات بیشتری کسب کنید و برنامه ریزی حرفه ای پربار خود را به عنوان یک رهبر شروع کنید.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

The University of West Alabama Online is dedicated to making your education as affordable as possible. Discover what it will cost — and how much you’ll save.

The University of West Alabama Online is dedicated to making your education as affordable as possible. Discover what it will cost — and how much you’ll save. اطلاعات محدود